خلاصه اخبار چاپ سه بعدی، 29 ژوئن 2024: یادگیری ماشینی هوش مصنوعی، باغ حسی، کلاه های سخت و موارد دیگر – 3DPrint.com

این هفته در RAPID+TCT 2024 در لس آنجلس، دسکتاپ متال این را داشت اولین حضور جه، از جدیدش PureSinter، یک کوره خلاء با خلوص بالا که جداسازی و تف جوشی یکباره قطعات ف،ی پودری را ارائه می دهد. این شرکت به مدت پنج سال است که این دستگاه را توسعه داده است تا با چالش کوره های تف جوشی که به راحتی توسط هیدروکربن ها و سایر ضایعات منتشر شده از قطعات ف،ی پودر شده آلوده می شوند، مق، کند. PureSinter برای قابلیت اطمینان، سهولت استفاده، عملکرد بالا و هزینه کم کار طراحی شده است. طراحی در حال ثبت اختراع آن دارای بیش از 17 فن و یک دریچه سقفی بازشو است، بنابراین می‌تواند از 1420 درجه سانتیگراد تا 200 درجه سانتیگراد را در کمتر از چهار ساعت بدون استفاده از دیوارهای گران‌قیمت آب خنک خنک کند. PureSinter همچنین دارای یک ردپای کارآمد، کنترل های صفحه سخت، بالابر خودکار حرارتی هود و دید عالی در داخل م،ن 15.8 لیتری خود است. این سیستم سطوح خلوص به ازای هر میلیارد را ارائه می دهد، با هر دو روش ساخت سنتی و افزودنی سازگار است و قبلاً در تکنولوژی های FreeFORM.

یک آزمایش خودکار در جریان بوده است KABlab در دانشگاه بوستون از سال 2021 توسط کیت براون، دانشیار مهندسی مک،ک ENG و تیمش. یک بازوی ربات مستقل، به نام MAMA BEAR (مک،ک معماری های ساخته شده با افزودنی، محقق آزمایشی مستقل بیزی)، به طور مداوم قطعات کوچک و پ،تیکی را پرینت سه بعدی می کند و سپس اندازه و شکل آنها را ثبت می کند، آنها را به یک صفحه ف،ی مسطح منتقل می کند و آنها را ،د می کند. قبل از انداختن آن در جعبه ای روی زمین، تمیز ، صفحه و چاپ قطعه دیگری که فقط کمی متفاوت از قبلی خواهد بود، اندازه گیری و ثبت می کند که سازه چقدر انرژی جذب کرده و چگونه شکل آن تغییر کرده است. MAMA BEAR همه این کارها را از طریق یادگیری ماشینی هوش مصنوعی انجام می‌دهد، و هر بار، ساختار در جذب تأثیر ،دکننده آن بهتر می‌شود. اخیراً، تیم مشاهده ،د که این ربات با یک ساختار پرینت سه بعدی دارای چهار نقطه، به شکل گلبرگ‌های گل، بلندتر و باریک‌تر از طرح‌های اولیه، به 75 درصد بازده رسید – رکورد 71 درصد را ش،ت.

شکل 1. چاپ سه بعدی و گردش کار توزیع BAB400 با Imager برای سنجش نقطه پای، یکپارچه شده است. اعتبار تصویر: Molecular Devices UK Ltd

صحبت از ربات ها شد، راه حل های پیشرفته و دستگاه های مولکولی برای توسعه روشی برای تولید خودکار مدل‌های سه بعدی کبدی سلولی با هم کار ،د تا بتوانند آزمایش و ارزیابی اثرات سمی ،یبات مختلف. این کار با استفاده از BioAssemblyBot 400 (BAB400)، یک دستگاه روباتیک چاپ زیستی چندابزاری دارای گواهی cGMP با قابلیت جابجایی مایعات انجام شد. BAB400 از نرم افزار مدل سازی اطلاعات ساختار بافت (TSIM) برای طراحی ساختارهای سه بعدی برای چاپ زیستی استفاده کرد و ربات همچنین توزیع خودکار، تصویربرداری و نگهداری مدل های سه بعدی را به صورت خودکار انجام داد. ImageXpress Micro Confocal High Content Imaging System برای به دست آوردن نور عبوری (TL) و تصاویر فلورسنت استفاده شد. با استفاده از حالت کانونی سیستم، تصاویر پشته Z از سلول‌های کبدی در یک ماتری، کلاژن با اه، 4X یا 10X برای مدل‌های بافت کبد به دست آمد.

