زنان صنعت چاپ برای IWD2023 صحبت می کنند

ما باید کار بهتری انجام دهیم تا نشان دهیم که یک زن می‌تواند در موقعیت‌هایی کار کند که در حال حاضر کمتر حضور دارند، مانند تولید، جایی که می‌توانند نقش مهمی در تولید بسته‌بندی ایفا کنند که تفاوت ایجاد می‌کند.»


“در حالی که هنوز یک صنعت بسیار مردانه است، ،ن بیشتر و بیشتری به این بخش می‌پیوندند، که یک تغییر بزرگ است. من با زن، کار می‌کنم که تیم‌هایی را هدایت می‌کنند که عمدتا از مردان تشکیل شده‌اند، اغلب مرد، که از آنها بزرگتر هستند، و دیدن این واقعا شاداب کننده است.این نشان می دهد که چگونه صنعت در حال تغییر است.

“شما الان وارد اتاق نمی شوید و تقریباً تنها زن در اتاق هستید، بنابراین باید بگویم که شناخت ،ن برای توانایی هایشان به طرز باورن،ی پیشرفت کرده است.

کات دوران، مدیر عامل اسپکتروم پ،تیک

“IWD روزی برای تجلیل از ،ن و همه کارهای شگفت انگیزی است که انجام می دهیم. اما همچنین فرصتی برای انعکاس و ارزیابی تغییراتی که هنوز باید ایجاد شوند.

منتخبی از ،ن از سراسر مشاغل چاپی و وابسته افکار خود را در مورد روز جه، زن به اشتراک گذاشتند:


روز جه، زن در سال 2023 فرا رسیده است، امسال جهان را تشویق می کند تا #برابری را در آغوش گرفته و برابری نتیجه را برای ،ن تضمین کند.

به گفته گروه سازماندهی کمپین روز جه، زن، موضوع امسال، #Equity، برای برجسته ، این واقعیت انتخاب شده است که فقط دادن فرصت‌های مشابه به ،ن کافی نیست.

شارلوت اسکات پارکر، متخصص فنی، جیمز کراپر

“من فکر می کنم ،ن فقط فکر می کنند که برای آن محیط من، نیستند، گاهی اوقات، قبل از اینکه واقعاً برای دیدن آن وارد شوند. در واقع یافتن راه حل برای آن مجموعه کوچک از شرایط که ممکن است نیاز داشته باشند بسیار آسان است [help with lifting, for example.]

این رویداد سالانه که در 8 مارس جشن گرفته می‌شود، دستاوردهای ،ن را در تمام عرصه‌های زندگی جشن می‌گیرد و مردم را برای مبارزه برای برابری ،تی جمع می‌کند.

«برابری تفاوت‌های بین افراد را تشخیص می‌دهد و منابع و فرصت‌ها را برای رسیدن به یک نتیجه «برابر» تخصیص می‌دهد. همه سزاوار یک نتیجه هستند، اما مسیرهای فردی ممکن است کمی متفاوت باشد.»


«برگردیم فقط به یک شام IPIA که در سال 2008 در آن شرکت کردم: 120 شرکت کننده در آن شرکت داشتند که پنج نفر از آنها زن بودند و چند نفر از آنها به جای اینکه خود اهل صنعت باشند، همسر بودند.

بث مارستون، مدیر موفقیت مشتری، بازاریابی آفلاین PSE

ما سه یا چهار زن را در بخش تولید خود داشته‌ایم، و آنها در ایفای نقش بسیار خوب عمل می‌کنند، بسیار جزئیات محور هستند – همه چیزهایی که در یک کارخانه چاپ می‌خواهید، و بسیار قابل اعتماد.

برای ارتقای ،ن در صنعت، مایلم این بخش در نمایش مسیرهای شغلی، در دانشگاه ها و سایر مسیرهای آکادمیک بیشتر دیده شود.

با 35 سال فعالیت در صنعت چاپ، شاهد تغییرات عظیمی بودم.

برای نسل بعدی ،ن با استعداد بسیار مهم است که ال،ایی برای آرزو و درک فرصت هایی که این صنعت ارائه می دهد داشته باشند.»

[ad_2]
منبع: https://www.printweek.com/articles/print-industry-women-speak-up-for-iwd2023

«جامعه قطعاً به سمت فراگیرتر و مثبت‌تر شدن پیش رفته است و به روی بهترین فرد برای این شغل باز است.

در این بی،ه آمده است: «برابری تشخیص می‌دهد که هر فرد شرایط متفاوتی دارد و منابع و فرصت‌های دقیق مورد نیاز برای رسیدن به یک نتیجه برابر را تخصیص می‌دهد».

“من فکر می کنم، همچنین، قطعاً نه تنها در صنعت ما، بلکه یک تغییر عظیم در حال پیشرفت است [in society at large]. مدتی طول کشید تا به آنجا رسیدم.»


من فکر می‌کنم در واقعیت، صنعت از نظر برابری ،تی حرکت خوبی داشته است، اما هنوز هم در نقش‌های اداری مانند فروش و بازاریابی بسیار زیاد است. زمینه بهبود در خود تولید است.

«صنعت ما عموماً نماینده ،ن کمتری دارد، اما این بستگی به موقعیت و مکان دارد.

“من فکر می کنم فناوری دیجیتال به طور بالقوه به تغییر تصویر صنعت نیز کمک کرده است. اکنون به نظر می رسد که این صنعت از نظر فناوری پیشرفته تر به جای آن باشد [when] مردم فقط آن را با پارچه های روغنی مرتبط می کنند. مردم می‌توانند حرفه‌ای بسیار جالب و متنوع در چاپ داشته باشند، که احتمالاً با ایده «مرد و پسر» در مورد آنچه چاپ ۲۰ سال پیش بود متفاوت است.


من معتقدم که تنوع، برابری، و شمولیت عوامل قوی برای ایجاد یک محیط کاری مولدتر هستند.

“من فکر می کنم، به طور سنتی، به دلیل ،صر کارخانه ای آن کار، وزنه زدن، تغییر آن سخت تر بوده است – این چیزی است که هنوز ،ن را از انتخاب برای پیوستن به این صنعت منصرف می کند. اغلب به جای اینکه ا،اماً خود فرآیند استخدام اتفاق بیفتد:

الودی بوگنیکور، مدیر پایداری، بسته بندی گرافیکی بین المللی

«اگر همین الان به جلو برگردیم، به شامی که IPIA در دسامبر سال گذشته برگزار کرد، برگردیم، ،یب شرکت‌کنندگان مرد و زن تقریباً نصف و نیم بود. تغییر بزرگی رخ داده است

Zoe Deadman، مدیر عامل، KCS Print

قطعاً تغییری در صنعت کاغذ، بسته‌بندی و چاپ صورت گرفته است و تلاش‌هایی برای ایجاد فراگیری بیشتر و توسعه فرهنگ انصاف و برابری انجام می‌شود.

این گروه از مردم و شرکت‌ها می‌خواهد تا در مورد اینکه چگونه می‌توانند بخشی از راه‌حل نابرابری باشند، به جای مشکل، فکر کنند و دوستان، خانواده و همکاران را تشویق کنند تا برابری را به ،وان کلیدی برای قرار دادن مردان و ،ن در موقعیت برابر بپذیرند.