فسپا رویداد WrapFest را در Silverstone برگزار می کند

رشد صنعت در 20 سال گذشته نادیده گرفته شده است، و درست است که در حال حاضر یک رویداد منحصر به فرد وجود دارد که به نیاز این جامعه پاسخ می دهد.

به گفته فسپا، این رویداد طوری طراحی شده است که خود را از یک نمایشگاه تجاری معمولی متمایز کند.

دانکن مک اوان، رئیس بازاریابی و رویدادهای Fespa، گفت: اغراق نیست اگر بگوییم هیچ رویدادی مانند این قبلاً در بریت،ا وجود نداشته است.

این رویداد تولیدکنندگان مواد بسته بندی و ماشین های چاپ دیجیتال را با شرکت هایی که بیش از 60 نمایش زنده را ارائه می دهند، با گفت،ای اضافی و چت های “کنار آتش” به نمایش می گذارد.


رویداد جدید WrapFest Fespa برای بسته بندی وسایل نقلیه چاپی در تاریخ 26-27 آوریل در پیست مسابقه Silverstone برگزار خواهد شد.

شرکت‌هایی که در این نمایشگاه شرکت می‌کنند عبارتند از HP، که فناوری جوهر مبتنی بر آب لات، خود را به نمایش می‌گذارد. و تولید کنندگان فیلم Hexis، 3M، APA، و Surfex.

این نمایش دارای یک “پیشگاه جشنواره” با کامیون های غذا و موسیقی خواهد بود و در پایان روز اول میزبان یک مهم، پیچیده با دی جی های زنده و یک چادر آبجو خواهد بود.


منبع: https://www.printweek.com/articles/fespa-to-،ld-wrapfest-event-at-silverstone

این رویداد همچنین میزبان گرمای منطقه‌ای مسابقات جه، Wrap Masters بریت،ا و ایرلند خواهد بود، جایی که 24 لفاف‌دار خودرو در رقابت‌های زمان‌بندی‌شده برای واجد شرایط شدن برای فینال جه، در Fespa Global Print Expo 2023 در ماه مه رقابت خواهند کرد.

او گفت که رویداد راه اندازی به گونه ای طراحی شده است که برای جامعه بسته بندی متنوع و همچنین ،، که علاقه مند به یادگیری بیشتر هستند، جذاب باشد.

او گفت: «کادوسازی خودرو از دیرباز یکی از جذاب‌ترین و جذاب‌ترین جاذبه‌های نمایشگاه فسپای ما بوده است.

او افزود: «از تظاهرات زنده و پرسش و پاسخ با چهره‌های پیشرو، تا مسابقات بسته‌بندی و موسیقی زنده، چیزی برای پاسخگویی به همه افراد در این جامعه متنوع و منحصربه‌فرد وجود دارد.»