چاپگر سه بعدی OCEAN از Azul3D با سرعت 300 میلی متر در ساعت چاپ می کند – 3DPrint.com

Azul 3D دارای یک چاپگر سه بعدی LAKE است و اکنون این شرکت با اقیانوس گسترش یافته است. OCEAN دارای مساحت ساخت 812 در 812 میلی متر است و قرار است یک ماشین تولید واقعی باشد. OCEAN از 72 میکرومتر DLP با وضوح بالا و فناوری چاپ سریع منطقه بالا (HARP) خود شرکت استفاده می کند. HARP اجازه می دهد تا کنترل حرارتی بیشتر و حرارت کمتری را در طول پخت با لایه روغنی با جریان مداوم لایه واسط و یک صفحه شیشه ای انجام دهید. با وجود این لایه روغنی روان، صاف باقی می ماند و شرکت را قادر می سازد تا به خواص مواد بهتری دست یابد. HARP امکان قطعات بزرگتر و تولید مداوم را فراهم می کند. این شرکت بیان می کند که سرعت ساخت OCEAN 300 میلی متر در ساعت است.
استراتژی ما توانمندسازی آینده تولید دیجیتال است. جان هارتنر، مدیر عامل Azul 3D، گفت: پلتفرم OCEAN یک قابلیت جدید برای صنعت است، با فرصتی برای فعال ، محصولات جدید با حجم بالا و زنجیره تامین.
همراه با چاپگر جدید، این شرکت اعلام کرد با Dr. دوین روچ دانشگاه ایالتی اورگان روچ مدیر آزمایشگاه تولید افزودنی همه کاره در ایالت اورگان (VAMOS) است. او یک محقق سابق سندیا است که در حال کاوش در سطوح عملکردی، برداشت انرژی، هوش مصنوعی و موارد دیگر است. او به همراه Azul 3D در حال بررسی پوشش‌های کاربردی روی سطوح چاپ شده سه بعدی است تا قطعات مصرف نهایی با کارایی بالا را بیشتر کند. برخی از موادی که آنها در حال بررسی هستند، مواد جاذب کربنی هستند که در ایالت اورگان توسط گروه تحقیقاتی نایمن توسعه یافته اند. به ،وان مثال، این مواد می توانند کربن را از هوا جذب کنند. در حالی که این یک منطقه نوپا است، می تواند منجر به ایجاد دستگاه های بسیار فشرده و پیچیده جذب کربن با تولید افزودنی شود.
کاربرد دیگری که آنها در حال بررسی آن هستند فیلترها و غشاها برای تصفیه آب است، که منطقه ای است که من در مورد آن بسیار هیجان زده هستم. نانو سان مستقر در سنگاپور قبلاً یک فناوری تصفیه آب با چاپ سه بعدی توسعه داده است که در مقیاس مورد استفاده قرار می گیرد. در نانو خورشیدآنها غشاهای فیلتراسیون بهینه با اثرات آبدوست را ایجاد می کنند که می تواند برای تصفیه فاضلاب یا آب شور استفاده شود. این ممبران ها را می توان برای جایگزینی وفق داد و به سرعت چاپ کرد. آب آشامیدنی پاک یک مسئله بزرگ برای بسیاری از کشورهای جهان است و راه حل های تصفیه آب مقیاس پذیر تقاضای زیادی در سطح جه، خواهند داشت. بسیاری از شرکت ها در سرتاسر جهان در حال بررسی فیلتراسیون و غشاها هستند، اما این حوزه یکی از مواردی است که من از نزدیک دنبال آن هستم. راه‌حل‌های خاص فیلتراسیون صنعتی نیز ارزش کاوش دارند و راه‌حل‌های چاپ سه‌بعدی نیز در آنجا مهم است.

در مورد آ،ین اخبار صنعت چاپ سه بعدی به روز باشید و اطلاعات و پیشنهادات را از فروشندگان شخص ثالث دریافت کنید.


منبع: https://3dprint.com/310475/ocean-3d-printer-from-azul3d-prints-at-300-mm-per-،ur/

به نظر می رسد OCEAN یک چاپگر بسیار پربازده است که ممکن است پلیمریزاسیون vat را به مناطق جدیدی ببرد. در کاربردهای جواهرات و دندانپزشکی، پلیمریزاسیون vat منجر به تولید روزانه میلیون ها قطعه شده است. هر جا که هندسه های بسیار قابل تنظیم باید صاف و دقیق باشند، DLP و فناوری های مرتبط با آن غالب شده اند. آزول امیدوار است که دستگاه جدیدش مهندسان و افراد تجاری را به طور ی،ان خوشحال کند و الهام بخش برنامه های پرینت سه بعدی بیشتری باشد که مفید، مقرون به صرفه و بزرگ هستند. سطوح عملکردی و فرمول‌های رزینی با عملکرد بالاتر می‌توانند به آزول برتری دهند. شیمی های جدید باعث شده است که قطعات پلیمریزاسیون vat در برابر دنیای خارج بسیار مقاوم تر و مفیدتر باشند. با کاوش در انواع جدید درمان و رفتار سطح، آزول می‌تواند راه‌های کاملاً جدیدی را برای اجرای چاپ سه بعدی برای صنایع یا برنامه‌های جدید باز کند. این شرکت در پیشبرد فناوری HARP خود منحصر به فرد است، اما باید مانند ماهی قزل آلا باشد که در بالادست شنا می کند. این کار دشواری است، اما اگر بتواند برنامه‌های کاربردی من، را به تصویر بکشد و روی آن تمرکز کند، این شرکت می‌تواند زمینه‌هایی را پیدا کند که به تنهایی مزیت بی‌سابقه‌ای دارد.

مش، خبرنامه الکترونیکی ما شوید