خلاصه اخبار چاپ سه بعدی، 6 ژوئیه 2024: فروشندگان، کمک های مالی دولتی و موارد دیگر – 3DPrint.com

سری هیبرید برای هر دو فناوری LMJ و LDED خود، اجرای سریع هد چاپ را فراهم می‌کند و جابه‌جایی بین این دو را ساده و کارآمد می‌کند. این سیستم هدهای LMJ و LDED را در یک سیستم واحد برای یک قابلیت منحصر به فرد چند ماده ای ادغام می کند، بنابراین کاربران می توانند اجزای پیچیده با خواص و مواد مختلف را چاپ کنند. همچنین دارای یک پوزیشنر 2 محوره یکپارچه است که برای قطعات با وزن حدا،ر 100 کیلوگرم رتبه بندی شده است، و همچنین یک مجموعه تخت چاپ با دمای بالا با فناوری انتشار سریع ثبت اختراع ADDiTEC برای فعال ، حذف خودکار قطعات و کاهش زمان ،ابی. در نهایت، این شرکت می‌گوید که فرآیند تفریق دستگاه، که عمدتاً توسط ماشین‌کاری CNC هدایت می‌شود، می‌تواند به «روی کاری سطح مطلوب و تحمل‌های سخت برای قطعات تولید شده با استفاده از فرآیندهای افزودنی دست یابد». سری جدید هیب، برای ،ید در دسترس است، با گزینه های تامین مالی که از 2999 دلار در ماه شروع می شود، که ADDiTEC آن را “قیمتی بی نظیر” می نامد.

MX3D Names Mul،rade Systems 3D شریک فروش در ج، صحرای آفریقا

صحبت از تولید افزودنی قوس سیمی (WAM)، AML3D اعلام کرد که از ،ت استرالیای ج،ی (SA) کمک مالی دریافت کرد برای کمک به تسریع پروژه ARCEMY Increase Deposition Rates (AIDR). این سرمایه گذاری در این پروژه از طریق کمک مالی 1.12 میلیون دلاری تامین می شود صندوق بازیابی اقتصادی استرالیای ج،ی (ERF)، و همچنین با کمک هایی که در مجموع به همان ارزش توسط خود AML3D، در مجموع 2.24 میلیون دلار تطبیق داده می شود. ARCEMY از فناوری WAM اختصاصی AML3D استفاده می‌کند و AIDR به منظور گسترش و حفظ مزیت فناوری شرکت با افزایش نرخ رسوب و کارایی سیستم است. از ماه آگوست، این پروژه به مدت 15 ماه اجرا خواهد شد و چهار شغل بسیار ماهر در زمینه تولید پیشرفته و توسعه نرم افزار ایجاد می کند که به تقویت SA و ا،یستم تولید پیشرفته ملی کمک می کند. به علاوه، هر گونه مواد مصرفی AM ف،ی که در طول پروژه استفاده می شود، از طریق تامین کنندگان SA تامین می شود.

ما امروز با اخبار مواد در گزارش های خبری چاپ سه بعدی شروع می کنیم، زیرا Dynamism اکنون رشته های سوپر پلیمر Tullomer را از Z-Polymers در آمریکای شمالی ارائه می دهد. سپس، ADDiTEC از سیستم جدید سری هیب، خود در TCT 3Sixty رونمایی کرد. در زمینه تجارت، Mul،rade و MX3D یک شراکت در فروش مجدد را اعلام ،د و AML3D یک کمک مالی ،ت استرالیای ج،ی را برای سرمایه گذاری در فناوری دریافت کرد. Meltio ساختار تجاری خود را در ایالات متحده تقویت می کند و GZERO Additive به لطف تأسیسات جدید دو برابر شده است.

Dynamism فروش تولومر Z-Polymers در آمریکای شمالی

لابی GZERO Additive

میگان فریس و گابریل اورتیز

در نهایت، دفتر خدمات افزودنی GZEROکه در سال 2022 تأسیس شد، با اعلام مکان دوم، از ا،مِر، کنتاکی به سینسیناتی، اوهایو گسترش یافته است. این تسهیلات جدید دارد اندازه ،ب و کار را دو برابر کردچون دوبرابر مساحت دارد. این به GZERO اجازه داد تا بخش‌های مونتاژ ماشین و تولید قطعات خود را برای بهینه‌سازی قابلیت‌های خود و تا ده برابر تعداد پرینترها طراحی کند. این استارت‌آپ سیستم‌های بزرگ و صنعتی FFF را با حجم‌های 415×355×542 میلی‌متر و 415×355×1042 میلی‌متر تولید می‌کند. هر دو اندازه را می توان با ا،ترودرهای تک یا دوتایی برای چاپ با حجم بالا نصب کرد. GZERO علاوه بر ارائه خدمات طراحی و مهندسی برای کمک به مشتریان در بهینه سازی محصولات خود، قطعات را با استفاده از انواع ترموپ،تیک ها بر روی ماشین های خود چاپ می کند و اغلب نمونه اولیه و قطعات تولیدی را با قیمت های بسیار پایین تری نسبت به رقبای خود ارائه می دهد.

