کارشناس زنجیره تامین، مدیرعامل جدید پاراگون است


پاراگون یک کارشناس زنجیره تامین را به ،وان جانشین جرمی والترز در راس تجارت خود در بریت،ا، ایرلند و لوکزامبورگ منصوب کرده است.

جیم هارتشورن از زنجیره تامین DHL به این تجارت می‌پیوندد و بیش از 15 سال در مشاغل DHL در نقش‌های بالاتری کار کرده است، که اخیراً به ،وان مدیر عامل برای ،ده‌فروشی و عملیات مصرف‌کننده آن کار کرده است.

Paragon بزرگترین بخش در است 1.46 میلیارد یورو (1.3 میلیارد پوند) گردش مالی گروه Paragon و فروش بیش از 1 میلیارد یورو و 25 سایت تولیدی در سراسر اروپا.


منبع: https://www.printweek.com/articles/supply-chain-expert-is-new-paragon-ceoوالترز اظهار داشت: “جیم سابقه مدیریت زنجیره تامین بسیار خوبی دارد و زم، که در DHL بود، تجارت را از طریق چالش های همه گیر هدایت می کرد و پروژه های تحول آفرین را ارائه می داد.”

او گفت: “من معتقدم که پتانسیل کامل Paragon همچنان در حال افزایش است و امیدوارم از مهارت هایی که از زمان خود در بخش خدمات B2B به دست آورده ام برای سرعت بخشیدن به مسیر رشد آن استفاده کنم.”

در ارتقای دیگری در این بخش، دیوید فیلیپس به ،وان مدیر ارشد اجرایی ،ب و کار Paragon ،ستان و ایرلند ارتقا یافت. فیلیپس نزدیک به 17 سال در این ،ب و کار کار کرده است و قبلاً مدیر عامل ابرسایت داگنهام بود.

هارتشورن جانشین جرمی والترز می شود، که اخیراً همزمان با تغییر نام تجاری پیشین ارتباطات مشتری Paragon به Paragon، به سمت مدیر عاملی عملیات جه، Paragon ارتقا یافت.

“تصور اولیه من از Paragon ،ب و کاری بود که پر از افراد بزرگی بود که به کاری که انجام می دهند علاقه مند هستند، با مشتری، که از خدماتی که به آنها ارائه می دهد می درخشند. در واقع، تأکید پاراگون بر درک افراد و مشتریانش واقعاً برای من برجسته بود، زیرا من کاملاً به این شعار اعتقاد دارم که اگر مراقب افراد خود باشید، عملکرد تجاری از خودش مراقبت خواهد کرد.»

او گفت که مشتاقانه منتظر همکاری با هارتشورن و سایر مدیران عامل منطقه ای پاراگون است، «زیرا ما به دنبال نزدیک شدن به مشتریان خود و ارائه خدمات تجاری استثنایی به آنها هستیم».

هارتشورن گفت که در یک مقطع حساس به پاراگون می‌پیوندد، زیرا این عملیات در بازار تغییر موقعیت داد. او این ماه نقش جدید خود را برعهده گرفت.