امروز در گزارش های خبری چاپ سه بعدی، با کوره جدید دسکتاپ متال PureSinter شروع می کنیم. سپس در مورد الگوریتم مقدار بایندر متغیر و برش تطبیقی، یک ربات چاپ سه بعدی که از یادگیری ماشینی هوش مصنوعی استفاده می کند و یک مدل کبدی چاپ زیستی سه بعدی برای ارزیابی اثرات سمیت تحقیق می کنیم. در نهایت، WASP ساختارهای سرامیکی را برای باغ حسی نمایشگاه گل پرینت کرد و NUMO کلاه ها و کلاه های ایمنی پرینت سه بعدی خود را در رنگ های میهنی به نمایش گذاشت.

دسکتاپ متال کوره PureSinter را در RAPID+TCT معرفی کرد

کلاه های سخت پرینت سه بعدی و کلاه های شهری NUMO

سیستم قفسه بندی افقی PureSinter Furnace از گرافیت با خلوص بالا ساخته شده است و دارای هفت قفسه در یک م،ن 15.8 لیتری است.

برخی از اعضای تیم اکنون با ارتش ایالات متحده کار می کنند تا از داده های خود برای اطلاع رس، طراحی پوشش کلاه جدید برای سربازان استفاده کنند.

مدل های کبد سلولی چاپ شده سه بعدی برای اندازه گیری اثرات سمیت

سرانجام، در روز یادبود در ایالات متحده، Numorp، Cybernetic Systems (NUMO) خود را به نمایش گذاشت کلاه های سخت پرینت سه بعدی و کلاه ایمنی شهری به رنگ قرمز و آبی به افتخار “زندگی بی شمار سربازان خط مقدم ما که کشور ما را آزاد و امن کرده است.” این شرکت که کار خود را در mHUB در شیکاگو آغاز کرد، محصولاتی هوشمند، متصل و پایدار می‌سازد که می‌توانند قابلیت‌های فعلی ما را افزایش دهند، زندگی فراتر از محدودیت‌های ما را امکان‌پذیر کنند، و حتی در نهایت ویژگی‌هایی را متحول کنند که سیستم‌ها را آگاه‌تر، هماهنگ‌تر و هوشمندتر کند. آن ها از ABS که قوی تر و مقاوم تر در برابر ضربه است برای چاپ کلاه های آبی و PETG که انعطاف پذیرتر و مقاوم تر در برابر ش،تگی است برای چاپ کلاه های قرمز استفاده ،د. نیتین اوچیل، بنیانگذار و مدیر عامل NUMO در یکی از نظرات پست خود در لینکدین، گفت که کلاه ایمنی قابل تنظیم هستند و این شرکت در حال کار در مورد چگونگی گرفتن داده های ابری نقطه ای از اسکن سر و تبدیل آن برای دریافت 42 نقطه کنترل است. برای تعریف شکل سفارشی مورد نیاز است تا بتو،م آن را برای هر ،ی من، کنیم.”

ما PureSinter را در یک دوره طول، آزمایش قرار داده ایم تا طراحی جدید خود را به دقت تأیید کنیم و از همه انتظارات فراتر رفته است. PureSinter نمایشی نمونه از نوآوری است که Desktop Metal و مهندسان ما به آن شهرت دارند. ما معتقدیم این کوره AM مبتنی بر سینتر و صنعت کوره سنتی را متحول خواهد کرد.

مالکوم اندرسون، انجمن سلطنتی باغب،رئیس بخش پایداری این باغ گفت: «این باغ با استفاده از محصولاتی ساخته شده است که به طور کامل از خاک و چوب ساخته شده است و در ساخت آن از هیچ ابزار برقی استفاده نشده است، فقط از ابزار دستی استفاده شده است، بنابراین این یک نمونه خوب از نحوه طراحی و ساخت است. باغ‌ها در آینده پایدارتر باشند.»

نمایشگاه گل RHS چلسی Giulio Giorgi WASP. تصویر ارائه شده توسط Telegraph, Guy Bell/Alamy.

ما به جای تلاش برای کاهش عواملی که منجر به عملکرد ضعیف در یک کوره جداشدگی و تف جوشی همه در یک می شود، آنها را با یک طراحی کاملاً جدید نوآورانه حذف کرده ایم. Ric Fulop، بنیانگذار و مدیر عامل Desktop Metal گفت: این اولین محصول از Desktop Metal است که برای تولیدکنندگ، است که از هر دو روش ساخت افزودنی و تولید سنتی استفاده می کنند.