خوشحالم که میگن و گابریل را به تیممان در ملتیو خوش آمد می‌گویم تا حضورمان را در ایالات متحده تقویت کنیم. آنجل لاورو لوپز د ویلالتا، مدیر عامل شرکت Meltio، گفت: هر کدام ،یبی منحصر به فرد از تخصص، چشم انداز، و پیشینه اثبات شده در فناوری چاپ سه بعدی را به ارمغان می آورد که برای مشتریان صنعتی ما چشمگیر و ضروری است. از زم، که Meltio در سال 2019 وارد بازار شد، پیشرو در صنعت تولید افزودنی های ف،ی بوده است و تأثیر زیادی بر حرکت این صنعت به سمت سیستم های بزرگتر داشته است که می توانند به تولید قطعات ف،ی با حجم بالا و مقیاس پذیر در بخش های مختلف مانند خودروسازی، معدنکاری دست یابند. ، هوافضا، دفاع، نفت و گاز و بسیاری دیگر. مشارکت‌های Meaghan و Gabriel در تسریع ماموریت ما برای ارائه ارزش، نوآوری و کیفیت بی‌نظیر به مشتریان خود در ایالات متحده بسیار مرتبط خواهد بود.»

افزودنی GZERO با مکان دوم دو برابر می شود

ارائه دهنده راه حل های حرفه ای چاپ سه بعدی و Industry 4.0 پویایی اعلام کرد که الان هست ارائه رشته سوپر پلیمر تولومر از شرکت پیشرو علم مواد Z-Polymers برای اولین بار در آمریکای شمالی این ماده یک انتخاب سازگار با محیط زیست است – کاملاً قابل بازیافت، بدون PFAS، و فرآیند تولید آن نسبت به سایر مواد مشابه انرژی کمتری مصرف می‌کند و ضایعات کمتری ایجاد می‌کند. همچنین یک پلیمر خالص است، به این م،ی که هیچ پرکننده ای ندارد و همچنین خواص موادی را ارائه می دهد که معادل پلیمرهایی با الیاف پیوسته مانند شیشه، کربن و کولار است. این مواد را می توان بر روی انواع سیستم های غیر اختصاصی، از جمله چاپگرهای Ultimaker و Bambu Lab چاپ کرد.

MX3Dخالق پیشرو در فناوری ساخت افزودنی قوس سیمی روباتیک (WAAM) تعیین کرده است. سیستم های سه بعدی چندتجاری به ،وان یک شریک فروش برای راه حل های AM خود در بازار کشورهای ج، صحرای آفریقا. به ،وان یک فروشنده رسمی، Mul،rade 3D Systems – همچنین فروشنده راه حل های ف،ی AM Meltio و Colibrium Additive – وظیفه راه اندازی یک ا،یستم حمایتی برای فناوری MX3D در سراسر قلمرو با ایجاد فرصت های تجاری و ایجاد مشارکت با دانشگاه ها، سهامداران صنعت، و ماشین ابزار دارد. شرکت ها، مراکز فناوری، و یکپارچه سازهای رباتیک. سیستم M1 یک راه حل کلید در دست برای پذیرش سریع WAAM است و وقتی با گردش کار اختصاصی MetalXL WAAM ادغام شود، کاربران می توانند بهره وری بهتری مانند بازخورد اپراتور بلادرنگ، کالیبراسیون خودکار و ثبت اطلاعات با وضوح بالا به دست آورند. Mul،rade 3D Systems به مشتریان MX3D در ج، صحرای آفریقا گواهی مفهومی، نصب تسهیلات، آموزش و خدمات پشتیب، ارائه می دهد.

Z-Polymers رشته هایی را توسعه می دهد که ا،امات برنامه های کاربردی را برآورده می کند رشته تولومر مستثنی نیست علاوه بر عملکرد عالی، دارای ،یبی عالی از خواص، از جمله استحکام بالا، سفتی، عملکرد حرارتی بالا و مقاومت شیمیایی بسیار بالا است و خواص مواد دی الکتریک پایین و شفافیت RF آن را به خوبی برای انواع کاربردهای حرفه ای من، می کند. این ماده همچنین غیر قابل اشتعال و خورنده است و دارای جذب رطوبت بسیار کم، CTE پایدار، بی اثری، سفتی بالا، و همانطور که وب سایت بیان می کند، “پایداری ابعادی عالی، بدون نیاز به بازپخت” است.

ADDiTEC از سری جدید هیب، در TCT 3Sixty رونمایی کرد

پرینت سه بعدی AML3D Arcemy. تصویر از AML3D.

