وبینار و گردآوری رویداد چاپ سه بعدی: 7 ژوئیه 2024 – 3DPrint.com

می تو،د در ک، های مستر ثبت نام کنید اینجا.

9 ژوئیه: خودکارسازی طرح های SOLIDWORKS با DriveWorks

سرانجام، 3DHEALS آ،ین پنل مجازی خود را در ساعت 11 صبح به وقت شرقی روز یازدهم برگزار خواهد کرد که همه چیز در مورد “چاپ سه بعدی در نقطه مراقبت” است. کارشناسان بالینی و فنی از مؤسسات بزرگ در ایالات متحده، سنگاپور و اتحادیه اروپا رهبری این رویداد را بر عهده خواهند داشت که هدف آن به‌روزرس، سهامداران در مورد پرینت سه بعدی نقطه مراقبت در مراقبت‌های بهداشتی است. سخنرانان، و همچنین مخاطبان، این شانس را خواهند داشت که به گفتگو در مورد وضعیت فعلی و جهت آینده این روش جدید ارائه مراقبت بپیوندند.

این هفته، تیم CREAT3D کار خود را تکمیل می کند تور افزودنی ،ستان، گرفتن مارک فورجد تج،ات برای بسیاری از شهرها و شهرستانها. دو ایستگاه نهایی وجود دارد، هر دو در روز چهارشنبه، 10 ژوئیه در مرکز نوآوری Maidstone در کنت، یکی در ساعت 10 صبح و دیگری در ساعت 1 بعد از ظهر. شرکت کنندگان می توانند به صورت حضوری با کارشناسان CREAT3D Markforged ملاقات کنند، نمایش هایی از فناوری Markforged را ببینند، یاد بگیرند که چگونه ،ب و کارهای بریت،ا از AM برای برنامه های ابزارسازی و تولید استفاده می کنند، گزینه های مختلف مواد را بررسی کنند، از توصیفات مشتریان بیاموزند و موارد دیگر.

به TriMech برای یک وبینار در ساعت 10 صبح به وقت شرقی در روز نهم، به نام “مقدمه ای بر استفاده از DriveWorks برای خودکارسازی طرح های SOLIDWORKS شما” شرکت کنندگان از کارشناسان محصول DriveWorks در مورد ابزارهای نرم افزاری که می توانند برای خودکارسازی طرح ها در SOLIDWORKS استفاده کنند بشنوند. علاوه بر پاسخ به سؤالات خاص خود، آنها همچنین یاد خواهند گرفت که چگونه دانش طراحی، ساخت و ،ن هزینه را برای ارائه محصولات سفارشی دقیق تر و سریعتر جذب و استفاده مجدد کنند.

می تو،د جای خود را رزرو کنید اینجا.

10 ژوئیه: پیشرفت ،ن در تولید با Xometry

می تو،د در وبینار ثبت نام کنید اینجا.

10 تا 11 ژوئیه: اج، جه، بین المللی افزایشی

به یک رایگان بپیوندید استاد ک، SOLIDWORKS در ،ستان این هفته، ارائه شده توسط Solid Print3D و محلول های جامد، هر دو زیر چتر گروه TriMech. این کارگاه‌ها بر جنبه‌های مختلف SOLIDWORKS از جمله سخت‌افزار، ابزار، گردش کار و ویژگی‌هایی که می‌توانند به سرعت بخشیدن به فرآیند طراحی کمک کنند، تمرکز خواهند کرد. در روز سه‌شنبه نهم، می‌تو،د در ک،‌های گ،کو و لندن، هر دو از ساعت 9 صبح تا 4 بعدازظهر BST شرکت کنید. همچنین یک ک، در گاتویک در روز چهارشنبه دهم از ساعت 9 صبح تا 4 بعد از ظهر، و ک،ی دیگر در پورتسموث از ساعت 9 صبح تا 4 بعد از ظهر در 11th وجود دارد.

به تقویم تورهای Experience Stratasys توجه کنید اینجا تا ببینید آیا کامیون به سمت شما می آید یا خیر!

9، 10، و 11 ژوئیه: ک، های مستر SOLIDWORKS

آیا در مورد وبینارهای آینده یا رویدادهای مجازی و زنده خبری برای به اشتراک گذاشتن دارید؟ لطفا اجازه دهید تا ما بد،م!