در اینجا، ما کارایی جذب انرژی ساختارهای پلیمری تولید شده را با استفاده از یک آزمایشگاه خودران (SDL) برای انجام بیش از 25000 آزمایش فیزیکی بر روی پوسته‌های استوانه‌ای تعمیم یافته بررسی می‌کنیم. ما از یک رویکرد مش، انسان-SDL استفاده می‌کنیم که در آن آزمایش‌ها از بیش از تریلیون‌ها نامزد در یک فضای پارامتر 11 بعدی با استفاده از بهینه‌سازی بیزی انتخاب می‌شوند و سپس به طور خودکار انجام می‌شوند در حالی که تیم انس، پیشرفت را نظارت می‌کند تا به صورت دوره‌ای جنبه‌های سیستم را اصلاح کند. محققان در چکیده مقاله خود نوشتند که نتیجه این کمپین انسان-SDL، کشف ساختاری با بازده جذب انرژی 75.2 درصد و کتابخانه ای از داده های تجربی است که اصول قابل انتقال را برای طراحی سازه های سخت نشان می دهد. مقاله منتشر شده.

در مورد آ،ین اخبار صنعت چاپ سه بعدی به روز باشید و اطلاعات و پیشنهادات را از فروشندگان شخص ثالث دریافت کنید.


منبع: https://3dprint.com/310852/3d-printing-news-briefs-6-29-2024/

این شرکت قصد دارد به زودی به مرحله بعدی تجاری سازی کلاه خود حرکت کند: تولید دسته ای کوچک و تأیید اعتبار آزمایشی برای گواهینامه های استاندارد ایمنی.

مش، خبرنامه الکترونیکی ما شوید

سال گذشته، تیمی از محققان از دانشگاه Ondokuz Mayıs در ،یه منتشر شده است مطالعه در مورد افزایش سرعت تولید در چاپ سه بعدی بایندر جت از طریق استفاده از روش‌های برش تطبیقی ​​و همچنین الگوریتم مقدار بایندر متغیر. همانطور که محقق دکترا، حسن باش در ایمیلی توضیح داد، یافته‌های آن‌ها بهبودهای قطعی را در کیفیت سطح و بهینه‌سازی زمان تولید نشان داد. Baş اخیراً دوباره با ما تماس گرفت تا به ما اطلاع دهد که تیم تحقیقات اولیه خود را با تمرکز بر استفاده از این پیشرفت کرده است روش تاگوچی و تکنیک های پردازش تصویر برای بهینه سازی زبری سطح. همچنین، دوباره از برش تطبیقی ​​برای افزایش سرعت تولید استفاده شد و تیم “کاربرد این روش ها را در چاپگرهای جت بایندر صنعتی نشان داد.”

محموله های استاندارد کوره PureSinter که اکنون با 14 ،یب پودر ف، و بایندر تایید شده است، باید در سه ماهه سوم سال 2024 آغاز شود.

محققان ،ی در حال بهینه سازی زبری سطح در جت بایندر

شکل 2: الف) هر حدا،ر بازده جذب انرژی Ks* که در 21500 آزمایش اول انجام شده اندازه گیری شده است. تصاویر اجزای قابل توجه (ستاره های سیاه) و ساختار با بالاترین عملکرد (ستاره قرمز) را برجسته می کنند. نسخه های بزرگتر از تصاویر به ،وان شکل S11 گنجانده شده است. رنگ اجزای تصویر نشان‌دهنده مواد استفاده‌شده است، سبز نشان‌دهنده PLA، آبی نشان‌دهنده PETG، و قرمز/خا،تری نشان‌دهنده انواع مختلف TPU است. خط آبی یکدست نشان دهنده بهترین Ks*های در حال اجرا مشاهده شده است. ب) تنش متوسط ​​موثر σ در مقابل کرنش محیط موثر ε برای آزمایش 21285، به نام Palm، که منجر به Ks* = 75.2٪ شد. ع،‌های داخلی وضعیت جزء را در نقاط مختلف نشان‌داده‌شده روی منحنی نشان می‌دهند (تصاویر برای بهبود وضوح – نسخه‌های اصلی ارائه شده در شکل S12). سایه‌زنی مناطقی را نشان می‌دهد که برای مح،ه Ks* همانطور که در شکل 1a توضیح داده شده است.

