اپل واچ از قطعات فلزی پرینت سه بعدی انبوه از فناوری های لیزر درخشان چین استفاده می کند – 3DPrint.com

در مورد آ،ین اخبار صنعت چاپ سه بعدی به روز باشید و اطلاعات و پیشنهادات را از فروشندگان شخص ثالث دریافت کنید.


منبع: https://3dprint.com/310587/apple-watch-to-use-m،-3d-printed-metal-parts-from-،as-bright-laser-technologies/

با این حال، امسال، این شرکت توسط تحلیلگر به ،وان سازنده خود قطعات توصیف می‌شود و تفاوت اصلی بین BLT و رقبای LPBF آن مانند EPlus3D و Farsoon را برجسته می‌کند. BLT یک تجارت عمودی یکپارچه است که پودرهای خود را می سازد و بزرگترین دفتر خدمات چین را اداره می کند. همانطور که در وضعیت تولید افزودنی چینی: خلاصه فرصت بازار از AM Research، یک ارائه‌دهنده خدمات ناشناس در حال حاضر وجود دارد ساخت میلیون ها قطعه ف،ی کوچک برای یک شرکت اسمارت‌فون ناشناس، که قابلیت‌های BLT را به‌،وان یک دفتر خدماتی برای افرادی مانند بزرگترین شرکت فناوری جهان بازتاب می‌دهد.

مینگ چی کو گفت که با ورود قطعات اپل واچ پرینت سه بعدی به تولید انبوه در نیمه دوم سال 2024، “انتظار می رود محموله های قطعات پرینت سه بعدی BLT در سال های آینده با پتانسیل تولید قاب های اپل واچ به رشد خود ادامه دهد. (چون سختی در مقایسه با موارد دیگر محصولات اپل کمتر است).

کارخانه هوشمند BLT. تصویر از BLT.

سیب مینگ چی کو، تحلیلگر، جهان را در مورد وضعیت پذیرش فناوری ساخت افزودنی (AM) توسط اپل به‌روزرس، کرده است. در اخیر پست وبلاگ این تحلیلگر با بحث در مورد ارتقاهای فرم فاکتور سری 10 (اندازه صفحه نمایش بزرگتر و طراحی نازکتر)، خاطرنشان کرد که از نیمه دوم سال 2024، اپل واچ شامل قطعات پرینت سه بعدی خواهد شد.

در مجموع، این پیچیدگی رابطه بین زنجیره های تامین ایالات متحده و چین را نشان می دهد. علیرغم جنجال‌گرایی و لفاظی‌های هر دو طرف، دو کشور از نظر اقتصادی کاملاً درگیر هستند. بنابراین، اگر شرکت‌های آمریکایی واقعاً علاقه‌مند به «جداسازی» هستند (عبارتی که برای توصیف جداسازی مصرف کربن از جوامع مدرن استفاده می‌شود)، باید به دنبال تجدید نظر در تولید الکترونیک خارج از خود تراشه‌ها باشند. همانطور که در خلاصه AMR و این اخبار در مورد اپل مشاهده می شود، لوازم الکترونیکی مصرفی حوزه ای است که شرکت هایی مانند BLT منابع قابل توجهی را اختصاص می دهند.

مش، خبرنامه الکترونیکی ما شوید

در سال 2023، شایعه شد که این غول الکترونیکی برای قطعات تیت،ومی در ساعت هوشمند و جت آلومینیومی برای بدنه، بر روی همجوشی بستر پودر لیزری (LPBF) تکیه کرده است. به گفته مینگ-چی کو، رهبر LPBF چین فناوری های لیزر درخشان (BLT) در سال 2023 به ،وان تامین کننده ماشین در آزمایش قطعات پرینت سه بعدی شرکت داشت. گفته شد که پرینت سه بعدی ،اصر راندمان تولید ساعت را به میزان قابل توجهی بهبود می بخشد.

همچنین جالب توجه این است که به نظر می رسید چاپ سه بعدی به ،وان یک فناوری تولید پل برای اپل واچ در سال 2023 مورد استفاده قرار گیرد، اما اکنون برای اجرای رسمی تولید انبوه استفاده خواهد شد. این نشان دهنده نقطه ورود کلیدی برای AM به ،وان فناوری تولید پل است که توسط تحلیلگر ماکرو 3DPrint.com مت ،نتسکی تاکید شده است.

هنوز تایید دیگری در مورد استفاده از بایندر جتینگ وجود ندارد، که به ویژه با توجه به اشاره تحلیلگر به چاپ سه بعدی بالقوه قاب های اپل واچ توسط BLT مرتبط است. از آنجایی که تعداد کمتری از تولیدکنندگان سیستم‌های بایندر جت وجود دارد، تعیین دقیق اینکه چه ،ی ممکن است ارائه‌دهنده منتخب در آن مورد باشد، دشوار است. بهترین حدس ما در سال گذشته HP بود که در حال حاضر با تامین کننده اپل فا،کان رابطه دارد.