ریکو مطالعه بالینی را روی مدل‌های پرینت سه بعدی آغاز می‌کند و خدمات چاپ در محل را راه‌اندازی می‌کند – 3DPrint.com

مدل آناتومیک پرینت سه بعدی از Ricoh. تصویر از ریکو.

علاوه بر مطالعه بالینی، Ricoh USA, Inc. راه حل چاپ سه بعدی کاملاً مدیریت شده در محل خود را با نام RICOH All-In 3D Print راه اندازی کرد. راه حل All-In 3D Print Ricoh عملیات چاپ سه بعدی را برای مشاغل و سازمان ها راه اندازی و مدیریت می کند و خدمات جامعی را ارائه می دهد که شامل مشاوره، سخت افزار، نرم افزار، کارکنان ماهر در محل و آموزش می شود. این رویکرد با هدف ساده‌سازی پذیرش AM، ارائه هزینه‌های عملیاتی قابل پیش‌بینی و قابلیت‌های عملیاتی فوری بدون خطرات مالی راه‌اندازی یک آزمایشگاه چاپ سه بعدی جدید است. این سرویس همچنین شامل پشتیب، مرکز Ricoh برای تولید افزودنی در دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی است که از قابلیت‌های نوآوری سریع و حل مسئله اطمینان می‌دهد.

شایان ذکر است، دفاتر خدمات AM اغلب برای سودآوری با مشکل مواجه شده‌اند و موفق‌ترین شرکت‌ها خدماتی فراتر از چاپ سه‌بعدی ارائه می‌دهند. به ،وان مثال، Proto Labs و Xometry قابلیت‌های تولیدی را خارج از AM ارائه می‌کنند، در حالی که Materialize نرم‌افزار خود را از نظر تجاری بالاتر از خدمات خود قرار می‌دهد. در این مورد، ریکو روش جدیدی برای گسترش پذیرش AM پیدا کرده است که در پرینت سه بعدی کاملاً بی سابقه نیست، اما هنوز در مقیاس به کار گرفته نشده است.

مش، خبرنامه الکترونیکی ما شوید

مطالعه تصادفی کنترل شده آینده نگر و چند مرکزی به مدت 12 ماه اجرا خواهد شد و حدا،ر 150 نفر را در سه سایت شامل می شود. مرکز پزشکی Wexner دانشگاه ایالتی اوهایو و Corewell Health در میشیگان سایت‌های اولیه شرکت‌کننده هستند. این تحقیق به دنبال نشان دادن پیشرفت‌های بالقوه در نتایج جراحی، از جمله کاهش از دست دادن خون، زمان کوتاه‌تر عمل و کاهش خطر عوارض است. نتایج بالینی بین یک گروه آزمایشی با استفاده از مدل‌های پرینت سه بعدی در کنار تصویربرداری برای برنامه‌ریزی، و یک گروه مقایسه‌کننده با استفاده از تصویربرداری به تنهایی مقایسه خواهد شد.

گری ترنر، مدیر عامل، تولید افزودنی، گفت: «با یکی از بزرگترین شبکه‌های خدماتی در کشور، RICOH All-In 3D Print موانع و سردردهایی را که معمولاً با اجرای و مدیریت عملیات چاپ سه بعدی در محل مرتبط است، برطرف می‌کند.» , Ricoh USA, Inc. «با مدیریت تمام جنبه‌های فرآیند تولید افزودنی‌ها، ما به مشتریان خود اجازه می‌دهیم تا روی فعالیت‌های تجاری اصلی خود تمرکز کنند، در حالی که ما نیازهای چاپ سه بعدی آنها را با دقت تخصصی مدیریت می‌کنیم. All-In 3D Print نه تنها باعث صرفه جویی فوری در هزینه می شود، بلکه بالاترین کیفیت نمونه سازی را تضمین می کند و محیطی را ایجاد می کند که در آن ایده ها می توانند شکوفا شوند.

مطالعه جدید اعلام شده توسط Ricoh و Stratasys اولین مطالعه بالینی شرکا برای ارزیابی اثربخشی مدل‌های آناتومیک پرینت سه بعدی مخصوص بیمار برای برنامه‌ریزی قبل از عمل و برداشتن تومور در مقایسه با استاندارد فعلی است که صرفاً بر روی تصویربرداری CT یا MRI متکی است. در حالی که مطالعات متعددی مدل های پرینت سه بعدی را در جراحی های مختلف بررسی کرده اند، این مطالعه به طور خاص انکولوژی ارتوپدی را هدف قرار می دهد. هدف این مشارکت نشان دادن پیشرفت‌های قابل توجه در نتایج جراحی و ایجاد این مدل‌ها به ،وان استانداردی جدید برای جراحی‌های برداشتن تومور از استخوان است که به طور بالقوه انقلابی در برنامه‌ریزی قبل از عمل در این تخصص ایجاد می‌کند.

