تیم Sindan و AM Conclave برای پیشبرد نوآوری AM در منطقه MENA – 3DPrint.com

این اولین بار نیست که امارات متحده ،ی ابتکاری را برای تقویت نیروی کار در تولید مواد افزودنی آغاز می کند. در سال 2016، استراتژی چاپ سه بعدی دبی معرفی شد تا دبی را تا سال 2030 با تمرکز بر بخش هایی مانند ساخت و ساز و محصولات پزشکی به قطب جه، چاپ سه بعدی تبدیل کند. علاوه بر این، زیمنس قراردادهایی با نهادهای امارات متحده ،ی برای حمایت از آموزش عالی و توسعه قابلیت های چاپ سه بعدی امضا کرده است. این تلاش‌ها شبیه به ابتکارات در کشورهای دیگر مانند ایالات متحده است که همچنین با هدف پر ، شکاف مهارت‌ها در فن‌آوری‌های تولید پیشرفته است.

یکی از جنبه های کلیدی مشارکت جدید سندان آموزش است. هدف Sindan و AM Conclave با ارائه آموزش و کارگاه های آموزشی، تج، نسل بعدی مهندسان و طراحان به مهارت های مورد نیاز است. این فشار آموزشی تضمین می کند که منطقه در خط مقدم نوآوری های فناورانه باقی می ماند.

Sindan که در سال 2023 راه اندازی شد، اولین مرکز عالی چاپ سه بعدی امارات متحده ،ی (امارات متحده ،ی) است که خدمات AM را با بیش از 100 چاپگر سه بعدی و سیستم های CNC در سطح صنعتی ارائه می دهد. سندان واقع در ابوظبی از طریق همکاری بین مقامات دفاعی امارات متحده ،ی ایجاد شد. شورای توازون و شرکت های محلی شایان ذکر است، سیندان با نیروی هوایی و دفاع هوایی امارات متحده ،ی (AFAD) و شرکت هایی مانند آن شریک شده است ساب برای ایجاد قطعات یدکی

هدف اصلی این مشارکت ارتقای درک و ادغام گسترده‌تر فناوری‌های AM در بخش‌های مختلف از جمله دفاع، هوافضا، انرژی، مراقبت‌های بهداشتی و محصولات مصرفی است. با تسهیل ابتکارات آموزشی و به اشتراک گذاری دانش، این مشارکت در تلاش است تا متخصصان و علاقه مندان را با مهارت های چاپ سه بعدی توانمند کند.

تصمیم سندان برای پیوستن به نیروهای AM Conclave خاورمیانه به ،وان شریک اصلی یک حرکت استراتژیک است. AM Conclave انجمن برتر AM در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا (MENA) است و دومین دوره این رویداد مهم برای 11 تا 12 سپتامبر 2024 در مرکز نمایشگاه ملی ابوظبی برنامه ریزی شده است. موضوع کنفرانس امسال «تولید افزودنی: نوآوری در عمل» است و این رویداد سهامداران کلیدی از بخش‌های مختلف، از جمله ،ت، کاربران نهایی، ارائه‌دهندگان نرم‌افزار، تولیدکنندگان سخت‌افزار و مواد، مؤسسات تحقیقاتی، و استانداردها و گواهی‌نامه‌ها را گرد هم می‌آورد. سازمان های.

همچنین، با فعال ، قابلیت‌های تولید داخلی، این همکاری می‌گوید که وابستگی به کالاهای وارداتی را کاهش می‌دهد. این حرکت می‌تواند پشتیب، قدرتمندی برای توسعه اقتصادی منطقه‌ای و همچنین نوآوری باشد و فناوری‌های پیشرفته چاپ سه‌بعدی را در سراسر صنایع قابل دسترس‌تر کند.

ما از شراکت با AM Conclave برای پیشبرد ا،یستم تولید افزودنی در خاورمیانه بسیار هیجان‌زده هستیم. عبدالله سیف العو،، مدیر عامل سندان افزود: این مشارکت گامی مهم در جهت تحقق چشم انداز ما از آینده ای است که در آن چاپ سه بعدی سنگ بنای نوآوری و رشد اقتصادی در منطقه است.

شورای توازون با ساب شریک می شود. تصویر از شورای توازون.

AM Conclave خاورمیانه 2023. تصویر از AM Conclave خاورمیانه.

خاورمیانه در حال آماده شدن برای یک جهش بزرگ در فناوری است. سنداننام پیشرو در تولید مواد افزودنی، از همکاری جدید با AM Conclave خاورمیانه. این همکاری به دنبال تقویت پذیرش تولید افزودنی (AM) در سراسر منطقه است. آنها با هم میزبان رویدادها، ارائه آموزش و توسعه ابتکاراتی برای ترویج استفاده از فناوری های AM در صنایع مختلف از جمله هوافضا، مراقبت های بهداشتی و دفاعی خواهند بود.

موفقیت تولید افزودنی در منطقه MENA به حمایت جامعه و صنعت وابسته است. رویداد AM Conclave با گرد هم آوردن گروه متنوعی از سهامداران، بستری برای همکاری و نوآوری ایجاد خواهد کرد. به گفته سندان، اینجاست که ایده ها تبادل می شود، مشارکت ها شکل می گیرد و آینده تولید شکل می گیرد.

مش، خبرنامه الکترونیکی ما شوید

دفتر مرکزی سندان. تصویر از شورای توازون.

در مورد آ،ین اخبار صنعت چاپ سه بعدی به روز باشید و اطلاعات و پیشنهادات را از فروشندگان شخص ثالث دریافت کنید.


منبع: https://3dprint.com/311221/sindan-and-am-conclave-team-up-to-drive-am-innovation-in-the-mena-region/