10 قوی علل برای اجتناب هوش مصنوعی

البته بهعلت قیمت بسیار بالای این مدل، خرید آن تنها وقتی توجیهپذیر است که شما واقعاً قصد راهاندازی یک ریگ با ۲۰ کارت گرافیک را داشته باشید. در ادامه مادربردهایی را معرفی میکنیم که شاید تمام امکانات این چهار مادربرد را نداشته باشند، اما قیمت و کارایی مناسبی دارند. البته شاید برای تنظیم بعضی از آنها برای کار با بیش از ۶ کارت گرافیک نیاز به انجام تنظیمات بیشتری در بایوس باشد. در صورت استفاده از ویندوز ۱۰، تنها میتوانید از ۸ کارت گرافیک AMD استفاده کنید. کیبورد های گیمینگ مجزا را هم میتوانید برای لپ تاپ خود در نظر بگیرید. اگر شما هم قصد ندارید که از ابتدا با تعداد زیادی کارت گرافیک کار خود را شروع کنید، با خرید این مدلها میتوانید هزینه کمتری بپردازید و از بسیاری از ویژگیهای مثبت مادربردهای حرفهای هم بهرهمند شوید. اگر شما هم قصد دارید که با بودجهای محدود یک ریگ پایدار و مطمئن با شش کارت گرافیک را راهاندازی کنید، این مادربرد میتواند انتخاب اول شما باشد، بهخصوص اگر از سیستمعاملهای ماینینگ مبتنی بر لینوکس استفاده کنید.

در غیر این صورت، خواهشمند است ترجمهٔ این مقاله را با توجه به متن اصلی و با رعایت سیاست ویرایش، دستور خط فارسی و برابر سازی به زبان فارسی بهبود دهید و سپس این الگو را از بالای صفحه بردارید. این مادربرد مانند مدل MSI مجهز به چهار چراغ LED بهعلاوه یک نمایشگر دو رقمی است که محل دقیق خرابی مادربرد را به شما نشان داده و کار عیبیابی را آسان میکند. بهمنظور کنترل بهتر سطح دما، این مادربرد دارای دو لایه مسی است؛ بنابراین در هنگام ماینینگ، لازم نیست نگران افزایش سطح دما باشید. تفاوت اصلی این دو مدل در به کار بردن پورتهای ساده USB بهجای اسلات های PCIe X۱ است که میتوان رایزرها را از طریق آنها مستقیماً به مادربرد متصل کرد. اما در یک شبکهی عصبی بازگشتی، خروجی نورونها را میتوان به همان لایه که در آن قرار دارند یا حتی به لایههای عمیقتر فرستاد. از طلوع تولید لپ تاپ همواره این برند فعالیت نموده و از تجارب ارزشمندی در این باره بهره مند است.این برند بخوبی می دانست که چگونه باید یک رایانه لپ تاپ تولید کرد.قیمت بالای آن در کنار خوش دستی و کیفیت بالای قطعات آن ضامن بقای آن نبود چراکه هم اینک این برند به شرکت چینی لنوو فروخته شده(بخش تولید لپ تاپ)و باید دید که آیا این شرکت چینی در حد و مرز انتظارات علاقمندان این برند قدیمی و صاحب نام مدلهای قابل قبولی ارائه خواهد کرد یا خیر.

شرکت ASRock اخیراً با یکی از بهترین سیستمعاملهای استخراج مبتنی بر لینوکس (ethOS) همکاری داشته است. یکی از ویژگیهای خوب این مادربرد مقاومبودن آن در برابر رطوبت است که میتواند برای افرادی که در محیطهای مرطوب زندگی میکنند بسیار مفید باشد. به همینخاطر هم فکر میکنم هر بحث مسئولانهای که دربارهی هوش مصنوعی صورت میگیرد، باید در مورد محدودیتها و پیامدهای اجتماعی آن نیز صحبت کند. «بینگ جدید» درواقع همان موتور جستوجوی نامآشنا و البته بداقبال مایکروسافت است که حالا به مدل هوش مصنوعی بسیار قدرتمندی مجهز شده تا هم تلاش دوبارهای باشد برای پایان دادن به یکهتازی چندین سالهی موتور جستوجوی گوگل و هم روش جستوجوی ما در اینترنت را بهطور کامل زیرورو و آنطور که مایکروسافت امیدوار است، بهتر از قبل کند. ارتش روسیه در حال تحقیق در مورد تعدادی از کاربردهای هوش مصنوعی با تأکید شدید بر وسایل نقلیه نیمه خودکار و تمام خودکار است. شرکت ایسوس بهدنبال موفقیت مدل B۲۵۰ Expert، نسل دوم آن را هم به بازار عرضه کرد که از مدل قبلی هم جذابتر بود. علاوه بر اینکه باید نوع مانیتور خود را مد نظر داشته باشید، اندازه کیس و نوع تنظیمات بازیها از جمله مواردی هستند که باید موقع انتخاب کارت گرافیک برای بازی به آنها توجه کنید.