وبینار و گردآوری رویداد چاپ سه بعدی: 23 ژوئن 2024 – 3DPrint.com


RAPID + TCT بالا،ه آمد! این هفته در لس‌آنجلس برگزار می‌شود، این رویداد برتر تولید مواد افزودنی در آمریکای شمالی است و هر ،ی که باشد، از جمله 3DPrint.com، آنجا خواهد بود! اما، اگر نمی‌تو،د به ساحل غربی بروید، نگران نباشید، هنوز وبینارها و رویدادهای AM زیادی وجود دارد که شما را مشغول نگه دارند. خوانده شده در برای تمام جزئیات!

اخبار چاپ سه بعدی بدون پوسته

سردبیر اجرایی ما، جوریس پی،، که همچنین معاون مشاور در تحقیقات تولید افزودنی (AMR) است، یک تا دو بار در هفته یک جریان زنده خبری به نام اخبار چاپ سه بعدی بدون لایه برداری در ساعت 9:30 صبح به وقت شرقی ارائه می دهد. برای هر ،مت، پی، در LinkedIn Live می‌رود و در عرض 20 دقیقه یا کمتر به ما می‌گوید که چه خبرهایی از صنعت چاپ سه‌بعدی در آن هفته به حساب می‌آید و چرا آنها مهم هستند. برخی از داستان‌های گردآوری او، مواردی هستند که در 3DPrint.com پوشش داده‌ایم، و برخی نه، اما همه آنها به یک اندازه جالب و تأثیرگذار هستند!

24 – 26 ژوئن: روشهای صلاحیت و گواهینامه AM

از 24 تا 26 ژوئن، یک مس،، با موضوع “روشهای صلاحیت و گواهی برای ساخت افزودنی” مش،اً توسط مرکز تعالی تولید افزودنی بین المللی ASTM (AM CoE)، A*STAR SIMTECH، A*STAR ARTC، و مرکز نوآوری افزودنی A*STAR (AIC)، با حمایت از خوشه ملی نوآوری تولید افزودنی (NAMIC سنگاپور). این برنامه آموزشی در پنج جلسه بر اساس استانداردهای ISO و ASTM است و برای افرادی طراحی شده است که از AM در برنامه های سریال یا حیاتی استفاده می کنند یا قصد استفاده از آن را دارند و علاقه مند به ،ب اطلاعات بیشتر در مورد مسیرهای ،ب صلاحیت و گواهینامه هستند. شرکت کنندگان باید پیشینه ای قوی در تولید مواد افزودنی داشته باشند.

این برنامه از مطالعات موردی اخیر از دنیای PBF و DED استفاده می‌کند تا زمینه را برای چالش‌ها و فرصت‌های یکپارچگی ساختاری فراهم کند. مربیان متخصص ما تجربه عمیق عمیقی در زمینه مواد، صلاحیت و گواهینامه، و ساخت قطعات از روش‌های ساخت افزودنی دارند. روش های یادگیری مبتنی بر منطق و تجربه است و بهترین شیوه های زندگی واقعی (و درس های آموخته شده) به اشتراک گذاشته خواهد شد. این یک سری سخنر، نیست. بحث‌ها، مینی کارگاه‌ها و فرصت‌های فراوان برای پرسیدن سؤالات وجود خواهد داشت.»

می تو،د در مس،، ثبت نام کنید اینجا.

25 تا 27 ژوئن: RAPID + TCT 2024

این یکی به سختی نیاز به معرفی دارد، اما در اینجا نکات برجسته ی،ان است: RAPID + TCT 2024 از 25 تا 27 ژوئن در لس آنجلس، کالیفرنیا است و دلایل زیادی برای شرکت در آن وجود دارد! این بزرگترین رویداد تولید مواد افزودنی و پرینت سه بعدی صنعتی در آمریکای شمالی است و برای اولین بار در نزدیک به یک دهه گذشته به ساحل غربی بازمی گردد. نزدیک به 400 شرکت در RAPID به نمایش خواهند گذاشت، بنابراین چیزهای زیادی برای دیدن در نمایشگاه وجود دارد. فرصت‌های هیجان‌انگیز دیگری نیز وجود دارد: شانس برنده شدن مجموعه‌ای از آهن‌های کبرا گلف LIMIT3D، پانلی درباره کاوش در آینده شغلی در AM، نمایشگاه هالیوود، سری جدید Executive Perspectives Keynote، AM Pitchfest، منطقه کشف برای تازه واردان. با ایده های هیجان انگیز، و خیلی بیشتر.

