3 نکته از دروپا برای مشاغل چاپ و بازاریابی


تصویری از تابلوی مسه دوسلدورف

درود بر شهروندان چاپگر! دروپا 2024 اکنون در نمای عقب است. به ،وان سفیر بین کهکش، شما، می‌خواهم چند چیز را که یاد گرفتم به اشتراک بگذارم که معتقدم بر موفقیت ،ب‌وکارهای چاپ و بازاریابی در حرکت رو به جلو تأثیر می‌گذارد.

ممکن است موافق باشید، ممکن است نه… اما نمی تو،د بگویید که به شما هشدار داده نشده است.

قانون جنگل‌زدایی اتحادیه اروپا

اتحادیه اروپا دیگر در مورد ایجاد، نگهداری و اثبات اینکه خمیر مورد استفاده برای تولید کاغذ از یک زنجیره تامین پایدار است و نه از جنگل های بار،، بازی نمی کند.

این آیین نامه از 30 دسامبر 2024 شروع می شود. چاپگرهایی که از آن نقطه به بعد مواد را به بازار ارسال می کنند – حتی اگر قبل از دسامبر مواد چاپ کرده باشند – مشمول پیگیری آن هستند.

قطعات متحرک زیادی وجود دارد. اگر در اتحادیه اروپا هستید، امیدوارم در حال آماده سازی باشید. اگر خارج از اتحادیه اروپا هستید (سلام ،ستان!) اما به اتحادیه اروپا ارسال می کنید، اکنون بخشی از دنیای شماست. اگر در مکان‌های دیگر، به‌ویژه ایالات متحده هستید، این در حال عبور از برکه است، روی آن حساب کنید.

اینجا بهترین فراخوان من برای اقدام است. ارتباط با سهمیه کربن برای اطلاعات و راهنمایی ناتان تی، جلسه ای را در drupa DNA در مورد این موضوع ارائه کرد و آنها از نزدیک آن را دنبال می کنند زیرا بازار کاغذ و چاپ را از بسیاری جهات مختل می کند.

حریم خصوصی داده ها و پل های دیجیتال

در یکی از آ،ین روزهای دروپا 100+ دانش آموزان به سالن 7 حمله ،د و از صحنه ما برای مراسم اهدای جوایز استفاده ،د. آنها زود آمدند و من از زمان استفاده کردم تا در مورد پروژه #WeAreDrupa به آنها بگویم و از آنها دعوت کنم تا شرکت کنند.

ما پروژه دروپا در دروپا 2024 هستیم

فرآیند ساده بود. یک کد QR را اسکن کنید، یک ع، آپلود کنید و ایمیل خود را وارد کنید تا تأیید شود که فرآیند موفقیت آمیز بوده است. ع، با استفاده از یک بر،ب دایکاتور تبدیل شد استیکر ساز Antigro Designer’s سکو. شرکت کنندگان یک برگه بر،ب دریافت ،د و از آنها خواسته شد که یکی را روی دیوار #WeAreDrupa بگذارند. بیش از 2500 برگه بر،ب ایجاد شد – از جمله بر،ب‌های حیوانات خانگی، بچه‌ها، و من نیز در آنجا کری ورست گرفتم.

فکر می‌کردم جلب مشارکت دانش‌آموزان آسان است. آنها بر،ب های جالبی برای بردن به خانه دریافت ،د، و این یک تعامل سرگرم کننده با چاپ بود. با این حال، ،ی حرکت نکرد. من به این نتیجه رسیدم که باید یک مانع زب، وجود داشته باشد و از دانشکده خواستم که ترجمه کند. انجام دادند و هیچ ، حرکت نکرد. سپس به فرانک توکمانتل، میزبان مش، DNA دروپا، مراجعه کردم تا به من کمک کند. او روی میکروفون سوار شد، روند را به آلم، توضیح داد و مشارکت را تشویق کرد. هیچ ، حرکت نکرد.

نمی توانستم بفهمم چه خبر است. و سپس برای من توضیح داده شد. این دانش آموزان بیشتر به حفظ حریم خصوصی داده های خود اهمیت می دادند تا استیکرها. آن‌ها نمی‌خواستند یک کد QR را اسکن کنند، نمی‌خواستند آدرس ایمیل خود را ارائه کنند، و نمی‌خواستند چهره‌شان روی بر،بی روی بنری باشد که بتواند توسط دیگران در رسانه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته شود.

این تکان دهنده ترین و وحشتناک ترین تجربه ای بود که در طول 11 روز دروپا داشتم. اگر فعال ، پل دیجیتال از چاپ بسیار خطرناک تلقی شود، چگونه می تو،م چاپ را به ،وان بخشی از یک کمپین بازاریابی همه کاناله موفق تبلیغ کنیم؟

ما باید مراقب باشیم که جوانان چه احساسی نسبت به این موضوع دارند – به ویژه در اروپا. ما باید این پل را ایمن کنیم و به طور واضح با مشتریان و مصرف کنندگان نحوه جمع آوری، ذخیره و حذف داده ها ارتباط برقرار کنیم. ما باید از فکر ، به انسان به ،وان نقاط داده برای جمع آوری دست برداریم. تمام شد… یا بهتر است بگوییم پایان نزدیک است، به زودی.

