چگونه از بلوک خلاقیت عبور کنیم


ش،تن یک بلوک خلاق

شما می تو،د همه افراد من، را در اتاق داشته باشید و همچنان در هنگام بازاریابی برای یک شرکت چاپ، یک بلوک خلاقانه داشته باشید. در اینجا دیدگاه من در مورد چگونگی به جریان انداختن خلاقیت در هنگام انجام بازاریابی رسانه های چاپی-دیجیتال در صنعت چاپ است.

این داستان در مورد مشتری است که به طور تخصصی چاپ روی صفحه انجام می دهد و به تجارت احترام می گذارد. تیم خلاق او گروهی از پیمانکاران مستقل هستند و ما همه پایه ها را پوشش می دهیم: استراتژیست روی نگهدارنده; طرح؛ رسانه های اجتماعی؛ تبلیغات؛ یکپارچه سازی کانال؛ دو نویسنده؛ پیمانکار وب سایت؛ پیمانکار روابط عمومی؛ و لیست ،ید. در این روز یک مهمان از صنعت بسته بندی مواد غذایی و نوشیدنی داریم که قرار است در پاد،ت ما حضور داشته باشد.

مشتری ماه کندی داشت و قبل از جلسه، من و او برای دوستانش در تجارت و فروشندگانش نامه های فروش می نوشتیم. او هر نامه را امضا می کند، یک نمونه جازی اضافه می کند و آن را در نامه پستی می گذارد. بازاریابی مدرسه قدیمی برای یک شرکت چاپ.

ما شش ماه پیش کمپین نامه‌نویسی انجام دادیم و به خوبی جواب داد. گاهی اوقات خلاقیت با انجام کاری – هر کاری – برای وارد شدن به حالت حرکت شروع می شود.

همچنین قدرتی در ایجاد محیطی وجود دارد که در آن جرقه های خلاقانه می توانند اتفاق بیفتند.

قبل از هر جلسه تیم، در مورد هفته خود، آنچه توجه ما را به خود جلب کرده و آنچه اخیرا خوانده و تماشا کرده ایم، صحبت می کنیم. من چیزی در مورد آزمایشی که با هوش مصنوعی انجام دادم – هوش مصنوعی – به اشتراک می‌گذارم. یکی از اعضای تیم می گوید: “هی، آیا می تو،م این کار را انجام دهیم؟”

زینگ!

با گفتگوی هیجان‌انگیز، رویکرد را ایجاد کردیم – با در نظر گرفتن استراتژی کلی چاپگر صفحه و برنامه‌ای برای بازاریابی برای یک شرکت چاپ.

در 30 دقیقه، نقشه راه کاملاً طراحی شده، برنامه زم، و نقش های تعیین شده داشتیم. ما در حالی که داغ است و مردم در مورد آن کنجکاو هستند، محتوای ش،ته را در سراسر کانال ها منتشر می کنیم.

این جادوی کنار هم قرار دادن افراد خلاق در یک اتاق است.

مطمئنا، من به گزارش های بازاریابی، هشتگ ها، شخصیت ها و تجزیه و تحلیل ها اعتقاد دارم. اما من همچنین می‌دانم که برخی از بهترین ایده‌ها فقط از بیرون رفتن به وجود می‌آیند.

چاپ ،نه HERStory ماه نشان‌واره دختر، که چاپ می‌کنند

برای چاپخانه‌های کوچک‌تر، ممکن است فقط یک کارشناس بازاریابی داشته باشید که تمام فکر ،، نوشتن، اندازه‌گیری، یادگیری، خلق ، و عرق‌ریزی را انجام می‌دهد. این کار سختی است، اینکه تنها فردی خلاق باشید که تیم ایده‌ای برای حمایت از شما و جهش همه چیز ندارد.

اگر شما، تنها فرد بازاریابی یا خلاق در یک تجارت چاپ هستید، به شدت توصیه می کنم با افراد دیگری که کاری را که انجام می دهید در فضای خلاقانه انجام می دهند، کنار هم قرار بگیرید. هیچ رشته ای متصل نیست. بدون فروش بدون رقابت فقط استراحت کنید و از سایر ذهن های خلاق لذت ببرید.