“این رویداد سه روزه دارای جدیدترین فناوری چاپ سه بعدی از ارائه دهندگان محصولات و خدمات پیشرو در صنعت، یک برنامه کامل از سخنرانان شامل یک سری سخنر، اصلی و بیش از 125 ساعت محتوای آموزشی خواهد بود.”

می تو،د برای RAPID ثبت نام کنید اینجا. از 3DPrint.com در غرفه شماره 957 بازدید کنید!

25 ژوئن: انجمن ائتلاف AM در RAPID+TCT

به ما در RAPID+TCT در لس آنجلس برای یک انجمن مهم در 25 ژوئن بپیوندید. ائتلاف تولید افزودنی شما را به مرکز کنوانسیون لس آنجلس دعوت می کند تا درباره تأثیر شیوه های تجاری چین بر صنعت AM بحث کنید و بررسی کنید که ایالات متحده چگونه می تواند پاسخ دهد.

این انجمن، “روش های تجاری ناعادلانه چینی که بر AM تاثیر می گذارد: ایالات متحده چگونه باید پاسخ دهد؟”، سخنران، از جمله ران فاروکی از 3DGence، مت ،نتسکی از 3DPrint.com و ماتیاس اشمیت لهر از AMPOWER. این بحث توسط آقای مارک برنهام، مدیر سیاست در ائتلاف تولید افزودنی مدیریت خواهد شد.

در ساعت 2:30 بعد از ظهر به وقت اقیانوس آرام در اتاق 303A مرکز همایش لس آنجلس به ما بپیوندید.

برای انجمن ثبت نام کنید اینجا.

25 تا 27 ژوئن: Stratasys به آموزش پیشرفته ادامه می دهد

همچنین از 25 تا 27 ژوئن، Stratasys خود را ادامه می دهد دوره های آموزشی پیشرفته این هفته در دفتر مرکزی تابعه خود در آمریکای شمالی در مینه سوتا. “استریولیتوگرافی عملیات پیشرفته” برای مشتری، است که به دنبال ،ب دانش بیشتر در مورد گردش کار SLA در خانواده چاپگرهای سه بعدی Stratasys Neo هستند.

فراگیران با موضوعاتی مانند بررسی مواد، کار در نرم افزار Materialize Magic، عملیات چاپ، بهترین شیوه ها و تکنیک های تکمیل قطعات آشنا خواهند شد.

برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام ایمیل بزنید [email protected].

25 و 27 ژوئن: تور افزودنی Markforged & CREAT3D

تیم CREAT3D به کار خود ادامه می دهد تور افزودنی ،ستان، بردن تج،ات Markforged به تعدادی از شهرها و شهرستانها. شرکت کنندگان می توانند به صورت حضوری با کارشناسان CREAT3D Markforged ملاقات کنند، نمایش هایی از فناوری Markforged را ببینند، یاد بگیرند که چگونه ،ب و کارهای بریت،ا از AM برای برنامه های ابزارسازی و تولید استفاده می کنند، گزینه های مختلف مواد را بررسی کنند، از توصیفات مشتریان بیاموزند و موارد دیگر. هر مکان در تور دو جلسه خواهد داشت – یکی در ساعت 10 صبح و دیگری در ساعت 1 بعد از ظهر. در روز سه‌شنبه 25، تور در دفتر آرنا در ساوتهمپتون متوقف می‌شود و در روز پنج‌شنبه 27، به دفتر جهت عقربه‌های ساعت در بریستول می‌رود.

کارگاه‌های ۹۰ دقیقه‌ای غیررسمی و آموزنده ما برای تقویت نوآوری در فرآیندهای طراحی، عملیات و تولید شما طراحی شده‌اند. کارشناسان پرینت سه بعدی ما برای مق، با چالش های منحصر به فرد شما و ارائه راه حل های افزودنی متن، با اه، خاص شما آماده خواهند بود.

می تو،د جای خود را رزرو کنید اینجا.

25 ژوئن: عرضه تابست، CCCS

CCCS، یا خدمات مشاوره CAD/CAM، آ،ین مورد از سه مورد خود را میزب، می کند رویدادهای عرضه تابست، این هفته، که به شرکت کنندگان تجربه عملی، فرصتی برای ارتباط با کارشناسان صنعت و بینش ارزشمندی در مورد آ،ین پیشرفت های تولیدی ارائه می دهد. این آ،ین در 25 ژوئن، از ساعت 9 صبح PST خواهد بود، در دفتر CAD/CAM سن دیگو. ارائه هایی با فناوری از شرکای Verisurf، Desktop Metal، Mastercam، Roboze و غیره ارائه خواهد شد.