دروپا تحویل داده شد

انتظار دروپا پس از یک فاصله 8 ساله قابل لمس بود. همانطور که در این پست نوشتم، دروپا جایی است که ما آینده را با هم می سازیم. در آن، دروپا تحویل داده شد!

غرفه داران چشم انداز خود از آینده چاپ را از طریق محصولات و خدمات، روباتیک، هوش مصنوعی و راه حل های پایداری که به کاهش ضایعات و تأثیر بر محیط زیست کمک می کند، زنده ،د.

بازدیدکنندگان تحصیل کرده، با لیست ،ید و دسته چک آمده بودند. و تعداد زیادی پرس، پلتفرم و محصولاتی ،یدند که برای لحظات روابط عمومی از قبل تدارک دیده نشده بودند. آنها زمان با کیفیتی را با غرفه داران سپری ،د. طبق آنچه من دیدم، جلسات غرفه و دموها به خوبی شرکت می ،د. غرفه لاندا در روز دهم به اندازه روز اول مملو از جمعیت بود و آقای لاندا هنوز چندین نمایش را در تئاتر لاندا اجرا می کرد.

(به مصاحبه من با آقای لاندا در دروپا گوش دهید)

من و پت مک گرو همچنین 4 پاد،ت را به صورت زنده از سالن 7 ضبط کردیم گزارش چاپی خلاصه و نمای کلی از رویداد، محصولات و خدمات نمایش داده شده و راه اندازی شده، شرکت هایی که در سراسر دروپا همکاری می کنند و نحوه مشارکت آنها در خطوط تولید و نمونه های چاپ شده، نحوه تاثیرگذاری و از دست رفتن موضوع پایداری، روند تکمیل و تولید کتاب، و نحوه تجلی آن drupa 2024 ممکن است در نهایت به ،وان #FOMO drupa برای غرفه داران و بازدیدکنندگ، که به دوسلدورف سفر نکرده اند شناخته شود.

مطالب و اطلاعات پس از دروپا زیادی برای بررسی وجود دارد. اگر پیش دروپا یا در حین اعلامیه های دروپا را از دست دادید، می تو،د به آن اطلاعات دسترسی داشته باشید و ببینید 11 نسخه از drupadaily در مورد آنچه آنها فکر می کنند. من همچنین پاد،ت های چاپی بیشتری با مهمانان غرفه دارم. هر چیزی که برای سرعت بخشیدن و برنامه ریزی جهت و آینده ،ب و کار خود نیاز دارید در دسترس است. از این لحظه استفاده کن، تا چهار سال دیگر تکرار نمی شود.

چاپ طول، و موفق!

##

پست ویژه دبورا را ببینید: ایجاد آینده چاپ با هم در دروپا 2024

همه پست های دبورا را ببینید


DeborahCorn-PrintMediaCentr

دبورا کورن سفیر بین کهکش، در Printerverse در Print Media Centr، یک ،یدار چاپ، سخنران و وبلاگ نویس صنعت بین المللی، و پرورش دهنده متخصصان تولید چاپ، گروه چاپ شماره 1 در لینکدین. او از طریق آموزش، رویدادها، پاد،ت ها از The Printerverse، منابع چاپی و منابعی را برای متخصصان چاپ و بازاریابی فراهم می کند. ProjectPea،.TVو مجموعه‌ای از ابتکارات اجتماعی از جمله دختر، که چاپ می‌کنند و روز جه، چاپ،

دبورا همچنین به شرکت‌ها کمک می‌کند تا با استفاده از بیش از 25 سال تجربه به‌،وان یک آژانس، برند و ،یدار چاپ شرکتی که صدها چاپگر و ارائه‌دهنده خدمات را ارزیابی، استخدام و با آنها کار کرده است، روابط م،ادار و سودآورتری با مشتری ایجاد کنند.

پاد،ت ها را از The Printerverse کاوش کنید

ProjectPea،.TV در حال پخش PRINTSPIRATION برای مارک ها، آژانس ها، دانشجویان و چاپگرها است!

لطفاً برای پست‌های موضوعی و اطلاعاتی که به صندوق ورودی شما ارسال می‌شود، در اخبار PMC از The Printerverse مش، شوید.

فراخو، همه دختر، که چاپ می کنند!! به ما در لینکدین بپیوندید و ما را بررسی کنید برنامه آموزشی اصلاح شده – رایگان است!


منبع: https://printmediacentr.com/3-critical-takeaways-from-drupa-2024-for-printing-and-marketing-businesses/