خلاصه اخبار چاپ سه بعدی، 22 ژوئن 2024: پودرزدایی، کابین خلبان هلیکوپتر و موارد دیگر – 3DPrint.com

در یک مورد استفاده جالب برای چاپ ا،تروژن سه بعدی اجزای پ،تیکی با حجم بالا، شبیه سازی و آموزش ریزر سفارش شرکت آلم، همکار راه حل های افزودنی مورتفلد برای ساختن یک کابین خلبان م،ار چاپ سه بعدی برای شبیه ساز هلیکوپتر تمام پرواز. هدف این پروژه دور زدن محدودیت‌های تولید متعارف، مانند زمان‌های طول،‌تر و هزینه‌های بیشتر ابزارآلات، با استفاده از Q.BIG 3Dچاپگر Queen 1 که با فناوری ساخت گرانول ذوب شده متغیر یا VFGF انرژی می‌گیرد. علاوه بر این، این روش بدون قالب برای اجزای بزرگ، استفاده از گرانول های تجاری موجود را امکان پذیر می کند، برخلاف رشته های گران قیمت تر مورد استفاده در چاپ FDM. تمام اجزای مونتاژ کابین خلبان 2260 در 1780 در 1705 میلی‌متر در طول یک ماه روی کوئین 1 چاپ شد و از آنجایی که پرینت سه بعدی برای وزن سبک نیز خوب است، وزن کل آن فقط 200 کیلوگرم است.

ماژول کابین خلبان سه بعدی ساخته شده در Murtfeldt Additive Solutions. تصویر از Q.BIG 3D، Backnang، آلمان.

در رویداد اخیر VivaTech پاریس، مراسم جوایز نوآوری LVMH به منظور جشن گرفتن نوآوری در صنعت لو، برگزار شد. امسال بیش از 1545 استارت آپ از 89 کشور در شش دسته و شرکت چاپ سه بعدی هلندی Aectual جوایز را دریافت ،د. برنده جایزه پایداری و فناوری سبز شد. هدف این جایزه، همانطور که Aectual می‌گوید، «ارتباط راه‌حل‌های نوآورانه به تمام مزون‌های گروه» است و Aectual به دلیل رویکرد دایره‌ای هیجان‌انگیزش به کالاهای لو، به ،وان برنده انتخاب شد. این شرکت طراحی افزودنی از ابزارهای دیجیتال، از جمله چاپ سه بعدی، برای ایجاد فضای داخلی منحصر به فرد ،ده فروشی و سایر اقلام از ، های بازیافتی استفاده می کند. یکی از معروف‌ترین پروژه‌های پایدار آن، همکاری با Tiffany & Co برای ایجاد نماهای پرینت سه بعدی از تورهای ماهیگیری بازیافتی برای ویترین فروشگاه خود در فرودگاه چانگی سنگاپور است.

ما ابتدا در گزارش‌های خبری چاپ سه‌بعدی امروز به امور تجاری رسیدگی می‌کنیم، زیرا یکی از شرکت‌های مجموعه شرکای صنعتی CORE اقدام به ،ید کرده است. Aectual جایزه نوآوری را به دلیل تلاش های پایداری خود دریافت کرد و Solukon برخی بهبودها را در سیستم پودرزدایی SFM-AT350 خود انجام داد. در نهایت، محققان ORNL تنگستن بدون نقص چاپ سه بعدی را برای استفاده در محیط های شدید توسعه دادند و Murtfeldt AS 3D یک کابین خلبان برای شبیه ساز هلیکوپتر چاپ کرد.