مش، خبرنامه الکترونیکی ما شوید

می تو،د در وبینار ثبت نام کنید اینجا.

11 جولای: پرینت سه بعدی ف،ات متخلخل با HP

سردبیر اجرایی ما، جوریس پی،، که همچنین معاون مشاور در تحقیقات تولید افزودنی (AMR) است، یک تا دو بار در هفته یک جریان زنده خبری به نام اخبار چاپ سه بعدی بدون لایه برداری در ساعت 9:30 صبح به وقت شرقی ارائه می دهد. برای هر ،مت، پی، در LinkedIn Live می‌رود و در عرض 20 دقیقه یا کمتر به ما می‌گوید که چه خبرهایی از صنعت چاپ سه‌بعدی در آن هفته به حساب می‌آید و چرا آنها مهم هستند. برخی از داستان‌های گردآوری او، مواردی هستند که در 3DPrint.com پوشش داده‌ایم، و برخی نه، اما همه آنها به یک اندازه جالب و تأثیرگذار هستند!

8، 10 و 11 ژوئیه: تجربه تور Stratasys ادامه دارد

“در طول هر جلسه از این کارگاه زنده و حضوری، قبل از اینکه شما را وادار کنیم این دانش جدید را در یک سری کارهای عملی به کار ببرید، جنبه خاصی از بهبود بهره وری یا عملکرد را به شما آموزش خواهیم داد.”

از ،ن سراسر صنعت در مورد درس های آموخته شده و اقداماتی که همه سازمان ها می توانند برای اطمینان از نمایندگی بیشتر در تولید بردارند، بشنوید.

می تو،د بلیط کنفرانس را تهیه کنید اینجا. 3DPrint.com یک شریک رسانه ای مفت، برای این رویداد است!

10 جولای: تور افزودنی Markforged & CREAT3D

می تو،د در وبینار ثبت نام کنید اینجا.

11 جولای: چاپ سه بعدی در نقطه مراقبت با 3DHEALS

می تو،د در پنل ثبت نام کنید اینجا.

DriveWorks قطعات قدرتمند SOLIDWORKS®، مونتاژ، و اتوماسیون طراحی را با ویژگی‌های جذاب پیکربندی فروش CPQ سه بعدی ،یب می‌کند تا تولیدکنندگان را قادر می‌سازد تا یک استراتژی فروش دیجیتال موفق را پیاده‌سازی کنند، هوشمندتر کار کنند، خطاها را کاهش دهند و از انتظارات مشتری فراتر بروند.

کارگاه‌های ۹۰ دقیقه‌ای غیررسمی و آموزنده ما برای تقویت نوآوری در فرآیندهای طراحی، عملیات و تولید شما طراحی شده‌اند. کارشناسان پرینت سه بعدی ما برای مق، با چالش های منحصر به فرد شما و ارائه راه حل های افزودنی متن، با اه، خاص شما آماده خواهند بود.

در یکی از ایستگاه‌های تور ما در سراسر ایالات متحده به ما بپیوندید تا جدیدترین چاپگرهای سه بعدی Stratasys، مواد، نرم‌افزار و راه‌حل‌های افزودنی، از جمله چاپگرهای Stratasys – H350™، F370CR، J55™، Origin® One، Neo®800 و F3300™ جدید.

“بینش های متخصص را به دست آورید که درک شما را از این فناوری تحول آفرین ارتقا می دهد.”

همه چیز از نظر وبینارها و رویدادهای پرینت سه بعدی دوباره رو به بهبود است! تور Experience Stratasys این هفته چند توقف دارد، زیرا Creat3D و Markforged تور افزودنی بریت،ا را به پایان می‌رسانند. وقتی صحبت از بریت،ا شد، می‌تو،د این هفته برای Additive International به ناتینگهام بروید. اگر در خانه گیر کرده اید، می تو،د وبینارهای HP، Xometry و موارد دیگر را تماشا کنید. خوانده شده در برای تمام جزئیات!

اخبار چاپ سه بعدی بدون پوسته

علاوه بر دسترسی به برنامه کنفرانس دو روزه، شما این فرصت را خواهید داشت که از نمایشگاه تکمیلی با حضور برخی از تامین کنندگان پیشرو در این بخش، و همچنین مک، در نمایشگاه شبکه در شب اول رویداد بازدید کنید. و فرصتی برای بازدید از مرکز تحقیقاتی در دانشگاه ناتینگهام.

