کمک های مالی جدید، داروها و مکمل های چاپ سه بعدی Craft Health را افزایش می دهد – 3DPrint.com


Craft Health مستقر در سنگاپور است امن شده است دور جدید تامین مالی پیش از این، این شرکت که متخصص در ا،تروژن خمیر برای دارو و تغذیه با استفاده از یک چاپگر سه بعدی با نیروی سر ویسکوتک است، یک میلیون دلار سرمایه گذاری از سرمایه گذار، از جمله جنی چن دریافت کرد. این جدیدترین بودجه شامل مشارکت‌هایی از طرف سرمایه گذاری های ارزشی، سرمایه گذار بازگشتی Mistletoe, Inc.و یک سرمایه گذار فرشته این بودجه برای پل زدن به دور بعدی سرمایه گذاری سری A در نظر گرفته شده است و به توسعه بیشتر محصولات شرکت کمک خواهد کرد.

CraftHealth چاپگر سه بعدی CraftMake را توسعه داده است که قادر به تولید قرص، صمغ و سایر محصولات غذایی است. همراه با نرم‌افزار CraftControl، چاپگر امکان ایجاد اشکال و فرمول‌های جدید، پزشکی شخصی‌سازی شده و تنظیم عواملی مانند سینتیک انتشار را فراهم می‌کند. علاوه بر این، این شرکت یک پلتفرم مشابه Thingiverse برای فرمول‌های خمیری ا،ترود شده ارائه می‌کند که کاربران را قادر می‌سازد تا به این فرمول‌ها و همچنین پایگاه داده جامع آنها دسترسی داشته باشند و از آنها استفاده کنند.

ما خوشحالیم که پایه سرمایه گذاران خود را با شرکای تقویت کنیم که چشم انداز فناوری عمیق ما را به اشتراک می گذارند و می توانند دانش، تجربه و شبکه خود را در مقیاس Craft Health منتقل کنند. دکتر Goh Wei Jiang، مدیر عامل Craft Health، که قبلاً در اینجا با او مصاحبه کرده بودیم، گفت: این دور از بودجه، استراتژی تجاری سازی ما را تنظیم می کند، محصولات پیشنهادی ما را اصلاح می کند و زمینه را برای سری A مورد انتظار ما فراهم می کند.

ما بسیار هیجان زده هستیم که سرمایه گذاری خود را در Craft Health، پیشگام در استفاده از فناوری چاپ سه بعدی برای ،یب داروسازی، اعلام کنیم. رویکرد نوآورانه Craft Health کاملاً با مأموریت ما برای حمایت از سرمایه‌گذاری‌هایی که صنایع را بازتعریف می‌کنند و زندگی را بهبود می‌بخشد، همسو است. ما به پتانسیل آنها برای متحول ، پزشکی شخصی اطمینان داریم و مشتاقانه منتظر رشد و موفقیت مستمر آنها در تغییر مراقبت از بیمار در سطح جه، هستیم. استفاده نوآورانه Craft Health از فناوری چاپ سه بعدی در داروسازی ،یبی، نه تنها این شرکت را در خط مقدم نوآوری مراقبت های بهداشتی قرار می دهد، بلکه کاملاً با استراتژی سرمایه گذاری ما برای حمایت از سرمایه گذاری هایی که برای تأثیرگذاری و رشد قابل توجهی آماده هستند، هماهنگ است. دکتر Gene C،، شریک عمومی Valuence Ventures اظهار داشت: ما به چشم انداز Craft Health و توانایی آنها برای رهبری یک دوره جدید در پزشکی شخصی، به ویژه در زمینه نوآوری مواد پیشرفته، اطمینان داریم.

چاپگر سه بعدی CraftMake CraftHealth محققان، پزشکان و متخصصان تغذیه را قادر می سازد تا ،یبات و فرمو،یون های سفارشی را برای تحقیقات یا نیازهای خاص بیمار ایجاد کنند. این فناوری می‌تواند به ویژه برای ،یب داروخانه‌ها و بیمارستان‌ها متحول‌کننده باشد و به آن‌ها اجازه می‌دهد تا کتابخانه‌های سفارشی دارو بسازند یا فرمول‌های یک‌باره‌ای متن، با بیماران خاص تولید کنند. این چاپگر پتانسیل این را دارد که روزانه داروها را بر اساس پیشرفت بیماری تنظیم کند یا دوزها را بر اساس وزن بیمار تغییر دهد.

با نگاهی به آینده، تصور اینکه ماشین‌های CraftHealth در بیمارستان‌ها برای تطبیق مکمل‌های غذایی با نیازهای فردی بیمار یا کمک به بهبودی از طریق بهینه‌سازی رژیم غذایی استفاده می‌شوند، آسان است. علاوه بر این، پتانسیل تجاری سازی محصولاتی مانند آدامس های تغذیه ای، مشابه محصولات ارائه شده توسط Nourished، با استفاده از این دستگاه ها وجود دارد. ورزشکاران همچنین ممکن است از این فناوری برای دریافت سطوح بهینه مکمل های متن، با نیازهای خاص خود استفاده کنند.

طیف جدیدی از داروهای شخصی‌سازی شده با سینتیک‌های آزادسازی بهینه‌سازی شده از طریق شکل‌های سفارشی‌شده ممکن است پدیدار شود. علاوه بر این، داروخانه های ،یبی می توانند برای افراد مسن یا افراد مبتلا به زوال عقل با ،یب مواد مغذی و داروها در یک قرص منفرد و آسان برای مصرف مفید باشند.

CraftHealth آماده است تا از فرصت های قابل توجهی در این زمینه سرمایه گذاری کند. در حالی که شرکت های دیگر دوست دارند FabRX CraftHealth نیز در این فضا فعال هستند، با توجه به رویکرد نوآورانه و قابلیت‌های تکنولوژیکی آن، به نظر می‌رسد در موقعیت خوبی برای رهبری قرار دارد. این آنها را به ،وان پیشتازان در چیزی که می تواند یک تغییر اساسی در پزشکی شخصی و حمایت تغذیه ای باشد، قرار می دهد.

مش، خبرنامه الکترونیکی ما شوید

در مورد آ،ین اخبار صنعت چاپ سه بعدی به روز باشید و اطلاعات و پیشنهادات را از فروشندگان شخص ثالث دریافت کنید.


منبع: https://3dprint.com/309559/new-funding-drives-craft-healths-3d-printed-medicine-and-supplements/