وبینار و گردآوری رویداد چاپ سه بعدی: 30 ژوئن 2024 – 3DPrint.com

می تو،د ثبت نام کنید اینجا.

2 و 3 جولای: تور افزودنی Markforged & CREAT3D

سردبیر اجرایی ما، جوریس پی،، که همچنین معاون مشاور در تحقیقات تولید افزودنی (AMR) است، یک تا دو بار در هفته یک جریان زنده خبری به نام اخبار چاپ سه بعدی بدون لایه برداری در ساعت 9:30 صبح به وقت شرقی ارائه می دهد. برای هر ،مت، پی، در LinkedIn Live می‌رود و در عرض 20 دقیقه یا کمتر به ما می‌گوید که چه خبرهایی از صنعت چاپ سه‌بعدی در آن هفته به حساب می‌آید و چرا آنها مهم هستند. برخی از داستان‌های گردآوری او، مواردی هستند که در 3DPrint.com پوشش داده‌ایم، و برخی نه، اما همه آنها به یک اندازه جالب و تأثیرگذار هستند!

2 و 3 ژوئیه: ک، های مستر SOLIDWORKS

می تو،د جای خود را رزرو کنید اینجا.

آیا در مورد وبینارهای آینده یا رویدادهای مجازی و زنده خبری برای به اشتراک گذاشتن دارید؟ لطفا اجازه دهید تا ما بد،م!

مش، خبرنامه الکترونیکی ما شوید

تیم CREAT3D به کار خود ادامه می دهد تور افزودنی ،ستان، گرفتن مارک فورجد تج،ات برای تعدادی از شهرها و شهرستان ها. شرکت کنندگان می توانند به صورت حضوری با کارشناسان CREAT3D Markforged ملاقات کنند، نمایش هایی از فناوری Markforged را مشاهده کنند، یاد بگیرند که چگونه ،ب و کارهای بریت،ا از AM برای برنامه های ابزارسازی و تولید استفاده می کنند، گزینه های مختلف مواد را بررسی کنند، از توصیفات مشتریان بیاموزند و موارد دیگر. هر مکان در تور دو جلسه خواهد داشت – یکی در ساعت 10 صبح و دیگری در ساعت 1 بعد از ظهر. در روز سه‌شنبه دوم، این تور در مرکز فناوری AMP در روترهام متوقف خواهد شد و در روز چهارشنبه سوم، به موسسه فناوری MIRA در کاونتری/لستر (Nuneaton) می‌رود.

شما می تو،د به یکی از چندین برنامه رایگان بپیوندید استاد ک، های SOLIDWORKS در ،ستان این هفته، ارائه شده توسط Solid Print3D و محلول های جامد، هر دو زیر چتر گروه TriMech. این کارگاه‌ها بر جنبه‌های مختلف SOLIDWORKS از جمله سخت‌افزار، ابزار، گردش کار و ویژگی‌هایی که می‌توانند به سرعت بخشیدن به فرآیند طراحی کمک کنند، تمرکز خواهند کرد. روز سه شنبه دوم جولای، کارگاه های آموزشی در شفیلد و بیرمنگام و چهارشنبه سوم، دو کارگاه دیگر در من،تر و لیمریک برگزار می شود. چندین مستر ک، در هر رویداد وجود خواهد داشت، از جمله یکی در اتوماسیون طراحی، دیگری در مورد شبیه سازی، و یکی در مورد اسکن سه بعدی و پرینت سه بعدی، که فرم 4 فرم لبس را به نمایش می گذارد.

کارگاه‌های ۹۰ دقیقه‌ای غیررسمی و آموزنده ما برای تقویت نوآوری در فرآیندهای طراحی، عملیات و تولید شما طراحی شده‌اند. کارشناسان پرینت سه بعدی ما برای مق، با چالش های منحصر به فرد شما و ارائه راه حل های افزودنی متن، با اه، خاص شما آماده خواهند بود.

در مورد آ،ین اخبار صنعت چاپ سه بعدی به روز باشید و اطلاعات و پیشنهادات را از فروشندگان شخص ثالث دریافت کنید.


منبع: https://3dprint.com/310985/3d-printing-webinars-events-6-30-24/

“در طول هر جلسه از این کارگاه زنده و حضوری، قبل از اینکه شما را وادار کنیم این دانش جدید را در یک سری کارهای عملی به کار ببرید، جنبه خاصی از بهبود بهره وری یا عملکرد را به شما آموزش خواهیم داد.”

بعد از هیجان رویداد RAPID+TCT هفته گذشته در لس آنجلس، اوضاع از نظر وبینارها و سایر رویدادهای این هفته کمی کندتر شده است. اما نگران نباشید، ما هنوز چند پیشنهاد داریم که در مورد آنها به شما بگوییم، بنابراین برای جزئیات بیشتر بخو،د!

اخبار چاپ سه بعدی بدون پوسته