تحقیقات Prusa برای ساخت چاپگرهای سه بعدی در ایالات متحده – 3DPrint.com

در مورد آ،ین اخبار صنعت چاپ سه بعدی به روز باشید و اطلاعات و پیشنهادات را از فروشندگان شخص ثالث دریافت کنید.


منبع: https://3dprint.com/311126/prusa-research-to-build-3d-printers-in-the-us/

عملیات ایالات متحده، واقع در دلاور، 30 کارمند در مقایسه با 1000 کارمند پراگ خواهد داشت، بنابراین هنوز کوچک است، اما این می تواند تغییر کند.

¨”در عصری که چاپ سه بعدی به طور فزاینده ای برای توسعه نوآوری و مالکیت م،وی حیاتی می شود، ما معتقدیم که تولید محلی برای رفاه و امنیت طول، مدت ضروری است. در حالی که سال‌های اخیر شاهد روند تولید خارج از کشور بوده‌ایم، ما متعهد هستیم که با بازگرداندن تولید به منطقه، این روند را مع، کنیم. رویکرد ما ریشه در شفافیت و اعتماد دارد: نرم افزار ما منبع باز و کاملاً قابل ممیزی است و اکنون، امکانات تولیدی ما برای بازدید باز است. با بومی‌سازی تولید، ما فقط خطرات امنیتی را کاهش نمی‌دهیم، بلکه نوآوری‌ها را تقویت می‌کنیم، از اقتصادهای محلی حمایت می‌کنیم و به این فناوری تحول‌آفرین اعتماد می‌کنیم.»

علاوه بر این، اگر Prusa بخواهد به سرعت به ده‌ها هزار دستگاه تبدیل شود، با توجه به اتکای این کشور به ماشین‌های رومیزی برای تولید ده‌ها هزار پهپاد در ماه، گسترش به اوکراین ممکن است مسیر سریع‌تری را برای ارتباط و سودآوری ارائه دهد.

مش، خبرنامه الکترونیکی ما شوید

این حرکت در واقع می تواند به پروسا کمک کند تا به طور گسترده به دانشگاه ها بفروشد و ،ب و کار بیشتری را در زمینه کشاورزی چاپ کند. افزایش خدمات و پشتیب، محلی می تواند مشتریان بسیار بیشتری را جذب کند. در حالی که بسیاری از مردم چاپگرهای Bambu را برای کارهای مزرعه چاپی در نظر می گیرند، و دیگران از Creality و مارک های مشابه به ،وان ماشین های یکبار مصرف استفاده می کنند، شهرت Prusa برای کیفیت و خدمات ممکن است جایگزین قانع کننده ای باشد. شرکت‌های بزرگ‌تر همچنان از Ultimakers خود حمایت می‌کنند و Prusa هنوز بازار سازم، را فتح نکرده است، اما به نظر می‌رسد این حرکت با هدف ارائه خدمات به مشتریان سازم، انجام شده است.

در این ماه، این شرکت تولید پرینترهای سه بعدی MK4 را در ایالات متحده آغاز خواهد کرد. متعاقباً فیلامنت تولید کرده و خدمات تعمیر را در آنجا ارائه خواهد کرد. این شرکت قصد دارد قطعات بیشتری را در ایالات متحده نیز تهیه کند. اخیراً، پروسا یک چاپگر دلتا صنعتی جدید، من، برای PEI و PEKK معرفی کرده است و محفظه هایی را برای پرینترهای XL و مینی. چاپگر XL خود دستگاهی بسیار پیچیده تر با سر ابزارهای متعدد است.

تحقیق پروسا قرار است تولید فیلامنت و چاپگرهای سه بعدی را در ایالات متحده ایجاد کند. این حرکت آن را قادر می سازد تا با رشته عالی خود به طور موثرتری به بازار ایالات متحده پاسخ دهد و در عین حال خود را برای تضمین قراردادهای ،ت ایالات متحده بیشتر قرار دهد. Prusa در سال 2022 Printed Solid را برای رسیدگی به خدمات مشتری، تعمیرات و پشتیب، فروش در ایالت‌ها ،یداری کرد. این اقدام اخیر به این م،ی است که شرکت مستقر در پراگ می تواند حتی بهتر به مشتریان آمریکایی خود خدمت کند.

در صنایعی مانند هوافضا، Bambu به دلیل ترس از اینکه چاپگرها فایل ها و سایر اطلاعات را جمع آوری کنند، گزینه ای نیست. این یک فرصت قابل توجه برای پروسا برای خدمت مستقیم به ارتش و ،ت ایالات متحده ایجاد می کند. گروه چاپگرهای ساخت ایالات متحده شامل برندهایی مانند Gigabot، Markforged، Ultimaker، Filament Innovations، فیوژن3، Juggerbot و Lulzbot گروه کوچکی را تشکیل می دهند. Prusa می‌تواند در زمینه‌هایی مانند چاپگرهای ا،پدیشن و تولید جگ‌ها و وسایل هوافضا نفوذ قابل توجهی داشته باشد.

من واقعاً معتقدم که آنها می توانند به بزرگترین فروشنده فیلامنت در ایالات متحده تبدیل شوند و بسیاری از فیلامنت های بی کیفیت آمازون را جایگزین کنند و به تولیدکنندگان دیگری مانند Keene و Polymaker آسیب بزنند. ت،انس های تنگ و عملکرد خوب آن را به رشته مورد علاقه من تبدیل کرده است. بنابراین، یک حرکت محدود ایالات متحده یک استراتژی عالی به نظر می رسد.

کار ،ت ایالات متحده

دیوید ران،ف، مدیرعامل Printed Solid اظهار داشت: «ما برای ساختن هیجان‌زده هستیم پروسا محصولات و خدمات مشتری حتی برای مشتریان ما در ایالات متحده قابل دسترس تر و مقرون به صرفه تر است. در عین حال، ما مفت،یم که نیروی کار خود را گسترش می دهیم و فرصت های شغلی بیشتری برای آمریکایی ها فراهم می کنیم. با افزایش قابلیت‌های تولیدی خود در نیوآرک، دلاور، ما نه تنها کیفیت بالا را ارائه می‌دهیم. پروسا محصولات به مشتریان ما و همچنین کمک به اقتصاد محلی و حمایت از کارگران آمریکایی.”

طرح های پروسا منجر به تولید میلیون ها چاپگر شده است. تیم پراگ در مورد کیفیت و QA دیوانه است. پرینترهایی که می سازند واقعاً خیلی خوب هستند. با این حال، حمله همه جانبه آزمایشگاه بامبو به این صنعت به آنها آسیب می رساند، همانطور که به همه افراد دیگر صدمه می زند. انتقال به ایالات متحده حرکت خوبی است زیرا به این شرکت اجازه می دهد تا از دانشگاه ها، مزارع چاپ و شرکت های صنعتی بهتر حمایت کند. فیلامنت پروسامنت نیز بسیار عالی و قیمت من،ی دارد. حرکت به سمت رشته های صنعتی بیشتر مانند PEI و سایر مواد با کارایی بالا درآمد قابل توجهی در آن بازار ایجاد می کند.

بسیاری از منطق پشت این حرکت را باید در تولید انعطاف‌پذیری و دوست‌سازی جستجو کرد، جوزف در ادامه گفت:

جوزف گفت: “هدف ما این است که ظرف یک سال به بزرگترین تولید کننده پرینترها و رشته های سه بعدی در ایالات متحده تبدیل شویم.” پروسا گفت.