Aws Hammad، MD، دانشکده بالینی جراحی ارتوپدی در بیمارستان دانشگاه Corewell Health ویلیام بومونت، گفت: یکی از سایت‌های شرکت در این مطالعه، ما را در خط مقدم نشان دادن فناوری‌های جدیدی قرار می‌دهد که می‌تواند مراقبت از بیمار را بهبود بخشد و نتایج سلامتی را بهبود بخشد. پرداختن به چالش‌های همراه با سارکوم‌های استخو، و استفاده از قدرت مدل‌سازی سه‌بعدی خاص بیمار، گامی مهم نه تنها در آموزش بیمار، بلکه به ،وان کمکی برای جراحان برای انجام روش‌های جراحی دقیق‌تر است.»

راه حل چاپ سه بعدی همه جانبه Ricoh

در مورد آ،ین اخبار صنعت چاپ سه بعدی به روز باشید و اطلاعات و پیشنهادات را از فروشندگان شخص ثالث دریافت کنید.


منبع: https://3dprint.com/310849/ricoh-begins-clinical-study-on-3d-printed-models-and-launches-on-site-print-services/

برای مثال، خدمات چاپ مدیریت‌شده زیرا،، چاپ اداری را با یکپارچه‌سازی دستگاه‌ها، بهینه‌سازی مدیریت ناوگان، و خودکارسازی گردش کار برای افزایش کارایی و کاهش هزینه‌ها، ساده‌سازی می‌کند. این خدمات همچنین شامل ابتکارات امنیتی، ادغام ابری، تجزیه و تحلیل و پایداری برای اطمینان از راه حل جامعی است که نیازهای اسناد کاغذی و دیجیتال را پشتیب، می کند. به طور مشابه، Ricoh خدمات چاپ مدیریت شده را ارائه می دهد که بر بهبود بهره وری و کاهش هزینه های عملیاتی از طریق مدیریت متمرکز دستگاه های چاپ، اتوماسیون گردش کار و افزایش امنیت اسناد تمرکز دارد.

در RAPID+TCT 2024ریکو، رهبر چاپ ژاپن، پیشرفت های خود را در خدمات تولید افزودنی (AM) و چاپ سه بعدی پزشکی به نمایش گذاشت. شاید مهمتر از همه، Stratasys Ltd. و ریکو آمریکا، شرکت اعلام کرد ثبت نام اولین بیمار در یک مطالعه بالینی برای ارزیابی استفاده از مدل های چاپ سه بعدی در انکولوژی ارتوپدی. علاوه بر این، Ricoh راه‌حل All-In 3D Print خود را راه‌اندازی کرد، تکاملی در خدمات AM خود که باعث می‌شود این شرکت مراکز چاپ را در مکان‌های مشتریان ایجاد کند.

مطالعه بالینی برای مدل های تشریحی

جالب است که Ricoh را فراتر از ارائه خدمات AM خود به راه‌اندازی مراکزی از طرف مشتریان گسترش می‌دهد. زیرا،، ریکو و سایر متخصصان چاپ دو بعدی خدمات چاپ مدیریت شده (MPS) را برای چاپ دو بعدی سنتی در گذشته و حال ارائه کرده اند. این خدمات به ،ب و کارها کمک می کند تا زیرساخت چاپ خود را با مدیریت سخت افزار، نرم افزار و فرآیندهای مرتبط با چاپ و مدیریت اسناد بهینه کنند.

استفاده از مدل های پرینت سه بعدی در برنامه ریزی قبل از عمل مزایای قابل توجهی برای پزشکان و بیماران دارد. جراحان از برنامه ریزی و عملکرد پیشرفته قبل از جراحی بهره مند می شوند و روش های پیچیده را کارآمدتر، اقتصادی تر و سریع تر می کنند. بر خلاف تصاویر کامپیوتری، مدل‌های پرینت‌شده سه‌بعدی کپی‌های فیزیکی در اندازه واقعی از آناتومی بیمار را ارائه می‌کنند و به پزشکان اجازه می‌دهند تا روش‌ها را شبیه‌سازی کنند و دقت برش‌ها را بهبود بخشند و در نهایت احتمال حاشیه مثبت را کاهش دهند. این فرآیند جراحی بهبود یافته همچنین با برقراری ارتباط بهتر با روش های برنامه ریزی شده، نتایج و بهبودی بیمار را افزایش می دهد.