بیمارستان کودکان Rady نمایشگر سه بعدی رایگان را برای برنامه ریزی جراحی منتشر کرد – 3DPrint.com


کمک های خیریه اغلب به سمت چیزهای قابل مشاهده منحرف می شود. در دبیرستان سالی یک بار به یک منطقه فقیرنشین سر می زدیم و مدارس آنها را رنگ آمیزی می کردیم. این خوب و ملموس بود، برای ع، خوب بود. با این حال، شاید معلمان بهتر و کتاب های بیشتر مفیدتر بودند. بنابراین، به ندرت اتفاق می افتد که اهداکنندگان به فراتر از آن نگاه کنند و تصویر بزرگتر را ببینند. به همین دلیل است که این خبر فوق العاده است. سن دیگو بیمارستان کودکان رادی اکنون Arc Viewer، یک نمایشگر فایل CT و MRI رایگان را منتشر کرده است.

مشاهده و دریافت DICOM و سایر فرمت های تصویر سه بعدی همیشه با مشکل همراه بوده است. بسته‌های گران‌قیمت اغلب تنها راه مطمئن برای انجام این کار بودند و حتی آنها اغلب بی‌حجم بودند. بنابراین، آزمایشگاه نوآوری های سه بعدی بنیاد هلن و ویل وبستر (3DI). ابزاری برای حل این مشکل ساخته است. این آزمایشگاه برای ساخت مدل های شخصی سازی شده برای آموزش پزشک و آموزش بیمار راه اندازی شد. از طریق مدل های چاپ سه بعدی، پزشکان می توانند آسیب شناسی خاص را بررسی کنند و بیماران می توانند تصمیمات آگاهانه تری در مورد روش های پیچیده بگیرند. ما می د،م که مدل های شخصی سازی شده کار می کنند و بیش از 100 آزمایشگاه پرینت سه بعدی در بیمارستان ها هر روز این را ثابت می کنند. آنها به راهنمایی جراحان در روش های پیچیده کمک می کنند و می توانند به دستگاه ها، روش ها و راه حل های نوآورانه پزشکی منجر شوند. با این حال، ساخت مدل ها بسیار گران بوده است. اکنون، با یک چاپگر سه بعدی Formlabs یا Artillery، می تو،د یک مدل را ارزان بسازید، اما نرم افزار هنوز هم مشکل است.

«وضعیت فعلی مراقبت‌های بهداشتی نیازمند این است که فناوری پیچیده به بخشی از زندگی روزمره یک پزشک تبدیل شود. دسترسی به یک پلتفرم بصری برای مشاهده آناتومی خاص بیمار از یک اتاقک قلبی کوچک و پیچیده قبل از جراحی، بازی را تغییر می دهد. دکتر جان نیگرو، رئیس بخش، گفت، همراه با این واقعیت که می‌توانم نرم‌افزار را روی رایانه‌ام کار کنم تا در عرض چند دقیقه یک تصویر سه‌بعدی دقیق از قلب را مشاهده کنم، این فناوری به برنامه‌ریزی جراحی کمک زیادی می‌کند و اعتماد به نفس را در اتاق عمل افزایش می‌دهد. خدمات جراحی قلب و پیوند قلب در بیمارستان کودکان رادی و مدیر مش، موسسه قلب کودکان رادی.

استفاده از موتور بازی های ویدیویی یا استفاده از اصول طراحی بازی های ویدیویی در نرم افزارهای مراقبت های بهداشتی غیر معمول است، اما این استراتژی قابلیت دسترسی نرم افزار را افزایش داده و منجر به تجربه کاربری بهتری شده است. Arc Viewer راه را برای ایجاد فناوری های بیشتری هموار می کند که پزشکان را قادر می سازد با سرعت فکر کار کنند و به بهبود نتایج سلامت بیمار ادامه دهند. به ،وان بخشی از بیمارستان کودکان، تیم ما احساس می کند از داستان هایی که می شنویم و آنچه در اطراف خود می بینیم الهام گرفته است. پرهام غلامی، مهندس پژوهشی در بیمارستان کودکان رادی، گفت: ما مشتاقانه منتظر ادامه توسعه فناوری‌هایی هستیم که به پزشکان ما کمک می‌کند بهترین مراقبت از بیمار را ارائه دهند.

اصول طراحی بازی های ویدیویی توسط موتور بازی Unity طراحی شده است. این تا حدی چیزی است که این ابزار را برای هر پزشک قابل دسترس می کند. این نرم افزار به شما امکان می دهد اسکن های CT و MRI را مشاهده کرده و آنها را به فایل های OBJ یا STL تبدیل کنید. قبلاً همین آزمایشگاه بسته Media2DICOM را نیز منتشر کرده بود. ما قبلاً در مورد کار رادی در اسکن های پزشکی پرینت سه بعدی در سال 2017 نوشتیم. بیمارستان همچنین یک دستگاه پرینت سه بعدی را در سال 2018 آزمایش کرد. ما همچنین با جاستین رایان بیمارستان در مورد راه اندازی آزمایشگاه چاپ سه بعدی در بیمارستان مصاحبه کردیم.

Rady’s واقعاً در پرینت سه بعدی پیشرفت می کند و قد خود را در این زمینه و مراقبت از بیمار بهبود می بخشد. پیشرفت آن ستودنی است، اما عرضه نرم افزار چیزی است که ما واقعا باید آن را جشن بگیریم. بنیادها و مؤسسات عمومی بیشتری فراتر از دیوارهای خود نگاه می کنند و می بینند که چه ابزارهایی می توانند برای فعال ، و تسریع کار دیگران بسازند.

مش، خبرنامه الکترونیکی ما شوید

در مورد آ،ین اخبار صنعت چاپ سه بعدی به روز باشید و اطلاعات و پیشنهادات را از فروشندگان شخص ثالث دریافت کنید.


منبع: https://3dprint.com/310631/rady-childrens-،spital-releases-free-3d-viewer-for-surgical-planning/