“اگر به دنبال چیزهای جدید در ارائه محصولات ما هستید، دریابید که چگونه می توان از آنها در یک محیط واقعی، شبکه با همکاران و متخصصان صنعت استفاده کرد، این رویداد برای شماست.”

می تو،د برای رویداد Summer Rollout که نزدیک به شماست ثبت نام کنید اینجا.

25 ژوئن: 3DEXPERIENCE با TriMech به روز رس، می شود

در ساعت 10 صبح به وقت شرق در 25th، TriMech یک وبینار برگزار خواهد کرد که همه چیز در مورد “به روز رس، های هیجان انگیز برای محصولات 3DEXPERIENCE Works” چه مشتری فعلی SOLIDWORKS باشید یا به مزایای یک پلت فرم مبتنی بر ابر برای مدیریت داده ها علاقه مند باشید، چیزهای زیادی برای یادگیری از Wayne White، مشاور راه حل های TriMech، 3DEXPERIENCE وجود دارد. شرکت‌کنندگان در مورد آ،ین پیشرفت‌ها در مدیریت داده‌های ابری 3DEXPERIENCE، بهبود تجربه کاربر در پلتفرم، ملاحظات سمت سرور و موارد دیگر خواهند شنید.

اگر تیم شما در حال حاضر ابزار طراحی ندارد و به دنبال مجموعه ابزارهای طراحی مبتنی بر Cloud هستید، SOLIDWORKS Cloud را نیز در پایان معرفی خواهیم کرد. این مجموعه از ابزارهای طراحی مبتنی بر ابر در مرورگر وب اجرا می‌شود و روش طراحی «انتخاب و رفتن» را امکان‌پذیر می‌کند.

می تو،د در وبینار ثبت نام کنید اینجا.

26 ژوئن: AWP & Markforged Demo Days

اگر نمی‌تو،د تج،ات Markforged را در تور این هفته در بریت،ا ببینید، می‌تو،د آن را در فریمونت، کالیفرنیا نیز ببینید. AWP/Markforged Demo Days. در روز سه‌شنبه، 26 ژوئن، چندین فرصت یک ساعته در دسترس است، و شرکت در آن رایگان است—به‌علاوه، ناهار و سوآگ Markforged دریافت می‌کنید و می‌تو،د تا پنج مهمان را نیز با خود بیاورید. شرکت کنندگان شاهد نمایش چاپگر سه بعدی فیبر کربنی FX10 و همچنین چاپگرهای FX20، X7، Mark Two، Onyx Pro و Onyx One خواهند بود. همچنین نمایش هایی از نرم افزار Eiger برگزار می شود و می تو،د نکاتی را برای شناسایی فرصت های چاپ سه بعدی بیاموزید.

پرینتر سه بعدی فیبر کربنی FX10 جدید را که برای طبقه کارخانه طراحی شده است، تجربه کنید.

می تو،د برای جایگاه خود ثبت نام کنید اینجا.

26 ژوئن: AM ،مت شناسایی در دفاع و انرژی

همچنین در روز 26، ساعت 2 بعد از ظهر به وقت شرقی، America Makes جدیدترین مجموعه وبینار TRX خود را برگزار خواهد کرد:درس هایی در AM Part Identification از بخش های انرژی و دفاع” توسط ارائه خواهد شد 3 ذهن شماتای، میکولک، مدیر فروش ارشد، که در مورد شناسایی قطعات قوی و موارد استفاده تجاری در صنایع دفاعی و انرژی صحبت خواهد کرد. سخنران دیگر جیسون توماس، مهندس پروژه در NCDMM خواهد بود.

Mikulec موانع مش، شناسایی قطعات را در هر دو بخش مقایسه می‌کند و تاکتیک‌هایی را برای به حدا،ر رساندن قابلیت‌های افزودنی برای توانمندسازی دوره بعدی تولید ارائه می‌کند.

می تو،د در وبینار ثبت نام کنید اینجا.

