چاپ سه بعدی میهنی برای روز استقلال – 3DPrint.com

در نهایت، اگر به دنبال یک پروژه سرگرم کننده برای 4 جولای هستید که به کمی کار بیشتر نیاز دارد، این Flapper توسط کاربر Cults3D PROTOPAT_PRINTS باید این ترفند را انجام دهد این اندازه من، برای میز شما است، بنابراین می‌تو،د آن را به محل کار ببرید و برای تعطیلات تمام هفته قبل از آن روز مرخصی که مدت‌ها در انتظار آن بودید آماده شوید تا با یک همبرگر و چند موشک بطری حیاط خلوت به عقب برگردید.

«به این راحتی بتوان پرچمی را به اهتزاز درآورد، یک پرچم سبز است.»

برای آشنایی با فرآیند طراحی و همچنین تنظیمات و جزئیات چاپ، دستورالعمل‌های مونتاژ و توصیه‌های موتور، ویدیوی زیر را مشاهده کنید. همچنین یک گزینه غیر موتوری نیز وجود دارد.

“شما در لحظه تماشای آتش بازی با این قطعه نور، به هوا احساس می کنید. من از a استفاده کردم رشته انتقال آبی/سفید برای دود این موشک می تواند تک رنگ یا چند رنگ باشد.

کاربر MyMiniFactory استفلی، یک “کتابخانه چند موضوعی در حال رشد از فایل های STL” است، از جمله این چاپ پرچم آمریکا که با کمک یک چرخ دنده موج می زند. این فایل برای چاپگرهای FDM توصیه می شود و این چاپگر با ارتفاع 14 سانتی متر به طور خاص در یک Ender 3 در حدود 19 ساعت چاپ شد. تنظیمات توصیه شده شامل ارتفاع لایه 0.16 میلی متری، سه دیواره، 10% پر ، ژیروید و یک رک برای ،بندگی صفحه ساختم، است. اما، هیچ پشتیب، لازم نیست.

پنجشنبه آینده، چهارم ژوئیه یا روز استقلال در ایالات متحده در سراسر کشور، آشپزی، رژه، آتش بازی، و بسیاری از مردم در حال نوشیدن آبجو در حالی که پیراهن های قرمز، سفید و آبی به تن دارند، برگزار خواهد شد. اما من فکر می کنم یکی دیگر از راه های خوب برای میهن پرستی این هفته چاپ سه بعدی است! من فهرست کوتاهی از مدل‌های روز استقلال قابل چاپ سه بعدی را گردآوری کرده‌ام تا بتو،د به سرگرمی بپیوندید.

در اینجا یک چاپ میهن پرستانه Thingiverse، این یکی از کاربر است زامبی های آنها. من در ابتدا فکر می کردم این فقط یک دکوراسیون جالب برای روز استقلال است، اما در واقع برای نگه داشتن جرقه ها نیز استفاده می شود! این چاپ جشن و ظاهر مدرن با “مواد سبک و بادوام” ساخته شده است و اشکال هندسی طرح کم پول قطعاً چشم نواز است. جرقه خود را در مشعل لیدی لیبرتی قرار دهید تا شب را در جشن روشن کند.

این طراحی منحصربه‌فرد دارای یک شبح ساده‌شده از لیدی لیبرتی است که برای جرقه‌های دستی کاملاً اندازه است.

اولین مورد این مجسمه آتش بازی با ظاهری جذاب توسط کاربر Thingiverse است rwmech که می تو،د در داخل اتاق نشیمن خود یا بیرون برای کباب پز در حیاط خلوت قرار دهید. این یک چاپ آسان بدون پر ، یا پشتیب، است، اما برای اینکه دود به بهترین شکل ممکن به نظر برسد، باید آن را با 3-4 دیوار چاپ کنید. هر آتش بازی دارای سه ،مت است و برای ،باندن آنها به یکدیگر فقط به کمی ،ب فوق العاده نیاز دارید. الف را درج کنید نوار LED سفید کوتاه برای روشن ، آن، که اگر مجسمه را در فضای باز قرار دهید باید ضد آب باشد.

«با این نگهدارنده جرقه‌دار مجسمه آزادی، حس آزادی و درخشش را به جشن‌های خود بیاورید!

در مورد آ،ین اخبار صنعت چاپ سه بعدی به روز باشید و اطلاعات و پیشنهادات را از فروشندگان شخص ثالث دریافت کنید.


منبع: https://3dprint.com/310995/patriotic-3d-printing-for-independence-day/

مثل همیشه، 3DPrint.com تعطیلات ایمن و شاد و پرینت سه بعدی شاد را برای شما آرزو می کند!

مش، خبرنامه الکترونیکی ما شوید

“این دستگاه تضمین می کند که پرچم شما همیشه در اهتزاز است.”