شرکای Würth Additive Group با Raise3D و Henkel برای چاپ سه بعدی موجودی دیجیتال – 3DPrint.com

ادوارد فنگ، مدیر عامل Raise3D، در مورد همکاری افزودنی اظهار می کند: “Würth Additive شریک ایده آلی است که ما به رشد آینده نگاه می کنیم. پلت فرم DIS آنها کاربرد محصولات ما را افزایش می دهد و اطمینان می دهد که آنها نیازهای برنامه را برآورده می کنند. به ،وان سازنده ماشین و ارائه دهنده راه حل، من به خوبی از پیچیدگی های چاپ سه بعدی آگاه هستم. خبر خوب این است که ما می تو،م این پیچیدگی را از طریق یک تجربه کاربر پسند و گردش کار کنترل شده ساده کنیم. با ،یب شایستگی های اصلی خود، اولویت قرار دادن مشتری و ارائه ارزش استثنایی به کاربران AM است.

در RAPID + TCT، گروه افزودنی Würth (WAG) یک همکاری استراتژیک با Raise3D و رسیدگی برای ایجاد یک راه حل جامع تولید افزودنی (AM) برای مشتریان. WAG در حال حاضر فروشنده چندین پرینتر و مواد سه بعدی منحصر به فرد است. در حال حاضر، این شرکت با مشارکت جدید خود، محصولات Raise3D و Henkel را به فروش می رساند و همچنین آنها را به تازگی راه اندازی کرده است. خدمات موجودی دیجیتال (DIS).

مش، خبرنامه الکترونیکی ما شوید

در این مورد، دیدن شرکای درگیر جالب است. پس از سال ها ساخت چاپگرهای سه بعدی ا،تروژن مواد، Raise3D اولین دستگاه فوتوپلیمریزاسیون vat خود را در Formnext در پاییز گذشته منتشر کرد، درست به موقع تا از مزایای رزین های Loc،e به ،وان بخشی از این معامله استفاده کند. علاوه بر این، Raise3D در حال حاضر یک پلت فرم ابری قوی برای برنامه های کاربردی در سطح سازم، دارد.

AJ Strandquist، مدیر عامل Würth Additive Group، بر تعهد مش، به سهولت استفاده و دسترسی به تولید افزودنی تاکید می‌کند: «Raise3D فقط یک شریک نیست. آنها نیروگاه تجربه و تخصص هستند و تجربه کاربر نهایی را در اولویت قرار می دهند. چاپگرهای آنها که در یک دفتر خدمات داخلی کار می‌کنند و صدها هزار قطعه تولید می‌کنند، درک خود را از آوردن برنامه‌های افزودنی به تولید نشان می‌دهند. تجربه آنها منجر به توسعه برخی از پیشرفته ترین سیستم های سه بعدی در بازار شده است. ادغام دستگاه IoT Edge Services Di،al Inventory (DIS) ما در تج،ات و سیستم‌های سخت‌افزاری، دنیایی از امکانات را به مشتریان خود می‌گشاید و به مشتریان خود کنترل کامل بر تولید خود می‌دهد. با تعهد هنکل لوکتیت به آزمایش دقیق مواد رزین خود، ما نمی‌تو،م از تلاش مش، خود برای تبدیل پرینت سه‌بعدی به یک راه‌حل زنجیره تامین موفق‌تر برای متقاضیان اولیه هیجان‌زده باشیم.

سام بیل، مدیر فروش هنکل لوکتیت، با ابراز هیجان از این همکاری، اظهار داشت: «ما از اینکه بخشی از برنامه DIS با Würth Additive و Raise3D هستیم، ،سندیم. توسعه جریان‌های کاری مواد معتبر از طریق این مشارکت تضمین می‌کند که قطعات ساخته‌شده به صورت افزودنی مطابق با استانداردهای مشتریان در حال گذار از قطعات دیجیتال به قطعات فیزیکی هستند.

DIS، در کنار سایر محصولات موجودی دیجیتال موجود در بازار، یکی از جالب‌ترین برنامه‌های AM در حال توسعه را نشان می‌دهد. به‌،وان دروازه‌ای برای پذیرش چاپ سه‌بعدی، توانایی تولید قطعات یدکی بر حسب تقاضا به مشتریان منفعت ملموسی برای این فناوری می‌دهد و در عین حال موجودی فیزیکی را نیز کاهش می‌دهد. به این ترتیب، در همان زمان که به یک هدف واقعی خدمت می کند، به ،وان پلی برای مقادیر سفارشات بیشتر عمل می کند.

قطعه دستگاه مارک لیزری Sisma Spa تولید شده با رزین Loc،e 3D 3843 HT60 High Toughness بر روی چاپگر Everes DLP.

یکی دیگر از جزئیات جالب این است که یکی از محصولاتی که WAG به فروش می رساند، دستگاه های همجوشی بستر لیزر پودری (LPBF) با برند Kurz Ersa است. نوآوری های ذوب لیزری، که اخیراً توسعه یک پلت فرم چاپ سه بعدی مبتنی بر ابر را با سایر تولید کنندگان چینی و ،ت آلمان تکمیل کرده است. بنابراین، جالب است که ببینیم آیا و کجا این پروژه ها همپوش، دارند یا خیر.

Raise3D یک تولیدکننده چینی با سابقه پرینترهای سه بعدی صنعتی است، در حالی که هنکل یک غول شیمیایی آلم، 21 میلیارد یورویی و سازنده لوکتیت رزین برای AM. این شرکت‌ها همراه با WAG، ماشین‌ها و مواد خود را با DIS «همگام‌سازی» کرده‌اند، به طوری که نه تنها محصولات Raise3D و Henkel از طریق WAG فروخته می‌شوند، بلکه در گردش‌های کاری خودکار در DIS ادغام می‌شوند. تا کنون، این گروه برنامه‌های کاربردی محصول سفارشی و ساده‌شده را برای IMS Verhindungstechnik GmbH & Co. KG، یکی از اولین کاربران بتا DIS، توسعه داده است.

در مورد آ،ین اخبار صنعت چاپ سه بعدی به روز باشید و اطلاعات و پیشنهادات را از فروشندگان شخص ثالث دریافت کنید.


منبع: https://3dprint.com/310897/wurth-additive-group-partners-with-raise3d-and-henkel-for-di،al-inventory-3d-printing/

خارج از WAG، Würth Group در حال حاضر به دلیل اتصال دهنده های خود شناخته شده است. نگهداری، تعمیر و تعمیرات اساسی (MRO)؛ راه حل های ایمنی و موجودی فیزیکی با راه اندازی WAG، این شرکت با فروش تج،ات و مواد AM شروع به بافتن رشته دیجیتال در عملیات خود کرد. با اعلام DIS در AMUG 2024، اتصال دیجیتال به طور کامل تحقق یافت و WAG چاپ سه بعدی را به ،وان خدماتی برای تولید MRO و قطعات یدکی ارائه داد.