خرید و قیمت اسپری موتور شوی خودرو و چربی زدای نانوسان ترب

کثیفی ها و آلودگی های موتور خودر هم بیشتر از نوع سخت هستند که برای تمیز کردن آنها به مواد شوینده قوی تری نیاز https://shopkalayab.ir/ داریم. گاهی هم مجبوریم با دست قسمت های مختلف دور از دسترس را تمیز کنیم. شرکت نانوسان آلمان توانسته با بر گرفتن از تکنولوژی نانو یه محصول فوق العاده برای از بین بردن چربی های سوخته چودن گاز (چربی زدای نانوسان) را تولید کند ، از این محصول اغلب با نام های چربی بر نانوسان ، گاز پاک کن نانوسان ، چربی زدای نانوسان نام برده می شود . ما از نحوه استفاده این محصول را برای شما یک ویدئو تهیه کردیم تا بهتر متوجه شوید . یک محصول غیر اسیدی، بدون بو، بدون آسیب به سطح و اجزای موتور که به آسانی تمامی چربی های موتور و دوده هارا پاک می کند. موتورشوی نانوسان را می توان یک محلول چندمنظوره نام گذاری کرد چرا که بر روی چدن های گاز، سر شعله های گاز و هم چنین فیلتر هود هم به خوبی نتیجه داده است و چربی هارا به راحتی از سطح پاک می کند.

  • توجه داشته باشید در زمان استفاده از محصول موتورخودرو باید کاملا سرد باشد.
  • ابتدا سطح مورد نظر ( موتور خودرو ) را به وسیله فشار باد یا آب از آلودگی هایی نظر گل و لای ، گرد و خاک تمیز نموده ، سپس محلول موتور شوی را روی سطح پاشیده و حدود 5 دقیقه منتظر بمانید ، سپس با فشار آب آلودگی ها را از روی سطح پاک کنید .
  • این محصول مستقیما نباید روی سطح ریخته شود و باید حتما اسپری شود.
  • استفاده از مطالب بازار اینترنتی اینچند برای مقاصد غیر تجاری با ذکر منبع بلامانع است.
  • این محصول را فقط از نمایندگی های مجاز شرکت نانوسان خریداری نمایید.

موجودی این محصول در 28 شهریور 1401 به روزرسانی شده و همین الان میتونید ثبت سفارش کنید. از باسلام خرید کن و ۴۰ میلیون تومن اعتبار خرید به قید قرعه مهمون باسلام باش. لازم به اشاره است که ایمالز فروشگاه اینترنتی نمی باشد و هیچگونه دخالتی در کارکرد فروشگاه ها نداشته و تنها یک مرجع برای جستجو، مقایسه و معرفی کالا و فروشگاه های اینترنتی می باشد. افرادی که با این نوع مواد سرو کار دارند حتما باید نکات ایمنی را بشدت جدی بگیرند تا دچار بیماری های پوستی و تنفسی نشود ، و از خطر مبتلا شدن به سرطان دور بمانند . موتور شوی بیز را می توان با آب ترکیب کرد ولی امکان پایین آمدن کیفیت آن نیز وجود دارد. هرگونه نوسانات قیمت موتورشور یا تغییر دراندازه و شکل ظاهری آن غیر قانونی و امکان تقلبی بودن محصول وجود دارد.

ورود

خرید و قیمت اسپری موتور شوی خودرو و چربی زدای نانوسان ترب

راحت ترین و ساده ترین نحوه ثبت سفارش ، ثبت سفارش به صورت آنلاین از وب سایت در کمتر از three دقیقه می باشد . فرمالین استنشاق شده در این غلظت ممکن است باعث سر درد ، احساس سوزش در گلو و مشکل در تنفس شود . این محصول مستقیما نباید روی سطح ریخته شود و باید حتما اسپری شود. همانطور که مشاهده کردید این شرکت کاملا بومی و تحت لیسانس یک شرکت آلمانی میباشد . و تمامی محصولات این شرکت محترم کاملا ایرانی میباشد و با کیفیت بالا . استفاده از مطالب بازار اینترنتی اینچند برای مقاصد غیر تجاری با ذکر منبع بلامانع است.

اسپری پاک کننده چوب و Mdf

بنابراین با استفاده از آن دچار زحمت زیادی نخواهید شد و در کمترین زمان می توانید موتور خودرو را تمیز کنید. همچنین آسان بودن استفاده از این محصول موجب می شود که هر کس بتواند موتور خودروی خود را با آن پاک کند. این محصول علاوه برقدرت تمیزی بالا برای از بین بردن چربی های زیاد، تاثیر و دوام بسیاری نیز دارد. مهم تر از همه اینکه محصولات نانو خودرو چون موتور شوی نانو برای وسیله خاصی طراحی نشده است و می تواند برای موتورهای تمام خودروها و حتی قسمت های دیگر خودرو نیز که همچون موتور در معرض آلودگی زیادی هستند، مورد استفاده قرار بگیرد. این پاک کننده موتور از موادی ساخته شده است که اصلا مضر نیستند و هیچ نوع آسیبی به موتور نمی رسانند و در عین حال هر نوع آلودگی را نیز از روی آن پاک می کنند.

چربی زدا قوی نانوسان

جرم گیر و لکه بر خانگی هم از مزایا زیادی برخوردار است که از این مزایا می توان به این مورد اشاره کرد که با استفاده از این جرم گیر بر روی سطوح هیچ آلودگی باقی نمی ماند و آلودگی ها و کثیفی ها به صورت موثر تری پاک خواهند شد. این اسپری نانوسان به دلیل این که از مواد شیمیایی عاری است برای سلامتی انسان به خصوص کودکان و افراد سالمند گزینه مناسب تری است. از دیگر مزایای این محصول می توان به این مورد اشاره کرد که این محصول بدون بو است و در استفاده از آن دستگاه تنفسی آسیب نمی بیند. همان طور که در قبل به این موضوع اشاره کردیم شرکت نانوسان انواع و اقسام محصولات را دارد که هر کدام کارکرد مخصوص به خود را دارد. اسپری نانوسان برای کارکرد های متفاوت در این شرکت ساخته شده است که در ادامه به چند نوع از کارایی های متفاوت اسپری نانوسان اشاره می کنیم. پاک مارکت؛ فروشگاه اینترنتی محصولات شوینده، بهداشتی، آرایشی و غذایی با دامنه وسیع محصولات است.