چاپگرهای سه بعدی جدید از ELEGOO در RAPID + TCT 2024 – 3DPrint.com

کلیتون پارکر از عمو جسی با چاپگر ELEGOO در RAPID+TCT 2024.

ایده آل برای مبتدیان، Centauri Carbon دارای فناوری های پیشرفته ای مانند قابلیت های دوربین هوشمند هوش مصنوعی و ساختار دایکاست آلومینیومی است. CoreXY، فناوری مورد استفاده در Centauri Carbon، از یک سیستم کمربند منحصربه‌فرد برای حرکت دقیق و سریع در امتداد محورهای X و Y استفاده می‌کند که آن را برای ایجاد چاپ‌های دقیق و پیچیده، از نمونه‌های اولیه و مدل‌های هنری گرفته تا پروژه‌های آموزشی و محصولات تجاری کوچک ایده‌آل می‌کند.

Mars 5 که به ،وان یک نسخه مقرون به صرفه تر قرار دارد، با قیمت 179 دلار، کیفیت و ویژگی های کاربرپسند Mars 5 Ultra را حفظ می کند، اما با سرعت کمتر 70 میلی متر در ساعت چاپ می کند، فقط از طریق USB و نه Wi-Fi متصل می شود. دارای صفحه نمایش لمسی کوچکتر است و می تواند ابعاد کوچکتر را چاپ کند.

با طراحی ف،ی خا،تری فضایی و قاب کاملاً محصور، Centauri Carbon برای ساده‌سازی چاپ سه‌بعدی با رفع موانع رایج مانند هزینه‌های بالا و منحنی یادگیری شیب‌دار ایجاد شد. ELEGOO این دستگاه را به ،وان کاربر پسند و مقرون به صرفه تبلیغ می کند و هدف آن این است که چاپ سه بعدی را برای مخاطبان گسترده تری فراتر از علاقمندان در دسترس قرار دهد. در واقع، موسس و مدیرعامل ELEGOO، کریس هانگ، مخاطبان هدف این شرکت نیز هنرمندان، طراحان، دانشجویان و مشاغل کوچک هستند.

چاپگر سه بعدی رزین Mars 5.

در کنار کربن سنتوری، ELEGOO Mars 5 و Mars 5 Ultra را در RAPID معرفی کرد. این موارد جدید به سری محبوب Mars می توانند به سرعت چاپ شوند. به ،وان مثال، Mars 5 Ultra می تواند تا 150 میلی متر در ساعت چاپ کند زیرا از فناوری Tilt Release استفاده می کند. این ویژگی حذف مدل‌های چاپ شده را بدون آسیب رساندن به آنها آسان می‌کند و ضمن حفظ جزئیات با کیفیت و دقت، سرعت فرآیند را تضمین می‌کند.

غرفه ELEGOO در RAPID+TCT 2024

همه تصاویر توسط ELEGOO.

مش، خبرنامه الکترونیکی ما شوید

سازنده چاپگرهای سه بعدی چینی ELEGOO به سرعت در حال رشد است پس از جلب توجه با عرضه چاپگر پرچمدار خود، Mars 1، در سال 2019، این شرکت خط تولید خود را گسترش داد تا شامل سری Neptune برای چاپ مدلسازی رسوب ذوب شده (FDM) و سری Saturn برای چاپ رزین با فرمت بزرگ باشد. ELEGOO اکنون اولین چاپگر سه بعدی CoreXY خود را با نام Centauri Carbon معرفی کرده است. RAPID + TCT 2024. این پرتاب، در کنار پرده برداری از جدیدترین موارد اضافه شده به سری محبوب مریخ خود، مریخ 5 و Mars 5 Ultra، اولین بار است که ELEGOO چندین چاپگر را در این رویداد معرفی می کند.

در مورد آ،ین اخبار صنعت چاپ سه بعدی به روز باشید و اطلاعات و پیشنهادات را از فروشندگان شخص ثالث دریافت کنید.


منبع: https://3dprint.com/310909/new-3d-printers-from-elegoo-debut-at-rapid-tct-2024/

بازدیدکنندگان RAPID+TCT 2024 در غرفه ELEGOO.

Centauri Carbon در RAPID+TCT 2024 در لس آنجلس رونمایی شد.

با معرفی Carbon Centauri و سری Mars 5، ELEGOO همچنان به پاسخگویی به مخاطبان مختلف ادامه می دهد و چاپ سه بعدی را در دسترس تر و کاربرپسندتر می کند و خلاقیت را برای طیف گسترده ای از کاربران تقویت می کند.

هر سه چاپگر برای پیش‌سفارش در دسترس هستند، اما بازدیدکنندگان RAPID می‌توانند آنها را در عمل در این رویداد ببینند. این اولین نمایشگاه ELEGOO در ایالات متحده بود، تجربه ای که شرکت آن را به ،وان “به گرمی استقبال کرد.” ELEGOO میزبان کارگاه‌هایی با سازندگان برتر در جامعه چاپ سه‌بعدی، از جمله فرانک پیلار، معروف به خاطر صادقانه ساخته شده است کانالی که مهارت های پیچیده ساخت پروپوزال را با استفاده از پرینت سه بعدی به نمایش می گذارد و کلیتون پارکر، میزبان عمو جسی، ارائه آموزش ساخت ماسک های کازپلی ابرقهرمانان و آموزش پرینت سه بعدی. در طول هر کارگاه، ELEGOO اطمینان حاصل کرد که هدایایی برای شرکت کنندگان وجود دارد.

Mars 5 Ultra با قیمت 269 دلار، دارای کالیبراسیون زمان قرار گرفتن در معرض رزین است که به کاربران اجازه می دهد مدت زمان قرار گرفتن رزین در معرض نور را در طول چاپ تنظیم کنند. کاربران می توانند این نوردهی را با انتخاب بین 4، 6 یا 8 بخش برای پخت بهتر رزین تنظیم کنند. این کنترل دقیق به اطمینان از کیفیت بالای چاپ و داشتن جزئیات دقیق کمک می کند.