فسپا آخرین تماس را برای ورودی های جوایز انجام می دهد

برندگان در مراسم رسمی جوایز در مسه مونیخ در 24 مه و پس از آن پذیرایی نوشیدنی اعلام خواهند شد. از همه شرکت کنندگان در لیست کوتاه دعوت می شود تا در کنار رسانه های صنعت، تأثیرگذاران و حامیان مالی شرکت کنند.

رای گیری جایزه برگزیده مردم در 13 فوریه آغاز می شود. آثار برگزیده در 13 مارس اعلام خواهند شد و در نمایشگاه فسپا جه، چاپ 2023، که از 23 تا 26 می در مسه مونیخ، آلمان برگزار می شود، در محل نمایش داده می شوند.


فسپا از ،، که می‌خواهند نمونه‌های برجسته‌ای از کارهای دو سال گذشته خود را به نمایش بگذارند، خواسته است تا آثار خود را تا ۲۵ ژانویه برای جوایز فسپا ارسال کنند.

این جوایز دستاوردهای چاپگرها و تابلوسازان از سراسر جهان را جشن می گیرند و مهارت، استعداد، خلاقیت و نوآوری آنها را به رسمیت می شناسند.

18 دسته وجود دارد که از نمایش، بسته بندی و پوستر گرفته تا بسته بندی، جلوه های ویژه، منسوجات چاپی و تابلوهای غیرچاپی را شامل می شود.

اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ورود به جوایز Fespa در آدرس زیر موجود است: www.fespaawards.com.


منبع: https://www.printweek.com/articles/fespa-makes-final-call-for-awards-entries

همه آثار به طور خودکار برای چهار جایزه دیگر در نظر گرفته می‌شوند: جایزه انتخاب مردم، که به صورت آنلاین توسط انجمن فسپا رای داده می‌شود، جایزه جدید پایداری، جایزه بهترین نمایش، و جایزه داوران برای نوآوری که توسط فسپا انتخاب می‌شود. هیئت داوران جوایز