طراحی و چاپ سه بعدی هواپیماهای بدون سرنشین نیروی هوایی ایالات متحده با هوش مصنوعی در کمتر از 48 ساعت – 3DPrint.com

دیگزبی گفت: «ما کاملاً شروع به عملیاتی ، این گروه ضربت کرده‌ایم و واقعاً محدودیت‌ها را با عملیات‌های خودمختار پیش‌برده‌ایم، و کاملاً صادقانه بگویم، ما در لبه برش هستیم. [AI] ادغام برای UAS کوچک [uncrewed aerial] بستر، زمینه. وقتی به فناوری نگاه می‌کنید که آن‌ها را منتفی، مستقل و پایدار می‌سازد [intelligence, surveillance, and reconnaisance] قابلیت‌ها، دنیای واقعی عملیاتی است که ما در اینجا انجام می‌دهیم و برخی از آزمایش‌هایی که انجام می‌دهیم… قرار است برنامه Replicator را تغذیه کند…”

یک روز پس از ارزیابی اولیه پرواز، گروه در حال آزمایش یک پهپاد دیگر بود که در کمتر از دو روز طراحی و چاپ شد. پهپاد دوم «بسته مراقبت‌های اولیه ساختگی در طول 30 مایل» را حمل می‌کرد که دقیقاً پتانسیل میدان جنگی را که سازندگانش امیدوار بودند نشان می‌داد.

در مورد آ،ین اخبار صنعت چاپ سه بعدی به روز باشید و اطلاعات و پیشنهادات را از فروشندگان شخص ثالث دریافت کنید.


منبع: https://3dprint.com/310510/us-air-force-designs-and-3d-prints-drones-with-ai-in-under-48-،urs/

طبق گفته گروه ویژه 99، این گروه می تواند هزینه تولید پهپادهای کوچک قابل استحصال را در مقایسه با روش های موجود تا 95 درصد کاهش دهد. این امر به ویژه با توجه به مجموعه خاصی از مسائل ژئوپلیتیکی که منجر به تنش‌ها در همسایگی عمومی منطقه‌ای گروه ویژه 99 می‌شود، حائز اهمیت است: حوثی‌ها طبق گزارش‌ها سرنگون شده‌اند. شش پهپاد ریپر از پاییز گذشته

در مارس 2024، گروه ویژه 99 انجام شد ارزیابی پرواز یک پهپاد پرینت سه بعدی که بر روی نرم افزار تولید شده توسط شرکت تگزاس طراحی شده است Titan Dynamicsکه نرم افزارهای شبیه سازی میدان جنگ هوافضا و طرح های هواپیمای بدون سرنشین (UAV) را می سازد و می فروشد. گروه ویژه 99 و افق آبییک سازمان تحقیقاتی نخبه نیروی هوایی، تنها یک ماه قبل شروع به ساخت نمونه اولیه این پهپاد کرد.

به طور قابل توجهی، ابتکار Replicator نیروی هوایی – که برای اولین بار در آگوست 2023 اعلام شد – با هدف “ارائه سیستم های خودمختار قابل انتساب همه دامنه (ADA2) تا اوت 2025” است. در حالی که چالش هایی با Replicator گزارش شده است در پایان سال گذشتهو، دفاع اخیرا تایید کرده است که اولین دسته از تحویل های مربوط به این برنامه تحویل داده شده است در اوایل اردیبهشت.

تصاویر توسط USAF

مش، خبرنامه الکترونیکی ما شوید

با توجه به اینکه هر ریپر دارای بر،ب قیمتی حدود 30 میلیون دلار است، مشخصاً ایالات متحده برای یافتن راه هایی برای دستیابی به همان عملکرد با سخت افزار کوچکتر و ارزان تر، اولویت دارد. در چارچوب نظر سرهنگ دیگزبی در مورد ادغام کار گروه ویژه 99 با ا،یستم نوآوری جه، USAF، این دقیقاً نوعی فرصت برای استفاده از چاپ سه بعدی توزیع شده است که من در پست ژانویه در مورد اختلالات زنجیره تامین دریای سرخ بحث کردم.

Task Force 99 یک گروه کوچک نیروی هوایی ایالات متحده (USAF) مستقر در قطر است که “به ،وان یک واحد آزمایشی” در اکتبر 2022 تأسیس شد. این گروه بخشی از مرکز USAF (USAFCENT)، جزء خدمات نیروی هوایی فرماندهی مرکزی آمریکا (CENTCOM)، فرماندهی رزمی و، دفاع مسئول خاورمیانه و بخش‌هایی از شمال آفریقا و آسیای مرکزی است.

سرهنگ جفری دیگزبی از آن زمان به بعد مسئولیت گروه ضربت 99 را بر عهده گرفت و اخیراً به این موضوع گفته است دفاع یک که این گروه “یک “طرح نیروی کار استراتژیک” سه ساله دارد که گروه انتظار دارد با گروه های و، دفاع که تلاش های مشابهی را در ایالات متحده انجام می دهند، ادغام شود. در امتداد این خطوط، سرهنگ دیگزبی، Task Force 99 را به ،وان محوری در “ا،یستم نوآوری جه،” در حال تکامل نیروی هوایی می بیند: