تیم های اپتیک غول پیکر ZEISS با نرم افزار اسکن سه بعدی Artec 3D – 3DPrint.com

تصاویر توسط ZEISS & Artec 3D

مش، خبرنامه الکترونیکی ما شوید

در صنعتی که تماماً در مورد اهرم است، قدرت بستن معاملات، زم، که زمان آن فرا رسد، ممکن است به سادگی به بزرگ‌ترین و شایسته‌ترین شرکت‌هایی که سهام مستقیمی در صنعت دارند تعلق گیرد، نه شرکت‌های AM خالص. در نظر بگیرید که ادغام‌های بزرگ در سال 2023 از بین رفتند و در حافظه‌های دور محو شدند، هم‌زمان که شرکت تولید پیشرفته نی، در حال تجمیع سبد AM شرکت برای راه‌اندازی فروشگاه در ایالات متحده بود.

در یک بی،ه مطبوعاتی در مورد همکاری Artec 3D با ZEISS، مدیر عامل و رئیس Artec 3D، Art Yukhin، گفت: “Artec 3D از شراکت با ZEISS، یکی از رهبران صنعت، ،سند است. این به ما امکان می دهد تا گزینه های بیشتری را برای کارهای پیچیده در اختیار کاربران پیشرفته خود قرار دهیم. ما برای شروع این همکاری هیجان‌زده هستیم و ببینیم چه کارهای دیگری می‌تو،م انجام دهیم.”

در مورد آ،ین اخبار صنعت چاپ سه بعدی به روز باشید و اطلاعات و پیشنهادات را از فروشندگان شخص ثالث دریافت کنید.


منبع: https://3dprint.com/310643/optics-giant-zeiss-teams-with-artec-3d-for-3d-scanning-software/

مدیر عامل شرکت ZEISS Industrial Quality Solutions، دکتر مارک واورلا، گفت: “ما هیجان زده هستیم که با Artec 3D شریک شویم تا مشتریان همه صنایع را قادر به بهره مندی از تخصص پیشرو بازار ما در نرم افزار اندازه گیری کنیم.”

Artec 3D، رهبر لوکزامبورگ در بازار اسکنرهای سه بعدی، با غول اپتیک آلمان همکاری کرده است. زایس شدن یک ارائه دهنده نرم افزار اندازه گیری ZEISS این همکاری با نرم افزار Artec 3D Bundling ZEISS INSPECT Optical 3D و ZEISS REVERSE ENGINEERING با اسکنرهای 3D Artec آغاز می شود.

صنعت اسکن سه بعدی می تواند یکی از بزرگترین ذینفعان اولیه تقاطع بین تولید پیشرفته و هوش مصنوعی باشد. داده های اسکن سه بعدی باکیفیت برای بهبود طراحی مولد بسیار مهم است و ،یبی از ZEISS و Artec 3D نیروی قدرتمندی در به حدا،ر رساندن این فرصت خواهد بود.

به ،وان مثال، Artec 3D اخیراً در رواندا با سازمان غیر،تی (NGO) Humanity & Inclusion (HI) برای ارائه اسکنر به متخصصان پزشکی، در راستای هدف تولید دستگاه های پزشکی سفارشی برای کودکان، کار خود را آغاز کرد. به راحتی می توان تصور کرد که ZEISS از بهره مندی و کمک متقابل به داده های به دست آمده از این تلاش برای دستاوردهای دانش فنی درازمدت در فضای پزشکی کمک می کند و آنها را بهبود می بخشد.

در امتداد این خطوط، پتانسیل رهبران در حاشیه صنعت AM برای تبدیل شدن سریع به رهبران در خود صنعت شاید کمتر مورد توجه قرار گرفته است. این امر به ویژه با توجه به ارزش‌گذاری‌های بی‌سابقه شرکت‌های AM در محیط فعلی صادق است.

ZEISS مدت‌هاست که در خط مقدم اندازه‌شناسی سه‌بعدی، و به‌ویژه در خط مقدم همپوش، بین اندازه‌شناسی سه‌بعدی و تولید پیشرفته قرار داشته است، به طوری که این شرکت یکی از اولین شرکت‌هایی است که راه‌حل‌های اسکن سی‌تی را برای کنترل کیفیت ساخت افزودنی (AM) ارائه می‌دهد. با توجه به پتانسیل اثبات شده اسکنرهای Artec 3D در صنعت AM، مشارکت بین این دو شرکت مطمئناً می تواند بسیار فراتر از این اعلام اولیه باشد.