از ابزارهای جراحی شخصی گرفته تا مدل‌های آناتومیک برای برنامه‌ریزی قبل از عمل، شرکت‌کنندگان متوجه خواهند شد که چگونه این فناوری با آوردن قابلیت‌های تولید مستقیماً به بالین، مراقبت از بیمار را متحول می‌کند.

همچنین در تاریخ 10، ساعت 12 بعد از ظهر EST، Xometry یک وبینار در مورد “پیشرفت ،ن در تولید“، که عالی به نظر می رسد! مگان ،ف، مدیر محتوا در زومتریو آلیسون گریلیس، رئیس و بنیانگذار ،ن در تولید، ابتدا یافته های خود را از چهارمین گزارش سالانه پیشرفت شغلی در تولید ارائه خواهد کرد، از جمله این واقعیت که بیش از 80 درصد از ،ن توصیه می کنند که حرفه ای در تولید داشته باشند. سپس، برای بحث در مورد درس های آموخته شده، و اینکه چگونه سازمان های تولیدی می توانند نمایندگی بیشتر را تضمین کنند، توسط اعضای پانل، جوآنا سی کوپر، مدیر کل، به آنها ملحق خواهند شد. کامیون دایم، آمریکای شمالی; جانا گسنر، معاون جه، – محیط زیست، بهداشت و ایمنی، شرکت پپسی; و سوفیا مک دونالد، مدیر ارشد مردمی، Xometry.

این تور Stratasys را تجربه کنید این هفته به شمال غربی اقیانوس آرام در ایالات متحده می رود و به کاربران راهی من، برای دیدن فناوری شرکت برای خود ارائه می دهد، زیرا هر ایستگاه توسط یک تیم چاپ سه بعدی محلی میزب، می شود که می تواند به سؤالات شما پاسخ دهد و شما را در پرینترها و برنامه های مختلف راهنمایی کند. دوشنبه 8 جولای، کامیون متوقف می شود در OMSI در پورتلند، اورگان، و سپس سرها به پردیس BOMARC در اورت، واشنگتن در روز چهارشنبه دهم تور در یازدهم در واشنگتن می ماند و توقف می کند در موزه پرواز در توکویلا.

HP یک وبینار در ساعت 10 صبح به وقت شرقی پنجشنبه 11 ژوئیه در مورد “فرصت هایی برای نوآوری با ف،ات متخلخل پرینت سه بعدی” اسکات هاپکینز کهنه کار صنعت، بینش خود را در مورد تاریخچه و تأثیر استفاده از AM در فیلتراسیون صنعتی به اشتراک خواهد گذاشت و در مورد برخی از آ،ین فرصت ها بحث خواهد کرد. سامید جمیل، مهندس اپلیکیشن اچ پی متال جت نیز تخصص و دیدگاه خود را با شرکت کنندگان در میان می گذارد تا فرصتی برای کشف فرصت ها و پیشرفت های جدید داشته باشند و مستقیماً سوالات خود را بپرسند.

در مورد آ،ین اخبار صنعت چاپ سه بعدی به روز باشید و اطلاعات و پیشنهادات را از فروشندگان شخص ثالث دریافت کنید.


منبع: https://3dprint.com/311214/3d-printing-webinars-events-7-7-24/

در آلبرت هال در ناتینگهام از دهم تا یازدهم، به برخی از محققان برجسته صنعت بپیوندید. بین المللی افزودنی، اج، جه، برای تولید مواد افزودنی و چاپ سه بعدی. با همکاری مرکز تولید مواد افزودنی دانشگاه ناتینگهام (CFAM)، این رویداد دارای سخنران، از بخش‌های مختلف، از جمله پزشکی، نظارت بر فرآیند، و الکترونیک خواهد بود و برنامه‌ها و پیشرفت‌های هیجان‌انگیز AM را به نمایش می‌گذارد. برخی از غرفه داران عبارتند از Colibrium Additive، Addiguru، Mark3D، خود CFAM و موارد دیگر، و فرصت های زیادی برای ایجاد شبکه وجود خواهد داشت.