خلاصه اخبار چاپ سه بعدی، 15 ژوئن 2024: تحقیقات چاپ سه بعدی و لامپ ها و تفنگ ها و موارد دیگر – 3DPrint.com

در حالی که وضوح و سرعت تولید رزین های چاپ شده با استفاده از فوتوپلیمریزاسیون vat در طول سال ها بهبود یافته است، طراحی فرآیند و فناوری رزین عمدتاً ثابت مانده است. به ،وان تیمی از محققان از دانشگاه بیرمنگام توضیح داده شد، فرمول‌های رزین مایع «از مونومرهای واکنش‌پذیر و/یا الیگومرهای حاوی (مت)اکریلات‌ها و اپو،یدها تشکیل شده‌اند. هنگامی که در حضور یک آغازگر نوری در معرض محرک نور قرار می گیرند، این فرمو،یون ها به سرعت فوتوپلیمریزه می شوند تا شبکه های پلیمری متقابل ایجاد کنند. اما اجزای رزین به‌دست‌آمده از مواد اولیه نفتی در مورد قابلیت بازیافت قطعات پرینت سه بعدی محدود هستند. این محققان مقاله ای در مورد کار خود در زمینه توسعه منتشر ،د.یک رزین فتوپلیمر دایره ای با منبع تجدید پذیر برای تولید مواد افزودنی، چاپ دایره ای DLP رزین های مبتنی بر لیپوات را در یک اثبات مفهوم نشان می دهد. این مواد در مقایسه با رزین های فوتوپلیمر معمولی (مت)اکریلات دارای مزیت ایمنی و سلامتی هستند و پیش بینی می شود که زیست ت،یب پذیر باشند.

در جریان بازرسی خانه او در سال 2021، پلیس یک اسلحه گرم نیمه اتوماتیک AR-15 را که به صورت سه بعدی چاپ شده بود، و همچنین جعبه ای حاوی قطعات پرینت سه بعدی که برای ساخت یک اسلحه گرم FGC-9 استفاده شده بود، پیدا کرد. واسیلیف به دلیل ساخت سلاح گرم و سایر جرایم مربوط به سلاح گرم دستگیر شد و بعداً به 22 جرم اعتراف کرد. او اخیراً در دادگاه عالی استرالیای ج،ی محاکمه شد و اسکات هنچ‌کلیف، وکیل م،ع به دادگاه گفت که اگرچه واسیلیف علاقه‌اش به سلاح گرم را انکار نمی‌کند، اما «ذاتاً پوچ» است که دادستان جاستین هانبری پیشنهاد کند که می‌خواهد سفیدپوستان را پیش ببرد. ناسیونالیسم با انفجار یک پست برق هفته گذشته، واسیلیف به دلیل برنامه ریزی برای حمله تروریستی به ایستگاه فرعی بی گناه شناخته شد. او به اتهام سلاح گرمی که به آن اعتراف کرده است، بعداً محکوم خواهد شد.

لامپ پرینت سه بعدی م،ار در Kicks،er موجود است

هدف کمپین Kicks،er جمع آوری 10000 دلار است و با یک ماه مانده به پایان، هنوز جوایز زیادی در دسترس است، مانند ویژه Kicks،er که 20 درصد تخفیف در MSRP ارائه می دهد و شامل SIMPL و یک آداپتور برق است.

مش، خبرنامه الکترونیکی ما شوید

بهبود خلق و خو با نور چند رنگ، یک فضای آرامش بخش، انرژی بخش یا جشن ایجاد کنید. شخصی سازی، محیط خود را شخصی کنید منع، کننده سبک و سلیقه فردی است. پرورش خلاقیت و الهام با رنگ های مختلف. تندرستی، رنگ های گرم مانند نارنجی و زرد باعث آرامش می شود، در حالی که آبی و سبز می توانند احساس آرامش و تمرکز را بران،د.

مهندس هوافضا نیدیش نارایانان، بنیانگذار استارت آپ در اطراف زمین، یک راه حل نوری خلاقانه ایجاد کرد که در حال حاضر در دسترس است کیک استارتر. سبک وزن، ظاهر مدرن سادگی (لامپ هرمی م،ار نوآورانه هوشمند) از سه بخش ساخته شده است که هر کدام در بالای ،مت قبلی قرار می گیرند تا ساختاری هرمی به آن ببخشند، اما در ،مت پایین نیز فرو می ریزند تا حمل و نقل آن آسان شود. نارایانان گفت که از یک Creality Ender 3 برای چاپ انواع نمونه های اولیه لامپ قبل از فرود بر روی طرح نهایی که با ABS تولید شده است، استفاده کرده است. شما می تو،د لامپ را با یک USB روشن کنید و SIMPL همچنین دارای یک چراغ LED کم مصرف با هشت رنگ مختلف است. نورپردازی به موسیقی پاسخگو است، بنابراین می‌تو،د لامپ خود را طوری تنظیم کنید که در پاسخ به موسیقی رنگ‌ها را تغییر دهد. خیلی شیاردار!

