تگزاس کلیدهای غیرقانونی اسلحه، از جمله کلیدهای چاپ سه بعدی را سرکوب کرد – 3DPrint.com

ب،وان بخشی از عملیات تگزاس کیل سوئیچ، وکلای ایالات متحده در حال همکاری با متوقف کننده های جنایت برنامه هایی در سراسر تگزاس برای مبارزه با گسترش این وسایل غیرقانونی. تا 31 آگوست 2024، Crime Stoppers محلی برای اطلاعاتی که منجر به دستگیری یا تعقیب ،، شود که دارای سوئیچ هستند یا از چاپگرهای سه بعدی برای ساخت آنها استفاده می کنند، جوایز نقدی ارائه می دهند. نکات را می توان در تمام ساعات شبانه روز ارسال کرد برنامه های محلی Crime Stoppers یا مستقیم به ATF.

فراخو، برای اقدام؟

اسلحه های پرینت سه بعدی و قطعات تفنگ به دلیل در دسترس بودن و دشواری تنظیم آنها، نگر، فزاینده ای برای مجریان قانون هستند. در حالی که قو،ن فدرال، مانند قانون سلاح گرم غیرقابل کشف، ا،ام می کند که همه سلاح های گرم باید توسط دستگاه های غربالگری امنیتی قابل شناسایی باشند، تگزاس قو،ن خاصی برای هدف قرار دادن اسلحه های چاپ سه بعدی ندارد. با این حال، قو،ن کلی اسلحه گرم اعمال می شود، و همان محدودیت ها برای سلاح های گرم سنتی به سلاح های چاپ سه بعدی نیز گسترش می یابد.

کلیدهای غیرقانونی اسلحه تصویر از ATF.

تهدید سوئیچ ها

وکلای ایالات متحده اسپارزا، لیگا سیمونتون، علمدار حمد،، و دیمین دیگز از مجریان قانون محلی خواستند تا با مقامات فدرال در پرونده های سوئیچ همکاری کنند، که حدا،ر مجازات آنها تا 10 سال در زندان فدرال است. آنها بر اهمیت مشارکت جامعه در گزارش فعالیت های غیرقانونی مرتبط با این وسایل خطرناک تاکید ،د.

سوئیچ ها کوچک هستند، به راحتی پنهان می شوند و می توان آنها را با چاپگرهای سه بعدی ساخت و تشخیص و کنترل آنها را سخت می کند، زیرا این دستگاه ها را می توان بدون کنترل تولید سنتی ایجاد و توزیع کرد و دسترسی مجرمان و استفاده از آنها را آسان تر می کند.

سوئیچ‌هایی که اغلب از ف، یا پ،تیک ساخته می‌شوند، در قنداق تفنگ قرار می‌گیرند تا شلیک خودکار را انجام دهند. آنها اسلحه ها را کشنده تر می کنند و به آنها اجازه می دهند گلوله های زیادی را فقط با یک بار فشار دادن ماشه شلیک کنند. این افزایش قدرت آتش آنها را به ویژه در جنایات و تیراندازی های دسته جمعی خطرناک می کند و افسران پلیس را در رویارویی تهدید می کند. سال گذشته در آلاباما، دو نوجوان در یک جشن تولد تیراندازی ،د که چهار مرد را کشتند و 32 نفر دیگر را با استفاده از هفت اسلحه، از جمله دو مورد که به طور غیرقانونی با سوئیچ تغییر داده شده بودند، زخمی ،د. در ،ون، می سی سی پی، تیراندازان از اسلحه های اصلاح شده با سوئیچ های Glock در جریان تیراندازی استفاده ،د که یک راننده بی گناه در تیراندازی متقابل کشته شد و در موقعیت مشابه دیگری که منجر به کشته شدن یک افسر مجری قانون شد.