شرکت پورتفولیوی اصلی PrecisionX تولید ملی را به دست آورد

برای دومین بار در کمتر از یک سال، سولو، اعلام کرده است پیشرفت ها به پیشرو در بازار خود سیستم پودرزدایی SFM-AT350، که در آینده می تو،د خودتان آن را ببینید RAPID + TCT. این دستگاه که در پاییز 2023 معرفی شد، در دو نوع تحریک در دسترس است و اکنون دارای طراحی بازویی است که می‌تواند قطعاتی با وزن تا 100 کیلوگرم و همچنین صفحات ساخت EOS M 400 و نی، SLM را در خود جای دهد. 500 پرینتر سه بعدی به جز قطعات پزشکی، وزن کل اجزای LPBF در حال افزایش است، اغلب به این دلیل که قطعات معمولاً روی صفحات جامد با ساختارهای پشتیب، پیچیده تولید می شوند. به این ترتیب، پودرزدایی نیز باید رشد کند، و اکنون SFM-AT350-E می تواند قطعاتی با وزن تا 100 کیلوگرم را با ابعاد 400 x 400 x 400 میلی متر یا 500 x 280 x 400 میلی متر کنترل کند. این امر از طریق طراحی بازوی سازگار به دست می آید، بنابراین حجم محفظه و مصرف گاز بی اثر مربوطه تغییر نمی کند. این همچنین سیستم را سازگارتر می کند، بنابراین مشتری، که با اجزای بزرگتر و پیچیده کار می کنند می توانند از آن استفاده کنند.

محققان ORNL از تولید افزودنی پرتو الکترونی برای چاپ سه بعدی اولین قطعات تنگستن پیچیده و بدون نقص با هندسه های پیچیده استفاده ،د. تحقیقات در تأسیسات نمایشی ساخت DOE در ORNL انجام شد. MDF که توسط دفتر مواد پیشرفته و فناوری های ساخت DOE پشتیب، می شود، یک کنسرسیوم سراسری از همکاران است که برای نوآوری، الهام بخشیدن و تسریع تحول در تولید ایالات متحده تلاش می کنند. اعتبار: Michaela Bluedorn/ORNL، و، انرژی ایالات متحده

کوئین 1 به Murtfeldt AS اجازه می دهد تا به کیفیت سطح بالا و تن، بسیار دقیق قطعات دست یابد، به لطف فضای ساخت، کنترل دمای فعال، و یک سیستم کنترل نازل متغیر، که به طور خودکار با ویژگی های هر هندسه متمایز در یک قطعه سازگار می شود. . به ،وان مثال، نواحی پرکننده بزرگ روی ستون‌های ضخیم کابین خلبان در حالت سریع چاپ می‌شوند تا پایداری را افزایش داده و مدت زمان ساخت را کاهش دهند. استفاده از پرینت سه بعدی VFGF برای کابین خلبان کنترل اعوجاج در اجزای بزرگ و پیچیده و همچنین اطمینان از تحمل دقیق ابعاد شکاف، سطح با کیفیت بالا و یکپارچگی عملکردی در نتیجه مونتاژ سه بعدی را امکان پذیر کرد. Murtfeldt AS برای چاپ قاب کابین خلبان از Q.mid GF25 استفاده کرد که یک پلی آمید نیمه معطر با 25٪ محتوای فیبر شیشه ای با ثبات ابعادی بالا، سفتی، پایداری دما تا 200 درجه سانتیگراد و رنگ پذیری عالی است.

مش، خبرنامه الکترونیکی ما شوید

در مورد آ،ین اخبار صنعت چاپ سه بعدی به روز باشید و اطلاعات و پیشنهادات را از فروشندگان شخص ثالث دریافت کنید.


منبع: https://3dprint.com/310416/3d-printing-news-briefs-6-22-2024/

«تولید افزودنی پرتو الکترونی برای پردازش هندسه‌های پیچیده تنگستن امیدوارکننده است. مایکل کرکا از ORNL گفت: این یک گام مهم برای گسترش استفاده از ف،ات مقاوم در برابر دما در منابع انرژی است که از آینده ای پایدار و بدون کربن پشتیب، می کند.

کابین خلبان م،ار چاپ سه بعدی Murtfeldt AS و Q.BIG برای شبیه ساز هلیکوپتر

شرکت سهامی خاص شرکای صنعتی COREکه در زمینه تولید، فناوری صنعتی و خدمات صنعتی تخصص دارد، شرکت نمونه کار خود را اعلام کرد گروه PrecisionX ،ب کرده است شرکت ملی تولید، ارائه دهنده تخصصی مهر زنی عمیق و کم عمق کشیده شده است. PrecisionX که اجزای ف،ی دقیق و مجموعه‌های مک،کی را برای کاربردهای حیاتی فراهم می‌کند، با ،یب دو محصول CORE دیگر، GEM Manufacturing، که قطعات ف،ی عمیق کشیده‌شده با دقت را می‌سازد، و Coining، متخصص در مهر زنی مترقی ف،ات، سیم EDM و ماشینکاری اسکرو سوئیسی آلیاژهای نیکل با کارایی بالا. نشنال به بسیاری از بازارهای نهایی، از جمله الکترونیک، هوافضا و دفاع، و پزشکی خدمات می دهد، که در آنها تجربه زیادی در کار با دستگاه های کاشتنی دارد. توانایی مهم آن در کار با تیم های مهندسی مشتری در طول مرحله طراحی به سرعت بخشیدن به روند ارائه محصولات جدید به بازار کمک می کند و آن را به یک ،ید ارزشمند برای PrecisionX و CORE تبدیل می کند.

