نقد و بررسی: گلف با Cobra’s LIMIT3D، اولین آهن پرینت سه بعدی تجاری موجود – 3DPrint.com

در حالی که ما امثال آن را دیده ایم ریکی فاو، و برایسون دچامبو باشگاه‌های پرینت سه‌بعدی را در رویدادهای برجسته‌ای مانند American Express و Augusta National تبلیغ کنید، تا ماه می، برند گلف پوما کبرا منتشر شد اولین آهن پرینت سه بعدی تجاری موجود در جهان. این به این م،ی بود که من هم می‌توانستم با همان تج،اتی که حرفه‌ای‌ها بودند، با فقط ۳۰۰۰ دلار بازی کنم. منتشر شده در مجموعه ای از 500 باشگاه، سری LIMIT3D قبلاً فروخته شده است، اما من این فرصت را داشتم که آن را آزمایش کنم تا ببینم چگونه این آهن 7 که شبیه یک تیغه حرفه ای طراحی شده است اما با بخشش یک باشگاه بهبود بازی، تاب می خورد.

طراحی LIMIT3D

در طول یک جلسه محدوده با Rapsodo MLM Launch Monitor، من با آهن LIMIT3D 7 میانگین موارد زیر را به دست آوردم:

 • کل 175 یارد
 • سرعت توپ 117 مایل در ساعت
 • سرعت کلوپ 99 مایل در ساعت

خود باشگاه کمی احساس سنگینی می کند. هم برادر شوهرم و هم چند گلف باز دیگر که باشگاه را آزمایش ،د به همین موضوع اشاره ،د. مزایا و معایبی که من پیدا کردم در اینجا آمده است:

طرفداران:

 • ظاهر و احساس براق و مجاور تیغه
 • به راحتی از بین می رود
 • ثبات بزرگی را از طریق اعتصاب فراهم می کند
 • نرخ پراکندگی بهبود یافته و ضریب ضربه ثابت تر در مقایسه با آهن 7 فعلی من
 • افزایش فاصله و بخشش در مقابل آهن Callaway Apex 7 من

معایب:

 • هزینه
 • وزن
 • سفارشی سازی – به قدری جدید است که تنوع زیادی از مدل ها، روکش ها (مانند مشکی، مات) و غیره وجود ندارد.

در مورد آ،ین اخبار صنعت چاپ سه بعدی به روز باشید و اطلاعات و پیشنهادات را از فروشندگان شخص ثالث دریافت کنید.


منبع: https://3dprint.com/310429/review-golfing-with-co،s-limit3d-the-first-commercially-available-3d-printed-iron/

بنابراین، چه چیزی طراحی جدید کبرا را بسیار خاص می کند؟ پرینت سه بعدی از فولاد ضد زنگ 316L، آهن دارای ساختار شبکه داخلی است که 33 درصد وزن کلد را دوباره توزیع می کند. سپس، 100 گرم وزنه تنگستن قالب‌گیری شده با تزریق ف، در پاشنه پا و پنجه پا وارد می‌شود که با کلاه‌های فولادی پرینت سه بعدی روی سرها قفل می‌شوند. این باعث ایجاد یک مرکز ثقل ایده آل و افزایش ممان اینرسی می شود. این طرح با استفاده از نرم افزار از nTopکه به تیم کبرا اجازه داد تا بهترین طراحی شبکه ممکن را برای بهترین توزیع جرم داخلی و آ،تیک ایجاد کند. علاوه بر این، مهندسان کبرا توانستند سرعت فرآیند تکرار طراحی خود را دو برابر کنند. برای هر ،ی که در این ماه شرکت می کند رویداد RAPID + TCT در لس آنجلس، می تو،د در مورد ایجاد این باشگاه اطلاعات بیشتری ،ب کنید اج، طراحی مح،اتی nTop در 24 ژوئن و از سخنر، RAPID + TCT که توسط رایان روچ، مدیر نوآوری در COBRA در 27 ژوئن ارائه شد.

اجازه دهید با گفتن اینکه من یک گلف باز 10-12 معلول هستم شروع کنم. من شوت های بد، شوت های خوب و حتی گاهی اوقات شوت های عالی زدم. من عاشق این بازی هستم و تقریباً هر هفته 9 یا 18 سوراخ بازی می‌کنم، همچنین هفته‌ای یک‌بار به محدوده بازی می‌زنم. هر چیزی که می‌توانم برای کمک به بازی‌ام برای علاقه‌مندی‌ام استفاده کنم: میلیون‌ها ویدیوی YouTube، نکات نوس، از یک دوست، درس‌های رسمی – شما نام ببرید. اینکه بگویم من روی گلف سرمایه گذاری کرده ام، دست کم گرفته شده است. بنابراین، به دست آوردن فرصت برای آزمایش یک باشگاه کاملاً جدید با چاپ سه بعدی کمی ترسناک بود، صرفاً به این دلیل که من یک گلف باز بزرگ نیستم. چه چیزی می توانم از آزمایش چنین باشگاهی یاد بگیرم یا تشخیص دهم؟ با این حال، به سرعت دریافتم که این فرض اشتباه بود.