در حال حاضر، هیچ رزین فوتوپلیمری موجود نمی تواند دپلیمریزه شود و مستقیماً در یک مسیر دایره ای و حلقه بسته مجدداً استفاده شود. در اینجا ما یک پلت فرم رزین فوتوپلیمر را توصیف می کنیم که به طور کامل از لیپوات های تجدید پذیر مشتق شده است که می تواند به صورت سه بعدی در قطعات با وضوح بالا پرینت شود، به طور موثری ساختارشکن شده و متعاقباً به صورت دایره ای دوباره چاپ شود. ناکارآمدی های قبلی با روش های استفاده از پیوندهای کووالانسی پویا داخلی10،11،12،13،14،15،16،17 برای بازیافت و چاپ مجدد فتوپلیمرهای چاپ شده با چاپ سه بعدی با مبا، آکریلات های معمولی (مت) برای گونه های دی سولفید حلقوی پویا در لیپوات ها حل می شود. پلت فرم رزین لیپوات بسیار ماژولار است، به طوری که ،یب و معماری شبکه را می توان برای دسترسی به مواد چاپی با خواص حرارتی و مک،کی متنوع که با چندین رزین آکریلیک تجاری قابل مقایسه است تنظیم کرد.

Carbon AO Stack را برای چاپگرهای M2 و M3 راه اندازی می کند

“معرفی AO Stack نقطه عطفی در تلاش مداوم ما برای نوآوری و ارائه راه حل های متحول کننده برای مشتریانمان است. بریس هارکی، مدیر ارشد محصولات بهداشت دهان در Carbon گفت: با اجازه دادن به حدا،ر سه مدل ساخت بر روی یک چاپ بدون مراقبت، AO Stack این فرصت را برای افزایش قابلیت‌های تولید یک شبه بدون سخت‌افزار یا نظارت اضافی فراهم می‌کند.

مردی که متهم به توطئه ترور بود ادعا کرد که اسلحه چاپی سه بعدی یک ،اب بازی بوده است

شرکت فناوری پرینت سه بعدی کربن دارد معرفی کرد آ،ین افزوده به مجموعه راه حل های عملیات خودکار آن. این ابزار نرم افزاری AO Stack به طور خاص برای چاپگرهای Carbon M2 و M3 طراحی شده است و قابلیت های آنها را با تولید حدا،ر سه برابر مدل های دند، در یک چرخه چاپ بدون مراقبت افزایش می دهد. این امکان را برای آزمایشگاه‌های دندان‌پزشکی فراهم می‌کند که چندین نمونه از مدل‌های DPR10 را بدون نظارت در یک دوره چاپ چاپ کنند. علاوه بر این، AO Stack با پشتیب، و منابع آکادمی کربن به گونه ای طراحی شده است که به طور یکپارچه در عملیات روزانه آزمایشگاه ها ادغام شود. این ابزار اکنون برای مشتریان Carbon M2 و M3 با استفاده از DPR10 به ،وان بخشی از اشتراک خود و در نسخه نرم‌افزاری 1.41 یا بالاتر در دسترس است. برای دسترسی به [email protected] مراجعه کنید.

یو اینو، معاون مدیر بخش DMM، بخش چاپ سه بعدی گفت: «به ،وان یک دفتر خدمات پیشرو در ژاپن، ما مفت،یم که اولین ،ی هستیم که فناوری HPS را به بازار آسیا معرفی می کنیم. ما تقاضای زیادی را در میان مشتریان سازنده ژاپنی مشاهده کرده‌ایم، به‌ویژه در کاربردهای قالبی که به مواد مشابه سرامیک و راه‌حل‌های مصرف نهایی نیاز دارند. برای حمایت از نوآوری در تولید ژاپنی، ما متعهد به ترویج Lumia X1 از طریق توزیع و ارائه خدمات هستیم. ادغام یکپارچه توان عملیاتی، وفاداری و قابلیت اطمینان چاپ از دیگر فناوری‌های SLA و DLP پیشی می‌گیرد.