متیو پوگلیسی، شریک در CORE، گفت: «ما معتقدیم که National در خط مقدم فضای طراحی تخصصی عمیق و کم عمق پس از چندین دهه ارائه قابلیت‌های فنی متمایز و خدمات برجسته به مشتریان، موقعیت خوبی دارد. ما به کار خود برای گسترش حضور خود در بازارهای نهایی با رشد بالا و از نظر فنی، از جمله پزشکی، هوافضا و دفاع، از طریق اجرای طرح‌های رشد ارگ،ک و غیرآلی ادامه خواهیم داد.»

Aectual برنده جایزه پایداری و Greentech در VivaTech پاریس شد

در مراسم پیوستن به پنج برنده دیگر جایزه نوآوری LVMH به صورت زنده روی صحنه، هانس ورمولن، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Aectual، جایزه بخش پایداری و فناوری سبز را از موسس و مدیر عامل LVMH برنارد آرنو و مدیر توسعه محیط زیست LVMH، هلن والاد، دریافت کرد. این جایزه توسط Maison DIOR طراحی شده است و جایگاه ویژه ای در مقر جدید Aectual در آمستردام خواهد داشت که قرار است اوا، امسال افتتاح شود. در سخنر، خود در مراسم اهدای جوایز، ورمولن از تیم Aectual و LVMH تشکر کرد و گفت که “منتظر ایجاد تأثیر دایره ای همراه با همه Maisons LVMH است.”

Solukon بهبودهایی را در سیستم پودرزدایی SFM-AT350 اعلام کرد

می‌تو،د SFM-AT350-E ارتقا یافته را با تحریک اولتراسونیک در غرفه Solukon #2161 در RAPID در لس‌آنجلس، 25 تا 27 ژوئن ببینید. این شرکت همچنین سیستم پودرزدایی SFM-AT1000-S را با بارگیری انعطاف پذیر از جلو برای قطعات موشک در مقیاس صنعتی به نمایش خواهد گذاشت.

تنگستن بدون نقص چاپ سه بعدی برای استفاده در دماهای شدید

آندریاس هارتمن، مدیرعامل Solukon و CTO توضیح داد: “بسیاری از مشتریان فعلی و بالقوه ما قطعات متوسط ​​خود را روی M 400 از EOS یا Nikon SLM® 500 چاپ می کنند.” “SFM-AT350 ارتقا یافته اکنون با هر دوی این چاپگرها سازگار است و بنابراین دو سیستم تولید افزودنی کلیدی دیگر را در این محدوده اندازه پوشش می دهد.”

تنگستن بالاترین نقطه ذوب را در بین هر ف،ی دارد، که آن را به گزینه‌ای عالی برای راکتورهای همجوشی تبدیل می‌کند، که دمای پ،ما در آن‌ها بالاتر از ۱۸۰ میلیون درجه فارنهایت است که بسیار داغ‌تر از مرکز خورشید است. به شکل خالص در دمای اتاق، ف، شکننده است و به راحتی ،د می شود. اما محققان در آزمایشگاه ملی اوک ریج (ORNL) اولین اجزای تنگستن پرینت سه بعدی و بدون نقص است که می تواند در برابر دمای شدید مقاومت کند. این تیم با کار در کارخانه نمایش تولید (MDF)، یک چاپگر سه بعدی پرتوی الکترونی برای مق، با شکنندگی تنگستن در دمای اتاق ایجاد ،د. هنگامی که پودر ف، رسوب کرد، جری، از ذرات با هدایت مغناطیسی در یک محفظه با خلاء بالا ذوب شده و تنگستن را به یک جسم جامد متصل می کند. خلاء به کاهش تشکیل تنش پسماند و آلودگی مواد خارجی کمک می کند. کار آنها می تواند برای آینده فناوری های انرژی پاک، مانند انرژی همجوشی، بسیار مثبت باشد.