شرکت Utility UK Hub for Wastewater “Printfrastructure” را راه اندازی کرد – 3DPrint.com

محفظه آب پرینت سه بعدی ایجاد شده توسط ChangeMaker3D. تصویر از ChangeMaker3D.

ناتالی وادلی، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل ChangeMaker 3D، گفت: «صنعت آب یک چالش بزرگ دارد و ما نمی‌تو،م از پس آن برآییم. این پروژه واقعاً راه حل و همچنین پذیرش و تأثیر فناوری را در کل نشان می دهد. ما واقعاً یک رابطه شفاف و صادقانه با United Utilities ایجاد کرده‌ایم که به ما این امکان را می‌دهد تا با هم این سفر را طی کنیم، با این موضوع روبرو شویم و موانع را همانطور که ظاهر می‌شوند از بین ببریم. ما یک ،ب‌وکار راه‌اندازی هستیم که با حمایت و بودجه صندوق نوآوری Ofwat و مشتریان به‌طور ارگ،ک رشد کرده‌ایم و به ما امکان می‌دهد تا عمل کنیم. ما نمی‌تو،م کاری را که همیشه انجام می‌دادیم ادامه دهیم، اکنون زمان اقدام فرا رسیده است.»

ChangeMaker 3D برای اولین بار برای شرکت در آزمایشگاه نوآوری United Utilities در سال 2021 دعوت شد، که منجر به اولین محفظه فاضلاب چاپ شده سه بعدی در تاسیسات آزمایشی United در سال 2022 شد. فرآیند چاپ به همراه محصولات نهایی از آن زمان به طور قابل توجهی آزمایش شده است. اکنون، هاب ،اصری مانند محفظه های سرریز فاضلاب ،یبی (CSO) را تولید می کند که برای کاهش نشت از شبکه فاضلاب ضروری است. اتاق‌های CSO را می‌توان در مدت بیش از یک ساعت، با سه ساعت خشک شدن، در مقایسه با دو روز لازم برای فرآیندهای سنتی، به صورت سه بعدی چاپ کرد. علاوه بر این، شرکا بر این باورند که ردپای کربن را می توان تا 50 درصد با AC کاهش داد.

ChangeMaker 3D برای تولید ،اصری مانند محفظه آب، غلاف توالت، و دال های بتنی برای پروژه بزرگ راه آهن با سرعت بالا در بریت،ا به چاپگرهای بتن CyBe متکی است. به لطف بودجه 200 میلیون پوندی صندوق نوآوری Ofwat و سه سال همکاری با United Utilities، مرکز جدید نه تنها برای تولید دارایی در ساعت، در مقایسه با روزهای با روش‌های سنتی، بلکه برای نمایش AC به دیگر شرکت‌های آب است. شرکای ساخت و ساز و اعضای سایر صنایع. این سایت که در Wigan Wastewater Treatment Works و با مشارکت دانشگاه متروپولیتن من،تر و Water Water قرار دارد، قطعاتی را با آب اسکاتلندی برای آزمایش تولید خواهد کرد.

ایان وات، مدیر تحویل فراتر از خالص صفر اسکاتلند آب اضافه کرد: «ما قبلاً از تکنیک‌های مختلفی مانند ساخت و ساز خارج از محل، بازیافت مواد هسته و استفاده از بتن کم کربن برای حرکت به سمت دستیابی به اه، بلند پروازانه خود استفاده کرده‌ایم. با تفکر «هوشمندانه» و تطبیق روش‌های سنتی با نیازها و آرزوهای مدرن، می‌تو،م بر موفقیت‌های خود بنا کنیم و مطمئناً چاپ بتن سه بعدی روشی است که می‌تواند برای ما بسیار خوب عمل کند. مایلیم از Ofwat و United Utilities که به ما فرصت همکاری و ،ب اطلاعات بیشتر را دادند تشکر کنیم.

با توجه به اینکه خانه سازی به ،وان ابزار اصلی بازاریابی برای ساخت و ساز افزودنی (AC) عمل می کند، ما شروع به دیدن پرینت سه بعدی بتن می کنیم که راه خود را به سایر حوزه های معماری، مهندسی و ساخت و ساز (AEC) می رساند. یکی از پیشگامان استفاده از AC برای مهندسی عمران ChangeMaker 3D است که با آن کار کرده است. Utilities United در شمال غربی بریت،ا برای استقرار “زیر ساختاری چاپی” خود برای مدیریت فاضلاب. اخیراً، شرکا از ایجاد یک مرکز چاپ سه بعدی بتن برای تولید اجزای بخش آب خبر دادند.

در مورد آ،ین اخبار صنعت چاپ سه بعدی به روز باشید و اطلاعات و پیشنهادات را از فروشندگان شخص ثالث دریافت کنید.


منبع: https://3dprint.com/310523/uk-utility-company-launches-hub-for-wastewater-printfrastructure/

کایران بروکلبانک، رئیس بخش نوآوری United Utilities گفت که معرفی مرکز چاپ یک پیشرفت هیجان انگیز است، “ما به مدت سه سال با ChangeMaker 3D از نزدیک کار می کنیم که در طی آن فرآیندها بهبود یافته اند. در نهایت دیدن خط تولید دارایی‌هایی که در حال چاپ هستند، گام بزرگی به جلو است و همه ما برای دیدن آن هیجان‌زده بودیم. ما در شرف آغاز بزرگترین برنامه سرمایه‌گذاری سرمایه‌ای خود هستیم و ضرب‌الاجل‌های سختی برای انجام آن داریم. فن‌آوری‌های دیجیتالی مانند چاپ سه‌بعدی نقش مهمی در ایجاد کارآمد ساخت و ساز و کمک به ما در دستیابی به اه، خالص صفر برای کربن دارند.

شاید جالب ترین این واقعیت باشد که هاب فراتر از بتن گسترش می یابد و شامل می شود چاپ سه بعدی پلیمری. به هر حال، پتانسیل تولید افزودنی در تصفیه فاضلاب بسیار فراتر از AC است. برای مثال، نانوسون از پرینت سه بعدی برای تولید فیلترهای آب ابتکاری برای نمک زدایی استفاده می کند که یک حوزه کلیدی تحقیقاتی برای و، انرژی ایالات متحده و تعدادی از شرکت ها است. با توجه به اهمیت آب برای تمام حیات روی زمین، ChangeMaker 3D و United Utilities واقعاً می توانند با تغییر نحوه برخورد ما با آب، تغییری ایجاد کنند.

مش، خبرنامه الکترونیکی ما شوید