«برش تطبیقی ​​و الگوریتم مقدار بایندر متغیر (VBAA) برای افزایش سرعت تولید در جت بایندر استفاده شد. برای بهینه سازی ضخامت لایه و نسبت اشباع در VBAA از روش تاگوچی استفاده شد. بر اساس طرح آزمایشی تاگوچی، 27 نمونه در 9 شرایط مختلف، هر کدام در سه تکرار تولید شد. عرض نمونه ها به صورت خام اندازه گیری شد. سپس نمونه ها در دمای 1500 درجه سانتیگراد به مدت 2 ساعت زینتر شدند. پس از پخت، آزمایش‌های زبری و چگالی سطح انجام شد. بنابراین، روش های مورد استفاده موفقیت آمیز بوده اند. علاوه بر این، احتمالات اندازه‌گیری با پردازش تصویر مورد بررسی قرار گرفت تا اندازه‌گیری‌های زبری سطح در دسترس‌تر و مقرون به صرفه‌تر شود.» مطالعه جدید.

ربات پرینت سه بعدی مستقل با استفاده از یادگیری ماشینی هوش مصنوعی

طراح منظر و باغبان ایتالیایی جولیو جورجی می خواستم چیزی بسیار ویژه برای سال 2024 خلق کنم نمایشگاه گل RHS چلسی. درهمکاری با سرطان جه، کودک ،ستان و WASP، و با بودجه از پس دادن پروژهآنها «باغ پرورش کودک سرط، در جهان»، یک باغ حسی سرامیکی پرینت سه بعدی را برای حمایت از رفاه عاطفی بیماران سرط، جوان و خانواده هایشان ساختند. گیورگی باغی می‌خواست که به راحتی قابل ت،یر باشد و با محیط‌ها و اقلیم‌های مختلف سازگار باشد، بنابراین بتوان آن را در بیمارستان‌های دیگر ت،یر کرد. جورجی و پروفسور جوزپه فالاکارا از دانشگاه پلی تکنیک باری یک ماژول سرامیکی روی هم برای سفارشی‌سازی نهایی طراحی کرد و مزرعه پرینت سه بعدی WASP با استفاده از سیستم تولید خودکار WASP 40100 مجموعه‌ای از ماژول‌ها را با طرح‌های شخصی‌شده چاپ کرد. وقتی اینها کامل شد، Landesigns Ltd باغ را مونتاژ کرد، که در نهایت مدال طلای پایداری را در نمایشگاه گل RHS چلسی به دست آورد.

اوچیل در لینکدین نوشت: “هنگام انجام تست ضربه برای کلاه ایمنی، نه تنها این که مواد چقدر قوی هستند، بلکه چگونه ضربه ناشی از ضربه را خفه می کند و از آسیب به سر جلوگیری می کند یا به حداقل می رساند.” همچنین به فوم / پد انعطاف‌پذیر، تن، نگهدارنده‌ها و تعلیق‌ها و بند چانه بستگی دارد که از جدا شدن کلاه ایمنی در اثر ضربه که عوامل کلیدی ایمنی را ایفا می‌کنند، جلوگیری می‌کند. ما همچنین شبیه‌سازی‌های دیجیتالی آزمایش ضربه را انجام خواهیم داد تا ببینیم آیا می‌تو،م ساختار شبکه پرکننده را تغییر دهیم تا مناطقی با چگالی متغیر داشته باشیم تا با نیازهای مقاومت در برابر ضربه و در عین حال بهینه‌سازی وزن کلاه ایمنی مطابقت داشته باشد.

در نهایت، نرم‌افزار BAB400 و TSIM توانستند مدل‌های سلول سرط، کبد انس، 3 بعدی HepG2 را در قالب‌های 96 چاهی توسعه دهند، که سپس هر روز کشت و پایش شدند. پس از چهار روز، چندين پليت چاهک با چند دارو به مدت 48 ساعت تحت درمان قرار گرفتند و سلول ها رنگ آميزي و آناليز شدند. این ها با مدل های سلول سرط، کبد 2 بعدی HepG2 مقایسه شدند. پس از مقایسه سنجش‌های دو بعدی و سه بعدی HepG2، اثرات ،یبی در غلظت‌های کمتر در سیستم‌های دو بعدی نسبت به سه بعدی یافت شد. نتایج نشان می‌دهد که استفاده از یک روش خودکار مانند BAB400 در شکل‌دهی مدل‌های چاپ زیستی سه‌بعدی کبد ارزشمند است و همچنین مزایای استفاده از روش‌های تصویربرداری و تجزیه و تحلیل داده‌ها و توصیف‌کننده‌ها برای ،ب اطلاعات بیشتر در مورد اثرات ،یبی پیچیده در هر دو نوع سلول را نشان می‌دهد. مدل ها.

باغ سرامیک حسی پرینت سه بعدی برای سرطان کودک جه، در ،ستان