بوگاتی از قطعات شاسی و سیستم تعلیق واگرا به چاپ سه بعدی برای هایپرکار Tourbillon استفاده می کند – 3DPrint.com

واگرا، سازنده قرارداد دیجیتالی مستقر در لس آنجلس، با خودروساز لو، فرانسوی همکاری کرده است بوگاتی برای دومی آینده هایپرکار Tourbillon. از طریق این همکاری، Divergent از سیستم تولید تطبیقی ​​واگرا (DAPS)، یک فرآیند تولید افزودنی هیب، (AM) برای تولید شاسی و اجزای سیستم تعلیق برای Tourbillon استفاده خواهد کرد.

Divergent در مورد داشتن یکی از بلندپروازانه ترین استراتژی های تجاری در دنیای تولید پیشرفته بسیار علنی است، که شاید برخی از ناظران محتاطانه را نسبت به توانایی شرکت در ارائه تمام آنچه که وعده می دهد، محتاط کرده است. هر بار که Divergent شراکتی مانند این را به دست می‌آورد، باید به ،ت ، هر بدخواه کمک کند.

مشخصه ماموریت شرکتی Divergent، هدف اصلی مشارکت بوگاتی، قطعات بسیار سبک وزن به منظور دستیابی به ،وجی پایدارتر و طراحی با مصرف سوخت بیشتر است. Divergent یکی از کاربران قدیمی پرینترهای NXG XII 600 Nikon SLM Solutions در گردش کار خود بوده است، که این شرکت علاوه بر خودروسازی، در خدمات بسیاری از صنایع استراتژیک، از جمله هوافضا و دفاع، استفاده می‌کند.

مدیر عامل بوگاتی ریماک، میت ریماک، گفت: «ما پس از همکاری نزدیک با یکدیگر در 18 ماه گذشته، هیجان زده هستیم که این همکاری را اعلام کنیم. واضح است که Divergent پیشرو صنعت در مهندسی دیجیتال و [AM]. این اجزای شاسی بهینه شده، خانه کامل خود را در پیشرفته ترین وسیله نقلیه ما تا به امروز پیدا می کنند.

در مورد آ،ین اخبار صنعت چاپ سه بعدی به روز باشید و اطلاعات و پیشنهادات را از فروشندگان شخص ثالث دریافت کنید.


منبع: https://3dprint.com/310718/bugatti-leverages-divergent-to-3d-print-ch،is-and-suspension-parts-for-tourbillon-hypercar/

علاوه بر این، در یک محیط ،ب و کار جه، که همیشه در حال نشان دادن علاقه بیشتر و بیشتر است در فناوری های دو منظوره، Divergent به ویژه آمادگی خوبی برای ایجاد این نوع حرکت مثبت دارد. فکر ، به بسیاری از استارت‌آپ‌های دیگر ایالات متحده که می‌توانند هم برای یک سازنده هایپرخودرو و هم برای یک تولیدکننده پهپاد تولید کنند، سخت است.

در عین حال، موفقیت مستمر Divergent باید به طور محسوسی این احتمال را افزایش دهد که تعداد بیشتری و گروهی متنوع‌تر از تولیدکنندگان قدیمی، استقبال خود از تولید پیشرفته AM محور را تسریع کنند. پس واقع بینانه است که انتظار داشته باشیم Divergent نه تنها به پیگیری موفقیت خود ادامه دهد، بلکه به موفقیت چشم انداز تولید پیشرفته ایالات متحده به ،وان یک کل، به ،وان ستونی از صنعت کمک کند.

مش، خبرنامه الکترونیکی ما شوید

در یک بی،ه مطبوعاتی این همکاری، رئیس و مدیر عامل شرکت Divergent Lukas Czinger گفت: “ما از ارائه ساختارهایی برای Tourbillon که جهان از Divergent انتظار دارد خوشحالیم. اعلامیه امروز نشان دهنده تعهد بوگاتی به ادغام فناوری نسل بعدی در خودروهای عملکردی خود است.