رزین فوتوپلیمر با منبع تجدید برای چاپ سه بعدی

امروز در خلاصه اخبار چاپ سه بعدی، با برخی از اخبار تجاری و تحقیقاتی شروع می کنیم، سپس به سراغ یک ابزار نرم افزاری می رویم. ما داست، در مورد یک تروریست متهم و تفنگ چاپ سه بعدی او داریم. در نهایت، یک کمپین سرمایه گذاری جمعی برای یک لامپ پرینت سه بعدی وجود دارد.

Axtra3D رهبران را به تیم درآمد و رشد منصوب می کند، وارد ژاپن می شود

آرتم واسیلیف 27 ساله که در حومه غربی آدلاید استرالیا زندگی می کند، متهم به طراحی یک اقدام تروریستی شد. پلیس یک تفنگ پرینت سه بعدی و قطعات اسلحه را در خانه او پیدا کرد در سال 2021. با این حال، او به پلیس گفت که قصد ندارد اسلحه‌های گرم پرینت سه بعدی کاربردی بسازد و فکر می‌کند آنها فقط یک ،اب بازی هستند. واسیلیف، مهندس برق سابق و، دفاع، در یکی از موارد ارتکاب سایر اعمالی که در آماده‌سازی یا برنامه‌ریزی یک اقدام تروریستی انجام شده بود، بی‌گناه اعتراف کرد، شامل روش‌های تحقیقی برای انفجار پست برق باغ‌های گی،، بازدید از اتاق‌های گفتگوی برتری‌گرایان سفیدپوست. و دستورالعمل های ساخت اسلحه و بمب را به صورت آنلاین به اشتراک بگذارید.

Axtra3Dکه ،یبی از مقیاس پردازش نور دیجیتال (DLP) با جزئیات استریولیتوگرافی (SLA) در فناوری Hybrid P،toSynthesis (HPS) خود، اعلام کرده است. مرحله بعدی تیم درآمد و رشد جه، آن با انتصاب سه رهبر صنعت AM. ابتدا، گرگ الفرینگ، کهنه کار 20 ساله این صنعت، به ،وان EVP درآمد جه، انتخاب شد، در حالی که آندریاس تولاج، با نقش های فروش ارشد در چندین شرکت بزرگ تحت کمربند خود، اکنون SVP با تمرکز ویژه بر اروپا است. در نهایت، HPS موقعیت خوبی برای بازار دندانپزشکی تولیدی دارد، و به همین دلیل استفن راینفورث کهنه کار قدیمی صنعت، SVP درآمد جه، دندانپزشکی است. Axtra3D همچنین دسترسی بین المللی و نصب فناوری پیشرفته AM خود را افزایش داده است و اخیراً ورود موفقیت آمیز خود را به بازار ژاپن اعلام کرده است. این شرکت با حمایت شریک جدید خود، توزیع کننده DMM LLC، بخش چاپ سه بعدی، چندین واحد از پرچمدار خود را نصب کرده است. لومیا X1 در کشور.

FGC-9 جدا شد. تصویر از ویکی پدیا.

الف، ،یب شیمیایی رزین فرموله شده. ب، چاپ با وضوح بالا از قطعات پرینت سه بعدی حاوی آرایه ها و پل های مربعی پیچیده. c، دقت چاپ x-y با مقایسه سطح مربع ها با زمان پخت (اندازه پی،ل 30 میکرومتر) تعیین می شود. مساحت سطح نظری هر مربع و تعداد مربع ها (اندازه نمونه): 4 میلی متر مربع (n = 3); 1 میلی متر مربع (n = 4)؛ 0.25 میلی متر مربع (n = 5)؛ 0.0625 mm2 (n = 6). مقدار مرکزی سطح متوسط ​​است و نوارهای خطا 1 انحراف استاندارد را نشان می دهد. d، قطعه پیچیده پرینت سه بعدی. e، ع، قطعات پرینت سه بعدی پودری. f، ع، رزین بازیافت شده از قطعات پرینت سه بعدی دپلیمریزه شده، با بازدهی 98 درصد به دست آمده است. g، SEC رزین اولیه در مقایسه با رزین بازیافت شده (CHCl3 + 0.5% v/v NEt3، در برابر استانداردهای پلی استایرن، آشکارساز ضریب ش،ت (RI). نوار مقیاس، 2 میلی متر (b).

در مورد آ،ین اخبار صنعت چاپ سه بعدی به روز باشید و اطلاعات و پیشنهادات را از فروشندگان شخص ثالث دریافت کنید.


منبع: https://3dprint.com/310317/3d-printing-news-briefs-6-15-2024/