نازل موتور فلزی چاپ سه بعدی برای ماموریت قمری ماشین های شهودی – 3DPrint.com

Sciaky مثال جالبی است از این که چگونه، در بسیاری از موارد، چاپ سه بعدی ف،ی یک نوآوری جدید نیست، تا آنجا که تکامل طبیعی، در یک محیط دیجیتالی، اصول طول، مدت تولید است. Sciaky از دهه 1950، تنها یک سال قبل از تأسیس ناسا، جوشکارهای پرتو الکترونی تولید می کند.

در سال 2011، تنها دو سال پس از راه اندازی سرویس EBAM خود، لاکهید مارتین هوانوردی انتخاب Sciaky برای برنامه مربی و محافظ و، دفاعیک ابتکار قدیمی فدرال که غول های شرکتی را با تولیدکنندگان کوچک و متوسط ​​در حمایت از پایگاه صنعتی دفاعی جفت می کند. بنابراین به نظر می رسد که Sciaky کاندیدای عالی برای به دست آوردن قراردادهای ،تی در زم، است که، طبق گفته مجله ی وال استریت، “آمریکا برای جنگ فضایی آماده می شود

در مورد آ،ین اخبار صنعت چاپ سه بعدی به روز باشید و اطلاعات و پیشنهادات را از فروشندگان شخص ثالث دریافت کنید.


منبع: https://3dprint.com/310466/metal-engine-nozzle-3d-printed-for-intuitive-ma،es-lunar-mission/

در امتداد این خطوط، رابطه Sciaky با Intuitive Ma،es دارای پتانسیل قابل توجهی برای گسترش است. در ماه آوریل، ناسا اعلام کرد که Intuitive Ma،es یکی از سه شرکتی است که برای دریافت بودجه برای انجام کارهای طراحی اولیه انتخاب شده است. برای برنامه وسایل نقلیه زمینی قمری (LTV).. جدای از نیاز به پردازش مقادیر زیادی از ف،ات نسوز و کار پر زحمت تحقیق و توسعه، رقابت استراتژیک درگیر در فعالیت فضایی، این منطقه را به یکی از امیدوارکننده‌ترین حوزه‌های صنعت در حال حاضر تبدیل کرده است.

تصویر از Sciaky

ماشین های بصری، شرکت اکتشاف فضایی مستقر در هیوستون، از سیستم تولید افزودنی پرتو الکترونی (EBAM) ساخته شده توسط Sciaky، Inc. برای تولید نازل موتور برای فرودگر ماه اودیسه خود. در ماه فوریه، ادیسه اولین فرودگر تجاری ماه بود که به فرود نرم روی ماه (در ماموریت IM-1) و اولین فضاپیمای آمریکایی که روی ماه فرود آمد. در بیش از 50 سال.

به ،وان مثال، تقریباً همزمان با اعلام طرح های برنده طرح های اولیه برنامه LTV توسط ناسا، ژاپن و ایالات متحده برنامه هایی را برای تعمیق همکاری در برنامه های فضایی مربوطه دو کشور اعلام ،د. با توجه به اینکه کشورهای غربی و ژاپن به طور کلی در مورد استقرار AM ف،ی برای بخش‌های استراتژیک به یکدیگر نزدیک‌تر می‌شوند، برنامه LTV پتانسیل بالایی برای سرعت بخشیدن به ا،یستم AM ایالات متحده دارد.

تصویر برجسته توسط Sciaky

مش، خبرنامه الکترونیکی ما شوید

Sciaky که در شیکاگو مستقر است، یک شرکت تابعه از میشیگان است صنایع خدمات فیلیپس، و بیش از یک دهه است که ماشین های EBAM را می سازد. Sciaky سه نازل موتور را برای Intuitive Ma،es تولید کرد – دو تای آنها برای آزمایش آتش داغ – ساخته شده از چیزی که شرکت آن را “یک آلیاژ نسوز گران قیمت و رسوب سخت” توصیف می کند.

تصویر توسط Intuitive Ma،es

در حالی که فضا قطعاً به خودی خود جالب است، هیجان‌انگیزترین زاویه استفاده فزاینده از AM در بخش فضایی این واقعیت است که دستاوردهای تولید برای فضا به بقیه اقتصاد نفوذ می‌کند. داده‌های حاصل از فرآیندهای مورد استفاده در فضاپیماها در سال 2024 احتمالاً فرآیندهای تولید انواع دیگر وسایل نقلیه را تا پایان قرن جاری نشان خواهد داد.