زیمنس توجه خود را به چشم انداز چاپ سه بعدی ایالات متحده افزایش می دهد – 3DPrint.com

غول صنعتی جه، زیمنس اعلام کرده است که این شرکت اقداماتی را انجام می دهد برای کمک به تقویت صنعت تولید مواد افزودنی ایالات متحده (AM) تلاش ها زیمنس را احاطه خواهد کرد مرکز همکاری فناوری پیشرفته شارلوت (CATCH) در شارلوت، کارولینای شمالی، که شرکت باز شد در اوایل سال 2022

در ادامه، به افرادی که زیمنس برای عضویت در هیئت مشاوران AM خود انتخاب می کند، دقت کنید. شرکتی نیست که چنین قدمی بردارد مگر اینکه مطمئن باشد که برندگان را انتخاب می کند.

همراه با سایت CATCH، زیمنس همچنین در اوایل سال 2023 اعلام کرد که این شرکت 220 میلیون دلار در تاسیسات کارولینای شمالی اختصاص داده شده به تولید پیشرفته برای صنعت ریلی سرمایه‌گذاری خواهد کرد. جالب اینجاست که همزمان با اعلام برنامه زیمنس برای افزایش فعالیت خود در ایالات متحده، این شرکت نیز اعلام کرد که توقف تحویل برخی از قطارهای سریع السیر جدید آن به دویچه بان به دلیل نقص در برخی از قطعات.

تصاویر توسط زیمنس

مش، خبرنامه الکترونیکی ما شوید

مشخص نیست که آیا هاب راه آهن ایالات متحده هنوز در موقعیتی است که وارد عمل نشده است یا خیر، اما با توجه به میزان استفاده دویچه بان از AM، این ایده غیر منطقی نیست. (در هر صورت، خوب است که ببینیم، برخلاف صنعت هوافضای تجاری، تحویل قطعات ریلی معیوب متوقف شده است. قبل از این قطعات در سیستم های حمل و نقل نصب می شوند.)

استیو وسمیک، رئیس زیمنس AM در ایالات متحده در بی،ه‌ای مطبوعاتی درباره این خبر گفت: «ما در آستانه یک مرز جدید در صنعت آمریکا هستیم که در آن پیاده‌سازی [AM] تغییرات اساسی را در چشم انداز، سرتاسر، از محصول به ماشین گرفته تا تولید به ارمغان می آورد. زیمنس بسیار هیجان زده است که در خط مقدم این فرآیند قرار دارد.

معاون کنترل حرکت زیمنس، راجاس سوکتانکار، گفت: «بیش از 100 ماشین‌ساز از سراسر جهان در حال پیاده‌سازی راه‌حل‌های اتوماسیون زیمنس برای صنعتی ، ماشین‌های خود هستند. اکنون زمان حمایت از مشتریان بیشتر و تسریع تبدیل آنها از یک ماشین به سری است [AM] کارخانه ها. آمریکای شمالی به این سمت می رود.»

علاوه بر این، زیمنس یک هیئت مشورتی AM را برای “ارائه راهنمایی شرکت” در مورد نیازهای خاص صنعت AM ایالات متحده ایجاد خواهد کرد. این هیئت متشکل از “رهبران مشهور صنعت … برگرفته از صنایع و رشته های فنی مختلف” خواهد بود.

زیمنس ا،یستم های جدید AM را به CATCH اضافه خواهد کرد سیستم تولید دسکتاپ متال برای جت بایندر ف،ی (MBJ)، و موتور Meltio برای رسوب انرژی هیب، مبتنی بر بازوی رباتیک (DED) AM. دومی با زیمنس ادغام شده است SINUMERIK RunMyRobot سیستم کنترل.

باربارا هامپتون، مدیرعامل ایالات متحده ما و خانم دکتر آلما آدامز (NC-12) کنگره

در مورد آ،ین اخبار صنعت چاپ سه بعدی به روز باشید و اطلاعات و پیشنهادات را از فروشندگان شخص ثالث دریافت کنید.


منبع: https://3dprint.com/310682/siemens-increases-attention-on-us-3d-printing-landscape/

این اطلاعیه دقیقاً در زمان من، برای صنعت AM ایالات متحده منتشر می شود که به نظر می رسد گزارش های مرگ آن بسیار اغراق آمیز بوده است. به ،وان یکی از سهامداران اصلی AM در سطح جه،، نمی‌توان این شرکت را از دست داد که اخباری از این دست می‌تواند اطمینان بخشی را به طرف ایالات متحده در صنعت ارائه کند.