فیزیک و کربن زین دوچرخه پرینت شده سفارشی سه بعدی – 3DPrint.com


زین دوچرخه موفقیت بزرگی برای پرینت سه بعدی بوده است. دوچرخه‌های مسابقه‌ای رده بالا سالهاست که مدل‌های مختلفی را ارائه می‌کنند. Selle Italia، Specialized، Prologo، و دیگران زین های مبتنی بر مشبک را به بازار عرضه کرده اند. این زین ها جریان هوای بیشتری را فراهم می کنند، سبک تر هستند و می توانند شبکه های مختلفی برای ،مت های مختلف زین داشته باشند. زین ها حدود 300 دلار قیمت دارند و دریافت کرده اند بررسی های خوب و پذیرش بازار هیچ بازاریابی بزرگی در مورد این زین ها صورت نگرفته است و آنها در حال بهبود هستند، بنابراین رشد بیشتری انتظار می رود. این خبر خوبی برای کربن است که بیشتر این زین ها بر اساس فناوری آن ساخته شده اند. عملکرد و ظاهر آنها آنها را به طور ایده آل برای این برنامه من، می کند و آنها موفق شده اند در این عرصه با EOS و HP مبارزه کنند.

اکنون، کربن، همراه با پیشگام فیزیک، هدف از رقابت را تک به تک است. نقطه پایان منطقی برای زین های چاپ سه بعدی همیشه زین های منحصر به فرد و سفارشی بوده است، و این همان چیزی است که این دو در حال حاضر قصد دارند به آن دست یابند. تحت بر،ب One-to-One، آنها قصد دارند زین های راحت تری را بر اساس فشارهای دینامیکی که هنگام سوار شدن بر روی زین وارد می کنید، ایجاد کنند. با کار با GebioMized، آنها مناطق عملکردی را در زین ها ایجاد ،د که می توان ساختارهای متفاوتی به آنها داد که باعث ایجاد بالشتک متفاوت می شود.

ما می د،م که تن، خوب و دقیق به عوامل زیادی بستگی دارد: هندسه دوچرخه، استفاده مورد نظر، شکل زین و موقعیت. اما مهمتر از همه، هر دوچرخه سواری منحصر به فرد است: تجربه، حساسیت، سابقه آسیب، فرم بدن، اه، سوارکاری. همه اینها می تواند روی نحوه نشستن ما روی زین تاثیر بگذارد. واضح است که طراحی سنتی زین یک به چند تنها می تواند یک راه حل تقریبی برای مشکلات بسیار خاص ارائه دهد. جیوو، فوگال، مدیر برند فیزیک، اظهار داشت: امروز با One-to-One به چیزی دست می‌یابیم که هر تولیدکننده زین همیشه آرزویش را داشته است: زنده ، پشتیب، سفارشی در دسترس برای هر دوچرخه‌سوار.

تشک سنسور فشار GebioMized در 64 نقطه مختلف اندازه گیری می شود و روی یک زین قرار می گیرد زیرا دوچرخه سوار به سبک و موقعیت معمولی خود با دوچرخه شخصی خود رانده می شود. هدف شرکت ها با اندازه گیری نیروها به صورت پویا، شناسایی حرکت واقعی بدن و بهینه سازی زین است. سنسورهای اضافی فشار روی فرمان را می گیرند و پرسشنامه را تکمیل می کنند. اسکن به دست آمده «فشار در سرتاسر زین، مقایسه فشار زین جلو و عقب و چپ و راست، مقادیر حدا،ر فشار و مکان آنها روی زین، مرکز حرکت و الگوی ردیابی لگن، و زاویه ناخالص تراز نیمکره لگنی را ثبت می‌کند. “

بسته به اندازه گیری های فوق، یک طرح زین مطابق انتخاب می شود. آزمایش دیگری نشان می دهد که سوارکار از آن شکل زین استفاده می کند. از این آزمایشات، محل قرارگیری و سطح بالشتک مشخص می شود. سپس موتور طراحی کربن کربن ساختار شبکه من،ی را ایجاد می کند که به صورت سه بعدی پرینت می شود، به ریل مورد نظر شما متصل می شود و برای شما ارسال می شود. پس از دریافت زین، دوچرخه سواران می توانند به فروشگاه دوچرخه خود بازگردند تا اطلاعات مربوط به زین پرینت سه بعدی جدید خود را بازیابی کنند.

من کاملاً این را دوست دارم. برای من، گردش کار و نتیجه مشابهی باید برای کفش‌ها، دستگیره‌های چوب گلف و راکت‌های تنیس، دستگیره‌های ابزارهای حرفه‌ای و ابزار برقی، و هزاران مورد دیگر وجود داشته باشد. تقریباً هر چیزی که برای مدت طول، شما را لمس می کند و عملکرد آن مهم است، اگر پرینت سه بعدی سفارشی باشد، می تواند راحتی بهتری را ارائه دهد. در اینجا، Carbon و Fizik راه حلی محکمی را ارائه کرده اند که از انتها به انتها است و داده ها را از اسکن تا طراحی و تولید مدیریت می کند.

منطق پشت Carbon’s Design Engine و تمرکز این شرکت بر روی نرم افزار در اینجا واقعاً برجسته می شود. با توجه به اینکه زین های معمولی با چاپ سه بعدی در حال حاضر بیش از 300 دلار قیمت دارند، این زین های سفارشی باید بسیار گران باشند. همه می‌توانستند آن‌ها را ب،ند، اما در حال حاضر، تعداد کمی احتمالاً این کار را خواهند کرد. با این حال، اگر پلوتون حرفه‌ای به طور انبوه به زین‌های سفارشی سوئیچ کند، یا اگر سوار برنده آن‌ها را به‌،وان راحتی بیشتر و امکان پیروزی تأیید کند، تغییر می‌تواند خیلی زودتر اتفاق بیفتد. با توجه به مبالغ پوچ پولی که مردم اکنون برای دوچرخه ،ج می کنند، زین های گران تر منطقی به نظر می رسند. درد و ناراحتی زین مشکلات واقعی برای سوارکاران حرفه ای و افرادی است که زمان زیادی را با دوچرخه خود می گذرانند. علاوه بر این، بسیاری از افراد احتمالاً روی دوچرخه‌های خود به درستی نمی‌نشینند، که منجر به دردهایی می‌شود که مانع از دوچرخه‌سواری می‌شود. من فکر می‌کنم این یک راه‌حل فوق‌العاده است که به آینده روشنی برای اجزای پرینت سه بعدی سفارشی در کلاه ایمنی، دستکش و بسیاری از محصولات ورزشی دیگر اشاره می‌کند.

مش، خبرنامه الکترونیکی ما شوید

در مورد آ،ین اخبار صنعت چاپ سه بعدی به روز باشید و اطلاعات و پیشنهادات را از فروشندگان شخص ثالث دریافت کنید.


منبع: https://3dprint.com/310560/fizik-and-carbon-release-custom-3d-printed-bike-saddles/