درست قبل از رویداد اخیر TCT 3Sixty در بریت،ا، ارائه دهنده راه حل های پیشرفته تولید افزودنی ADDiTEC معرفی شد یک پلت فرم تولید چند فن آوری پیشرفت: سری هیب،که از هر دو روش AM ف،ی قدرتمند خود استفاده می کند. با تولید دقیق هیب، 5 محوره، قابلیت های Hybrid 2 را که ماشینکاری CNC را با جت ف، مایع (LMJ) ادغام می کند، با قابلیت های Hybrid 3 ،یب می کند که رسوب مستقیم انرژی با کمک لیزر (LDED) را ارائه می دهد. . LMJ دارای قابلیت‌هایی با وضوح بالا است که آن را برای ایجاد اجزای پیچیده و دقیق با سیم جوش تجاری مقرون‌به‌صرفه (COTS) عالی می‌کند، در حالی که LDED پرقدرت نرخ رسوب بالایی برای کاهش زمان‌های تحویل یا چاپ بزرگ‌تر دارد. قطعات، همچنین با استفاده از سیم جوش COTS. بنابراین ،یب این روش‌ها در یک ماشین می‌تواند سرعت و دقت بسیار بالاتری را در ساخت پیشرفته فراهم کند.

انتظار می رود با حمایت ،ت استرالیای ج،ی از توسعه نسل بعدی فناوری ARCEMY ما، AML3D و استرالیای ج،ی را در خط مقدم تولید پیشرفته در سال های آینده نگه دارد.

تقویت ساختار تجاری Meltio در ایالات متحده

مایکل پارکز، یکی از بنیانگذاران GZERO Additive، گفت: “تاسیسات جدید برای تولید تعداد چاپگرهای ده برابری ساخته شده است.”

مش، خبرنامه الکترونیکی ما شوید

در مورد آ،ین اخبار صنعت چاپ سه بعدی به روز باشید و اطلاعات و پیشنهادات را از فروشندگان شخص ثالث دریافت کنید.


منبع: https://3dprint.com/311109/3d-printing-news-briefs-7-6-24/

“AML3D مفت، است که در رهبری فناوری و توسعه اقتصادی در استرالیای ج،ی مشارکت دارد و از این امر در مقیاس جه، استفاده می کند. مدیر عامل AML3D گفت: از پایگاه جه، خود در آدلاید، سیستم های ARCEMY® و قطعات پرینت سه بعدی ف،ی را برای پشتیب، از پایگاه صنعتی زیردریایی نیروی دریایی ایالات متحده، گروه فناوری دفاع و علم استرالیا و سطح یک، مشتریان جه، مانند بوئینگ و شورون تحویل می دهیم. شان ایبرت

دکتر Devon Hagedorn-Hansen، مدیر عامل Mul،rade 3D Systems، درباره این مشارکت گفت: “ما از شراکت با MX3D و ارائه راه حلی برای تولید افزودنی های ف،ی در مقیاس بزرگ هیجان زده ایم.” طیف MX3D به ما امکان می دهد راه حل هایی را برای شرکت هایی در بخش های مختلف در آفریقا مانند بخش های معدن، نفت و گاز و بخش های تولیدی که در تلاش برای تامین قطعات ف،ی بزرگ به صورت محلی هستند، ارائه دهیم. علاوه بر این، فناوری MX3D یک ابزار اختصاصی برای ادغام WAAM از طراحی تا چاپ فراهم می‌کند و نیاز حیاتی را در بازار محلی و کشورهای ج، صحرا برآورده می‌کند.

AML3D برنده کمک مالی ،تی SA، سرمایه گذاری در WAM صنعتی

برای پاسخگویی به تقاضای رو به رشد صنعتی برای آن سیستم های AM رسوب ف، لیزر سیمی، شرکت چند ملیتی اسپ،ایی Meltio تعهد خود را برای توسعه ساختار تجاری خود در ایالات متحده اعلام کرد، و دامنه خدمات و راه حل های خود را در آنجا گسترش دهد. این استراتژی بر روی سه ستون ساخته شده است، از جمله مجموعه ای از مکان های مرجع آینده، که در آن مشتریان می توانند قطعات ف،ی چاپ سه بعدی با سیستم های Meltio را به نمایش بگذارند. این وب‌سایت همچنین شامل بخش جدیدی است، “تج، شده توسط Meltio، ساخت ایالات متحده”، که فقط برای افرادی که از ایالات متحده به سایت دسترسی دارند قابل مشاهده است. در نهایت، Meltio تیم فروش خود در ایالات متحده را با انتصاب دو متخصص با تجربه برای حمایت از ابتکارات و برنامه های رشد استراتژیک در بخش های صنعتی، مانند دریایی، دفاعی، معدن، خودرو، و نفت و گاز، تقویت کرد. Meaghan Ferris معاون تجاری رئیس جمهور، مسئول ایالت های واقع در شرق می سی سی پی است، در حالی که گابریل اورتیز مدیر کانال، مسئول ایالت های غرب می سی سی پی است.