چاپگرهای سه بعدی فلزی EOS با لیزرهای nLight – 3DPrint.com

«EOS یک پیشرو در صنعت در تولید مواد افزودنی است و nLIGHT مفت، است که با شرکتی شریک است که دیدگاه ما را برای ایجاد بهبودهای چشمگیر در چشم انداز تولید افزودنی ها به اشتراک می گذارد. تیم‌ها و فناوری‌های nLIGHT و EOS بسیار مکمل یکدیگر هستند. اسکات کینی، مدیر عامل nLIGHT گفت: ما مشتاق هستیم که موفقیت اولیه AMCM را برای ادغام فناوری های لیزری خود در مجموعه گسترده تر EOS ایجاد کنیم.

لیزر قابل برنامه ریزی AFX nLIGHT به کاربران اجازه می دهد تا پارامترهایی را که قبلاً غیرقابل تغییر بودند دستکاری کنند و بهینه سازی موتور سبک و شکل دهی پرتو را تسهیل می کند. با همین لیزر می تو،د اندازه نقطه را از 85 میکرون تا 210 میکرون تنظیم کنید. این انعطاف‌پذیری امکان پر ، سریع خشن و جزئیات دقیق لبه را فراهم می‌کند و زمان ساخت را به میزان قابل توجهی افزایش می‌دهد. nLIGHT ادعا می کند که لیزرهای آن می توانند در برخی موارد سرعت چاپ را تا 300٪ افزایش دهند. ماشین هایی با لیزر nLIGHT در پایان سال جاری وارد بازار خواهند شد.

nLIGHT دارای هفت حالت است که تنظیمات مختلفی را برای شبکه‌ها، قطعات عظیم یا ،یبی از هر دو ارائه می‌کند. گزینه های بیشتر به م،ای پنجره های فرآیند متفاوت، ال،ای جوجه کشی، حوضچه های ذوب و ویژگی های قطعه است. این پیشرفت می تواند نه تنها سرعت ساخت بلکه خواص مواد و قوام قطعات را به طور چشمگیری بهبود بخشد.

ما اغلب در مورد جنگ های لیزری صحبت می کنیم، اما اگر بتو،م زمان و هزینه های ساخت را با دو یا چهار دستگاه لیزر به میزان قابل توجهی کاهش دهیم، چه؟ علاوه بر این، اگر بتو،م ماشین‌های قدیمی را با لیزرهای شکل‌دهنده پرتو جدید ارتقا دهیم، چه؟ این یکی از هیجان انگیزترین پیشرفت ها در پرینت سه بعدی امروزی است.


منبع: https://3dprint.com/310541/eos-metal-3d-printers-to-feature-nlight-lasers/

ما همیشه در حال تحقیق در مورد فناوری‌های پیشرو در صنعت برای پیشبرد صنعتی‌سازی تولید افزودنی هستیم تا نیازهای کاربردی در حال ظهور را برآورده کنیم و از انتظارات مشتری فراتر برویم. ماری لانگر، مدیر عامل EOS گفت: انعطاف‌پذیری و دستاوردهای فناوری‌های لیزری و شکل‌دهی پرتو nLIGHT به ما پیشرفت بی‌سابقه‌ای در سیستم‌های AM ف،ی می‌دهد و به مشتریان ما اجازه می‌دهد تا سطح جدیدی از بهره‌وری را آزاد کنند.

در عین حال، شکل دادن پرتو یک پیشرفت بزرگ است. با همان دستگاه و تنظیمات مشابه، می‌تو،م لیزر را تعویض کنیم و به بهره‌وری بالاتری دست یابیم. شکل دهی پرتو به کنترل حرارت بهتر اجازه می دهد و پرتو را قادر می سازد تا برای هر لحظه با شکل بهینه سازگار شود. یک پرتو تکی شدید برای برش عالی است اما به طور مداوم انرژی زیادی را به مرکز پرتو و از طریق حوضچه مذاب هدایت می کند. در یک بستر پودری، این منجر به دود پراکنده، پاشش و سایر مسائلی می شود که می تواند باعث ،ابی و حفره های ساختمان شود. با nLIGHT، آنها به جای ایجاد یک نقطه، یک حلقه ایجاد می کنند که پاشش را کاهش می دهد. با این حال، زم، که به یک نقطه تنگ برای قرار دادن نیرو برای لبه‌های واضح نیاز است، لیزر می‌تواند از حلقه به نقطه تغییر کند.

EOS اغلب بیش از حد محتاط و ریسک گریز دیده می شود. در برخی موارد، این سودمند است، اما می تواند نوآوری را دشوار کند. بنابراین AMCM یک برد کامل برای این شرکت است، همانطور که مشاوره آن، Aditive Minds است. AMCM سیستم های سفارشی را برای عجیب ترین، جدیدترین و سخت ترین برنامه ها می سازد. این نه تنها به EOS اجازه می‌دهد تا ،ب‌وکارهایی را که قبلاً از آن محروم شده بود، بگیرد، بلکه به آن اجازه می‌دهد تا در لبه‌های برتر کار کند. AMCM مانند یک skunkwork است که به شرکت اجازه می‌دهد انعطاف‌پذیرتر باشد و به موفقیت قابل توجهی در New Space منجر شود، جایی که سیستم‌های 8K و سیستم‌های مسی به شرکت‌های فضایی اجازه می‌دهند تا قطعات و قطعات مسی بسیار بزرگ بسازند. EOS بدون AMCM این توسعه را از دست می داد. به طور مشابه، Additive Minds شرکت را قادر می‌سازد تا موارد لبه و پروژه‌های جالبی را مدیریت کند که می‌تواند به او در راه‌اندازی ،ب‌وکارهای جدید کمک کند. باز هم می بینیم که شکل دهی پرتو از طریق ورودی خدمتکاران از طریق AMCM معرفی شده است.