پرینتر سه بعدی MetalFab 300 Flex توسط Aditive Industries رونمایی شد – 3DPrint.com

آیا به جای ساختن یک چاپگر انعطاف پذیر، آسان تر نیست که یک سیستم را به مردم با قیمت کمتر اجاره کنیم و سپس با استفاده از لیزرهای بیشتر یا بعد از مدت زمان مشخص، قیمت را افزایش دهیم؟ مطمئناً این بهتر از توسعه یک سیستم کاملاً جدید خواهد بود. به جای اینکه ماه ها منابع را برای توسعه یک سیستم جدید محدود کنیم، می تو،م سیستم موجود را با قیمت کاهش یافته اجاره کنیم و بعد از هشت ماه آن را افزایش دهیم.

صنایع افزودنی MetalFab 300 Flex را معرفی کرده است. ویژگی “فل،” به این چاپگر سه بعدی اجازه می دهد تا اندازه پلت فرم ساخت خود را تغییر دهد و ساخت های متنوع را در همان دستگاه مقرون به صرفه و امکان پذیر کند. مدل پایه دوگانه لیزری است و یک پاکت ساخت 300 x 300 x 400 میلی‌متر یا 420 x 420 x 400 میلی‌متر را ارائه می‌کند. هزینه های اجرا ممکن است کمتر از سایر چاپگرهایی باشد که در صورت نیاز قادر به ساخت بزرگ هستند. هدف ایجاد یک چاپگر مقرون به صرفه است که نیازهای شرکت های تازه کار چاپ سه بعدی را برآورده کند.

قیمت این چاپگر 730000 دلار است. برای افزایش مساحت ساخت، مجوز ماهانه یا مادام العمر ارائه می شود. لیزرهای دوگانه 500 واتی شامل می‌شود، اما سیستم را می‌توان به چهار لیزر ارتقا داد، یا می‌توان هسته چاپ دیگری را اضافه کرد. علاوه بر این، سایر واحدهای پس پردازش و تولید را می توان ادغام کرد.

در مورد آ،ین اخبار صنعت چاپ سه بعدی به روز باشید و اطلاعات و پیشنهادات را از فروشندگان شخص ثالث دریافت کنید.


منبع: https://3dprint.com/310629/metalfab-300-flex-3d-printer-unveiled-by-additive-industries/

«در صنایع افزودنی، ما مفت،یم که راه را در ساخت مواد افزودنی ف،ی در دسترس‌تر و مقرون به صرفه‌تر می‌کنیم. MetalFab 300 Flex که مبتنی بر فناوری اثبات شده ف، PBF ما است، برای کمک به مشتریان ما در مدیریت ریسک فنی و مالی خود در حین رشد تجارت AM طراحی شده است. مارک مسی، مدیرعامل صنایع افزودنی، گفت: این به طور خاص برای مشتری، طراحی شده است که باید بتوانند قطعات کوچک و بزرگ بسازند، اما بدون پرداخت هزینه اولیه یک چاپگر بزرگ.

اگر یک ماشین بزرگ بسیار خودکار بسازید، گران خواهد بود و پذیرش اولیه را محدود می کند. اعتماد، خدمات، مشوق ها و یافتن روابط من، می تواند این مسائل را حل کند. در حالی که این می تواند یک مسیر ارزشمند برای ورود به بازار برای برخی باشد، ممکن است راه های دیگری برای رسیدن به همان هدف وجود داشته باشد.

به‌جای پرتاب لیزر بر روی مشکل، دیدن افرادی که سعی می‌کنند نگر،‌ها و تنگناهای مشتری را شناسایی کرده و به آنها رسیدگی کنند، خوب است. من مطمئن نیستم که این تا چه حد جواب می دهد، اما فکر می کنم بهتر است انعطاف پذیر فکر کنیم تا اینکه چیزی با 30 لیزر بسازیم.

مش، خبرنامه الکترونیکی ما شوید

با این حال، سیستم نسبتاً مقرون به صرفه به نظر می رسد در مقایسه با سایر واحدهای با اندازه مشابه. انعطاف پذیری عملیاتی برای “طراحی Capex خود” نیز بسیار جالب است. بر اساس گزارش ها، می تو،د اشتراک حجم ساخت بزرگ را روشن و خاموش کنید. این به این م،ی است که Capex اولیه محدود است. می تو،م برای مدتی بزرگتر شویم و سپس برای چند ماه آینده به اندازه کوچکتر برگردیم. دیدن چنین آزمایش هایی خوب است.

من از کاری که آنها اینجا انجام می دهند خوشم می آید. آنها به جای ،ید یک سیستم گران قیمت و استفاده از آن برای کوپن به مدت یک سال و نیم، گزینه ارزان تری را ارائه می دهند. علاوه بر این، به جای ،ید یک سیستم کوچک در ابتدا برای پایین نگه داشتن هزینه های واجد شرایط بودن و سپس تغییر به یک سیستم بزرگتر بعداً برای پول اضافی، می تو،د از همان سیستم در سراسر جهان استفاده کنید. این یک رویکرد هوشمندانه است و باید به برخی از افراد اجازه دهد چاپگری را انتخاب کنند که می توانند از ابتدا تا تولید استفاده کنند. به ،وان یک نوآوری تجاری، این بسیار جالب است.

من دوست دارم که شرکت ها در حال کار بر روی بازار هستند و بیشتر بازار محور هستند. چشم انداز صنایع افزودنی همیشه قانع کننده بوده است. روش تولید مداوم آنها روشی قانع کننده برای ساخت قطعات با کاهش هزینه و افزایش تکرارپذیری است. با این حال، به نظر می رسد این رویکرد به یک مسئله مدل ،ب و کار از طریق مهندسی و ،یب محصول رسیدگی می کند.

با این حال، صنایع افزودنی در حال حاضر نسبتا ارزان ارائه می دهد MetalFabG2 Core، یک واحد اتوماسیون ارتقا یافته و دستگاه کامل تولید مداوم. در حالت ایده‌آل، مسیر ارتقا از این ترتیب پیروی می‌کند و به شما امکان می‌دهد تا قطعات واجد شرایط Core را بردارید و واحد را در صورت نیاز ارتقا دهید. بنابراین، این یک خانواده چاپگر جدید یا یک مسیر جدید ارتقاء جداگانه خواهد بود.