27 ژوئن: HP 3D Printing & Dinsmore Open House

اگر تا به حال می خواهید درباره فناوری Multi Jet Fusion HP بیشتر بد،د، این مقاله را از دست ندهید.نوآوری و ارتقاء: بازاندیشی در تولید با MJF” رویداد خانه باز با دینمور، یک شرکت ADDMAN. این رویداد در ساعت 10 صبح به وقت PST در 27 ژوئن در مرکز پیشرفته Dinsmore’s در ایروین، کالیفرنیا آغاز می شود و آ،ین پیشرفت های MJF را به نمایش می گذارد. نمایش های زنده، جلسات پرسش و پاسخ تعاملی، فرصت های شبکه، تورهای راهنما، فرصت شنیدن داستان های موفقیت واقعی و موارد دیگر وجود خواهد داشت.

کشف کنید که چگونه فناوری MJF پروژه‌ها را از طریق تورها، بحث‌ها و شبکه‌سازی تغییر می‌دهد. دانش و ارتباطات صنعت خود را تقویت کنید. برای یک روز یادگیری و کشف متمرکز به ما بپیوندید!»

می تو،د در خانه باز ثبت نام کنید اینجا.

27 ژوئن: بیوفراکشن برای بافت‌های ،تی عضل،

همچنین در روز 27، ساعت 11 صبح به وقت شرقی، 3DHEALS آ،ین پنل مجازی خود را برگزار می کند، در مورد “بیوپرینت سه بعدی برای بافت های ،تی عضل،” حمایت شده توسط CELLINKاین رویداد بر تکنیک‌های مهندسی بافت برای چاپ زیستی بافت ،تی عضل، متمرکز است، زیرا تقاضا برای درمان‌های موثر نقص استخوان و غضروف همچنان در حال رشد است. این به شرکت کنندگان این فرصت را می دهد که به یک شیرجه عمیق در پزشکی بازساختی بپردازند. این یک پلت فرم بسیار مفید برای پزشکان، محققان، کارآفرینان و متخصصان صنعت خواهد بود که به دنبال یادگیری آ،ین پیشرفت های مهندسی بافت هستند.

با شرکت، شرکت کنندگان بینش ارزشمندی در مورد فن آوری ها و روش های پیشرو در توسعه راه حل های نوآورانه برای بازسازی بافت ،تی عضل، به دست خواهند آورد. در طول این رویداد، شرکت کنندگان این شانس را خواهند داشت که با کارشناسان برجسته در این زمینه تعامل داشته باشند، که تخصص و تجربیات دست اول خود را در زمینه ساخت بیو و چاپ زیستی به اشتراک خواهند گذاشت. از توضیح اصول اساسی مهندسی بافت گرفته تا نمایش کاربردهای عملی و مطالعات موردی، این رویداد یک نمای کلی از آ،ین وضعیت فعلی در بازسازی بافت ،تی عضل، ارائه می‌دهد.

می تو،د در پنل ثبت نام کنید اینجا.

27 ژوئن: SprintRay & Ivoclar در ترمیم های سیم، پرینت سه بعدی

در نهایت SprintRay و Ivoclar یک وبینار CE را در ساعت 7 بعد از ظهر به وقت شرقی در روز پنجشنبه 27 ژوئن در مورد “پرینت سه بعدی ترمیم های سیم،” دکتر تیم اندرسون با موفقیت پرینت سه بعدی را در مطب دندانپزشکی خود ادغام کرده است و راهبردهای عملی برای ادغام گردش کار پرینت سه بعدی برای ساخت اینله، آنله، روکش و غیره دقیق را آموزش خواهد داد. شرکت‌کنندگان متوجه خواهند شد که چگونه جدیدترین رزین‌های سخت‌افزاری و مدل‌های دند، می‌توانند تولید لوازم دندانپزشکی پرینت‌شده سه بعدی، پروتکل‌های ترمیم در مطب و موارد دیگر را ساده‌سازی کنند.

“با کارآمدترین گردش کار دیجیتالی برای ترمیم در دفتر، تمرین خود را تقویت کنید.”

می تو،د در وبینار ثبت نام کنید اینجا. شرکت کنندگان 1 اعتبار CE رایگان دریافت می کنند و به پیشنهادات محصول انحصاری دسترسی خواهند داشت.

آیا در مورد وبینارهای آینده یا رویدادهای مجازی و زنده خبری برای به اشتراک گذاشتن دارید؟ لطفا اجازه دهید تا ما بد،م!

مش، خبرنامه الکترونیکی ما شوید

در مورد آ،ین اخبار صنعت چاپ سه بعدی به روز باشید و اطلاعات و پیشنهادات را از فروشندگان شخص ثالث دریافت کنید.


منبع: https://3dprint.com/310396/3d-printing-webinars-events-6-23-24/