جدیدترین چاپگر Rapidity که به Two Sides می پیوندد

استقبال از اعضای جدید در هیئت مدیره همیشه خوشحال کننده است و ما مشتاقانه منتظر همکاری با Rapidity هستیم.


منبع: https://www.printweek.com/articles/rapidity-latest-printer-to-join-two-sides

جاش برچ، مدیر کمپین Two Sides UK می‌گوید: «همکاری ما با Rapidity به ما کمک می‌کند تا داستان پایدار و عالی را که چاپ و کاغذ باید بیان کنند، به برندها از طریق طیف وسیعی از قابلیت‌های چاپ Rapidity، از طراحی سفارشی گرفته تا چاپ نمایشی برای تابلوها و موارد دیگر، منتقل کنیم.


چاپگر دوستدار محیط زیست لندن Rapidity به گروه حمایت از چاپ و کاغذ Two Sides پیوست و به کتابخانه تحقیقاتی خود در زمینه چاپ پایدار دسترسی پیدا کرد.

او گفت: ما سخت کار می کنیم تا یک ،ب و کار پایدار باشیم.

مدیر عامل Rapidity، پل منینگ، گفت که این شرکت از عضویت در آن خوشحال است.

ما فقط از کاغذ و مواد کارتی از منابع مدیریت شده دارای گواهی FSC استفاده می کنیم. تمام ، های ما که به دلیل تکنیک های چاپ ما بسیار کم است، بازیافت می شوند. کارخانه ما با 100٪ منابع تجدید پذیر تغذیه می شود.

ما همیشه به مشتریان خود مواد سازگار با محیط زیست را توصیه می کنیم و همیشه محصولات و مواد جدیدی را معرفی می کنیم که برای محیط زیست ما بهتر است. با پیوستن به Two Sides، مجموعه‌ای از حقایق و تحقیقاتی خواهیم داشت که می‌تو،م از آنها استفاده کنیم تا به مشتریان خود بگوییم چاپ واقعاً چقدر پایدار است.

Rapidity که در سال 1986 با ،وان Printflow شروع به کار کرد، بیش از 30 سال به ،وان یک چاپگر سازگار با محیط زیست کار کرده است.