من جلسات روزانه را با افراد خلاق با پیشینه های مختلف برنامه ریزی می کنم، نه فقط برای چاپ. امیدوارم هفته آینده به ،ب و کاری که بازی سازی را در قاهره انجام می دهد معرفی کنم. من باید تا نیمه شب بیدار بمانم تا مناطق زم، را در نظر بگیرم. سرد!

مطمئنا، همه ما باید از زمان خود محافظت کنیم، اما همچنین باید آب خلاق خود را دوباره پر کنیم.

در اینجا مکان هایی وجود دارد که من با افرادی با هدف ش،تن بلوک خلاقانه برای ایجاد بازاریابی شگفت انگیز برای یک شرکت چاپ آشنا شده ام:

  • #PrintChat – من میزبان هستم و هر هفته در لینکدین هستیم.
  • فروشگاه صنایع دستی محلی – فروشگاه ما یک شب پروژه ماهانه با پیتزا انجام می دهد.
  • گروه های کتاب – ا،ر کتابفروشی ها اینها را به صورت حضوری یا آنلاین ارائه می دهند.
  • ک، های آشپزی – من از طریق کتابخانه خود در یکی از آنها شرکت کردم و واقعاً سرگرم کننده بود.
  • فروشگاه‌هایی که برای جامعه بازی‌ها طراحی شده‌اند – شما با افراد باهوش و بامزه ملاقات خواهید کرد و می‌تو،د عضلات رقابتی خود را تمرین دهید، اگر این کار شماست.
  • گروه‌های اجرای آنلاین – من به گروهی تعلق دارم که نمایش‌های رادیویی قدیمی و برنامه‌های تلویزیونی را اجرا می‌کنند. از زم، که وارد گروه شدم پنج نمایشنامه نوشته ام.
  • کلوپ های کمدی – یک دوست خلاق بگیرید و به یک نمایش بروید. خندیدن ورزش خوبی است!
  • وبینارها با سایر خلاقان حاضر – افرادی را در بین مخاطبان پیدا کنید که حس شوخ طبعی شما را به اشتراک بگذارند و آنها را به ارتباط دعوت کنید. این هفته با یک مجری TEDx ملاقات کردم. شجاع باش و دست دراز کن.
  • دوستان دوستان – خود را به یک گردش با خلاق ترین یا بامزه ترین دوست خود دعوت کنید. آنها احتمالاً افراد دیگری را می شناسند که از شما قدرد، خواهند کرد.

این روزها همه ما در حال یادگیری راه های جدیدی برای هدایت ،ب و کار و زندگی اجتماعی خود هستیم و اغلب خلاقیت آسیب می بیند. من با تنهایی، کار بیش از حد، فراز و نشیب های اقتصادی، شبح شدن (اوه!) و همه چیزهایی که زندگی را از شما می مکد کنار می آیم. به‌،وان فردی که تلاش می‌کند بهترین ارزش را برای مشتریانم فراهم کند، احتمالاً بیشتر از آنچه باید وقت می‌گذرانم و سرم پایین است، کار و تحقیق می‌کنم.

فرقی نمی‌کند که یک تیم بازاریابی بزرگ را اداره می‌کنید یا فقط خودتان هستید، به برنامه‌ریزی زمان خلاقانه خود در تقویم خود فکر کنید. زمان را مسدود کنید و از آن محافظت کنید. تعهدات خلاقانه خود را حفظ کنید.

و اگر فقط خودتان هستید – سعی می‌کنید همه چیز را حل کنید – دراز کنید. بیایید چیزی در تقویم داشته باشیم. خلاقیت در انتظار شماست!

##

پست ماه گذشته را بررسی کنید:

پست های بیشتر از سندی را اینجا بخو،د.


سندی هوبارد یک استراتژیست بازاریابی و مشاور تجاری برای صنعت چاپ. سندی با تمرکز بر مشتریان در چاپ، رسانه و فناوری، با صاحبان مشاغل، رهبران فکری و مدیران سطح C که می‌خواهند شرکت‌های خود را رشد دهند و برندهای خود را بسازند، کار می‌کند. سندی است میزبان #PrintChat در لینکدین، برنده جایزه دخترانه 2022 از دختر، که چاپ می کنندو یک اسکرام مستر تایید شده، به تیم ها کمک می کند تا موثرتر شوند. با سندی در لینکدین ارتباط برقرار کنید.

مثل این:

پسندیدن بارگذاری…
منبع: https://printmediacentr.com/،w-to-break-through-the-creativity-block/