بهترین منابع کمک آموزشی کنکور هنرستان 99 صدای مشاوران | ketabko

بهترین منابع کمک آموزشی کنکور هنرستان 99 صدای مشاوران | ketabko

فعالیت‌های پایتخت کتاب طبق موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران کتاب کمک درسی کنکور فنی و حرفه ای است. دومین درس دفترچهٔ عمومی عربی است که سوالات به آن به بخش‌های ترجمه، درک مطلب (سوالات مرتبط با متن، شکِل و تحلیل صرفی) و قواعد تقسیم می‌شود. این رشته در ۳ گروه طبقه‌بندی می‌شود که شامل گروه بازرگانی و امور اداری، گروه بهداشت و سلامت و گروه خدمات هستند. کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به انتشارات چهارخونه می باشد. دوست گرامی شما با خوندن این دو کتاب مطمئناً در کنکور قبول خواهید شد اما باز هم همچی به خود شما بستگی داره . اگر منظورتون نقشه کشی صنعتی هستش که این رشته کنکور نداره اما اگر منظورتون نقشه کشی معماری هستش باید خدمتتون بگم که این رشته دارای کنکور میباشد .

  • از دلایل اهمیت این کتاب ها می‌توان به مسئله کاهش زمان مطالعه، توضیح مفاهیم مهم درسی با بیانی ساده، استفاده از تکنیک‌های آموزشی منحصر‌به‌فرد و ارتقاء مهارت‌های تست‌زنی اشاره نمود.
  • داوطلبان کنکور فنی و حرفه‌ای می‌توانند با تست زنی در این درس، توانایی خود را در تست زنی کنکور سراسری افزایش دهند.
  • از مجموعه کتاب های آزمون سراسری فنی و حرفه‌ای انتشارات قلم چی می‌توان به مجموعه کتاب های آبی فنی اشاره کرد.
  • کتاب با قیمت مناسب برای علاقه‌مندان به کسانی که قصد دارند تا در کنکور سراسری به موفقیت برسند، عرضه شده است.

در این کتاب‌ها مجموعه تست‌های کنکور وجود دارد که به‌صورت طبقه‌بندی شده گردآوری شده‌اند. گروه انتشارات چهارخونه یکی از ناشران باسابقه و مطرح در حوزه‌ی چاپ کتاب های تخصصی و عمومی فنی و حرفه‌ای و کارودانش است و کتاب های کنکوری آن کلیه‌ی رشته‌های فنی و حرفه‌ای را پوشش می‌دهند. این مجموعه کتاب ها جزء بهترین منابع کنکور فنی برای داوطلبان این رشته‌ها بشمار می‌روند.

کتاب جامع یازدهم هنرستان عمومی قلم‌چی

گروهتحصیل در رشته ی کشاورزینیز شامل زیر گروه هایی همچون؛ امور زراعی، امور باغی، امور دامی، صنایع غذایی و ماشین های کشاورزی می شود. با توجه به اینکه تعداد مجاز ثبت نظر بصورت VIP برای امروز به اتمام رسیده است، سوال شما به شکل عادی ثبت شد و پاسخگویی به آن 3 روز کاری زمان خواهد برد. شما امروز از سهمیه پاسخگویی VIP خود یکبار استفاده کرده اید و تا فردا امکان ثبت سوال دیگری ندارید.

سوالات متداول

ترمیم معدل به زبان ساده فرصت جبران اشتباهات را برای فارغ التحصیلان فراهم می نماید. خیر، تعداد سوالات و ضرایب دروس عمومی برای هر 5 رشته ارائه شده در این مقطع یکسان می باشد. با سلام، انتخاب بهترین منابع برای هر فرد با توجه به میزان مطالعه، سطح یادگیری و ……… متفاوت میباشد. برای مقطع کاردانی جهت شرکت کردن در کنکور باید یکی از مدارک اعلام شده در دفترچه ثبت نامی را حتما داشته باشید. با سلام ، به جز مواردی که در مقدمه ی کتاب های درسی ذکر شده و یا حذفیاتی که هرساله از طریق سازمان محترم سنجش اعلام می شود ، از بقیه ی موارد امکان طرح سوال وجود دارد.

منابع کنکور کاردانی فنی و حرفه ای

این کتاب مباحث مختلف درسی نظیر کتاب فارسی 3، عربی 3، زبان 1 و 2، فیزیک، شیمی و… را پوشش می‌دهد. دانش آموزان برای موفقیت در دروس عمومی، پایه و شایستگی غیرفنی می‌توانند این منبع را با خیال راحت خریداری کرده و بدون نیاز به منابع دیگر، آمادگی خود را در دروس بیان شده افزایش دهند. کتاب تست عمومی و پایه اخوان، یک کتاب شامل تست‌های چهار گزینه‌ای است که به شکل تالیفی و کنکور سراسری نگارش شده است.