باز هم، گلف در مورد اعتماد به حرکت شما، اعتماد به تمرین شما، و همچنین اعتماد به تج،ات شما است، و این چیزی است که این باشگاه برای من به ارمغان آورد. می دانستم هر بار که آن را از کیف بیرون می آوردم، قرار بود اجرا و اجرای خوبی داشته باشد. در حال حاضر، مانند ا،ر 10 معلول، من توپ پرنده پرنده را از دست دادم، اما در حد امتیاز قرار گرفتم – معامله بدی نیست. در طول چهار دور بازی با این باشگاه، می توانم به ادامه عملکرد آن گواهی بدهم. با هر شلیک، نشان داد که بیش از حد توانایی دارد، فاصله و سطح بهتری از بخشش را نسبت به 7 آهن فعلی من فراهم می کند.

جوانب مثبت و منفی باشگاه

https://www.youtube.com/watch?v=UlWQlaGRhgI

در مقایسه با میانگین آهن Callaway Apex 7 من:

 • کل 170 یارد
 • سرعت توپ 115 مایل در ساعت
 • سرعت باشگاهی 98 مایل در ساعت

آزمایش کلاب کبرا با چاپ سه بعدی

من به اولین ،مت 5 در مسیر می رسم که 510 یارد است. راننده ام را به سمت راست زدم و در چند درخت گیر کردم. من بدون خطر یک آهن پانچ 5 زدم و حدود 175 یارد خودم را رها کردم. این مسافت خوبی برای اتوی 7 من است، زیرا در ،مت پشت مشکل وجود دارد، بنابراین اگر ضربه عالی نباشد، کوتاه بودن همچنان بی خطر است. آهن LIMIT3D 7 را می کشم و باشگاه فورا می درخشد. من کمی ناهموار هستم، 175 یاردی بیرون، و یک تاب خوب، صاف و کنترل شده را انتخاب می کنم. کلاهک به راحتی از طریق زبر برش می دهد، و من شات آهن را در حدود 20 فوت سمت چپ سنجاق خالص می کنم.

به طور خلاصه، من فکر می کنم آینده گلف می تواند به صورت سه بعدی چاپ شود. نگهبان، وجود خواهند داشت که آهن های آهنگری را ترجیح می دهند، اما وقتی می بینید که برایسون در رشته های اصلی با اتوهای پرینت سه بعدی رقابت می کند و تجربه من را به ،وان یک گلف باز متوسط ​​در نظر می گیرید، متوجه می شوید که چیز خاصی در حال دم ، است. با کاهش هزینه ها و رشد نوآوری، این نوع اتوها می توانند بازی را تغییر دهند. ناگفته نماند که در حال حاضر تعداد زیادی دستگاه عرضه کننده ارزان قیمت از کبرا در بازار وجود دارد. مانند هر نوآوری دیگری، رفع پیچ و تاب ها به زمان نیاز دارد، اما اگر اولین مدل این کار را به خوبی انجام دهد، من معتقدم که هیچ چیز «LIMIT3D» نیست، وقتی صحبت از این باشد که این اتوهای پرینت سه بعدی می توانند بازی را به کجا ببرند.

مش، خبرنامه الکترونیکی ما شوید

اولین تجربه من با باشگاه به سرعت در اولین دور من با آهن LIMIT3D (نام هوشمندانه) 7 از کبرا به دست آمد. این باشگاه به ،وان نسل بعدی کلوپ چاپ سه بعدی طراحی شده برای ادغام بخشش اتوی بهبود بازی با ظاهر و احساس یک تیغه طراحی شده است و مطمئناً ارائه می دهد. باشگاه شیک است و به زیبایی در آدرس قرار گرفته است. برای ،ی که از طریق نسخه‌های متعددی از اتوهای تقویت‌کننده‌ی عضل، و حجیم فارغ‌التحصیل شده است، این تغییر منظره بسیار خوشایند بود. همانطور که می د،م، گلف بیشتر در مورد اعتماد به نفس و عملکرد ذهنی است تا عمل فیزیکی ضربه زدن به توپ. به همین دلیل است که بسیاری از ما در مسیر ،اش و 15 معلول در مسیر هستیم. چیزی به سادگی ظاهر و احساس این باشگاه اعتماد به نفس را القا می کند.