هنگام رانندگی موسیقی گوش می‌کنید؟ این پژوهش مخصوص شماست | mey

هنگام رانندگی موسیقی گوش می‌کنید؟ این پژوهش مخصوص شماست | mey این اپلیکیشن که به خاطر پخش موسیقی معروف است اما همچنین قابلیت انتخاب پادکست را هم دارد. Podbean یک شرکت میزبان پادکست و یک برنامه پادکست است و هم اکنون مهارت الکسا را ارائه می‌دهد. برنامه پادکست آ‌ن‌ها به راحتی قابل پیمایش و استفاده است و آن‌ها صدها نقد ۵ ستاره دارند. یک برنامه عالی برای افرادی است که پادکست های مختلف را گوش می‌دهند.

  • یعنی‌ می‌توانید صحبت‌ها را جلو یا عقب ببرید یا یک قسمت را چند بار گوش کنید.
  • برای قبولی در آزمون آیین نامه اصلی چه باید کرد؟ صرف مطالعه روزنامه وار کتاب آیین نامه راهنمایی و رانندگی برای قبولی در آزمون اصلی آیین نامه راهنمایی و رانندگی گره گشا نیست.
  • در بعضی از اپیزود‌ها مهمون داریم مهمونایی که مسیر زندگیشون رو با ما با اشتراک میذارن.
  • این پادکست‌ها به طور منظم شنبه‌ها ساعت 20 منتشر می‌شوند و علاقه‌مندان به خودرو می‌توانند آن‌ها را از لینک‌های مربوط دانلود نمایند.
  • دلایل یادگیری زبان برای هر شخصی می‌تونه متفاوت باشه اما در این مقاله به 10 دلیل اصلی یادگیری زبان می‌پردازیم که که اکثر زبان آموزان به دنبالش میان.

در صورت روشن بودن آژیر وسایل نقلیه اضطراری مانند پلیس، آمبولانس یا کامیون ‌های آتش ‌نشانی، باید با رعایت اصول ایمنی اتومبیل تان را کنار زده و توقف کنید. پس از اینکه وسیله نقلیه اضطراری به صورت ایمن عبور کرد، می توانید حرکت را از سر بگیرید. همچنین باید برای وسایل نقلیه با چراغ سبز چشمک زن توقف کنید، این خودروها معمولا آتش نشانان داوطلب هستند که برای پاسخ گویی به یک شرایط اضطراری در حرکتند.

اگه تو هم از اون آدمهایی هستی که از گوش دادن به پادکست لذت می بره برات یه خبر خوب دارم! آموزشگاه زبان انگلیسی ۲۴talk یه دوره طراحی کرده مبتنی بر پادکست و داستان کوتاه به اسم فایل های شنیداری به زبان فارسی “پادکستوری – Podcastory”. این دوره سعی کرده یادگیری زبان انگلیسی رو مناسب با نیاز و سطح زبان آموز به یه فرایند بسیار مفرح، موثر، سریع و کم هزینه تبدیل کنه.

اولین تجربه رانندگی با پژو ۵۰۸ محصول جدید ایران خودرو

طبق قوانین رانندگی حاکم در تمامی ایالت‌ها و قلمروها در استرالیا، بیرون بودن هر قسمت از بدن از وسایل نقیله در حال حرکت، تخلف محسوب می‌شود. مجازات این تخلف چه برای رانندگان و چه سایر سرنشینان خودرو یکسان است. نتایج این پژوهش نشان می‌دهد که آهنگ‌هایی ضرب‌آهنگ بیش از ۱۲۰، می‌توانند تأثیر منفی روی نحوه رانندگی داشته باشند و افراد حین شنیدن این آهنگ‌ها عکس‌العمل‌های پرخطری دارند. بر پایه نتایج یک پژوهش تازه، موسیقی تأثیر مستقیمی بر نحوه رانندگی افراد دارد. Laughable به شما امکان می‌دهد نه فقط پادکست‌های مختلف، بلکه با هزاران کمدین، ​​روزنامه نگار، بازیگر، ورزشکار، نوازنده، نویسنده، سیاستمدار و سایر افرادی که ارزش شنیدن دارند آشنا شده و مشترک پادکست آن‌ها شوید. گوش دادن به پادکست‌های حرفه‌ای بسیار عالی است، اما تولید آن‌ها به زمان و هزینه بیشتری نیاز دارند.

وقتی اتوبوسی با چراغ های چشمک زن را می بینید، سرعت خود را کم کرده و برای توقف آماده شوید. تا زمانی که اتوبوس حرکت کند یا راننده اتوبوس علامت دهد که ادامه کار برای شما ایمن است متوقف بمانید. مدرک اصلی شناسایی معتبر نشان دهید که ثابت کند شما مقیم قانونی کانادا و آلبرتا هستید.

بهترین زمان پادکست گوش‌‌کردن چه وقتی است؟