تگزاس رونمایی کرد عملیات تگزاس کیل سوئیچابتکاری جدید برای هدف قرار دادن دستگاه‌های تبدیل مسلسل غیرقانونی که معمولاً به ،وان «سوئیچ» شناخته می‌شوند. این وسایل کوچک، که اغلب بزرگتر از یک اینچ نیستند، می توانند سلاح های گرم معمولی را به سلاح های تمام اتوماتیک تبدیل کنند. در کنفرانس های مطبوعاتی همزمان در سراسر تگزاس، وکلای ایالات متحده و دفتر الکل، تنباکو، سلاح گرم و مواد منفجره ماموران (ATF) خطرات ناشی از این دستگاه ها را برای مردم برجسته ،د که به سلاح گرم اجازه می دهد سریعتر از تفنگ های نظامی M4 شلیک کند.

اسلحه ها و قطعات پرینت سه بعدی در فعالیت های مجرمانه رایج تر می شوند. اگرچه تقریباً به اندازه اسلحه‌های ارواح سنتی رایج نیست، اما سازمان‌های مجری قانون بیشتر در طول حملات و توقیف با اسلحه‌های گرم پرینت سه بعدی و قطعات تفنگ مواجه می‌شوند. تنها در نیمه اول سال 2023، 108 مورد دستگیری با اسلحه های چاپ سه بعدی صورت گرفت. این نشان دهنده افزایش قابل توجه و روند رو به رشدی است که در آن مجرمان و باندها به طور فزاینده ای به فناوری چاپ سه بعدی برای تولید سلاح گرم روی می آورند و مجریان قانون را بیش از هر زمان دیگری از تهدید آنها آگاه می کنند.

مش، خبرنامه الکترونیکی ما شوید

در مورد آ،ین اخبار صنعت چاپ سه بعدی به روز باشید و اطلاعات و پیشنهادات را از فروشندگان شخص ثالث دریافت کنید.


منبع: https://3dprint.com/310590/texas-،s-down-on-illegal-gun-switches-including-3d-printed-ones/

جیمی اسپارزا، دادستان ایالات متحده، گفت: “به ،وان دادستان های ایالات متحده و مأموران اجرای قانون فدرال، دفاتر ما سال هاست که سوئیچ ها را مورد بررسی و تعقیب قرار داده اند، اما با ادامه تشدید مشکل، ما مصمم به انجام کارهای بیشتری هستیم.” ناحیه غربی تگزاس. “عملیات کشتن سوئیچ دو هدف اصلی دارد ما مجریان قانون ایالتی و محلی را تشویق می‌کنیم که مراقب دستگاه‌های تبدیل مسلسل باشند و از مردم می‌خواهیم که تغییر را به مجری قانون گزارش دهند.»

داشتن سوئیچ بر اساس قانون ملی اسلحه گرم غیرقانونی است، که آنها را به ،وان مسلسل طبقه بندی می کند. بین سال‌های 2017 تا 2023، ماموران ATF تگزاس 991 سوئیچ را توقیف ،د که نیمی از این تشنج‌ها تنها در سال گذشته رخ داده است. این دستگاه‌ها اغلب در رسانه‌های اجتماعی فروخته می‌شوند که هم بزرگسالان و هم ،دسالان را هدف قرار می‌دهند.

مقررات فدرال ایجاب می کند که اسلحه های گرم پرینت سه بعدی باید دارای یک جزء ف،ی برای شناسایی باشند و اگر برای فروش یا توزیع در نظر گرفته شده اند باید دارای شماره سریال باشند. در تگزاس، در حالی که افراد مجاز به تولید سلاح گرم برای استفاده شخصی هستند، این سلاح ها باید با قو،ن فدرال مطابقت داشته باشند. قانون تگزاس همچنین افراد خاصی مانند جنایتکاران و ،، که به خاطر جرایم خشونت خانگی محکوم شده اند را از داشتن هرگونه سلاح گرم، از جمله سلاح های چاپ سه بعدی منع می کند.