اندی میدلتون از XJet می‌گوید: «پشتیبانی‌های محلول جت کلید ساده‌سازی متال AM است» – 3DPrint.com

در مورد آ،ین اخبار صنعت چاپ سه بعدی به روز باشید و اطلاعات و پیشنهادات را از فروشندگان شخص ثالث دریافت کنید.


منبع: https://3dprint.com/310748/jetting-soluble-supports-is-key-to-simplifying-metal-am-says-xjets-andy-middleton/

با تأمل در صنعت گسترده تر، میدلتون آینده ای را می بیند که در آن AM انتخابی اما متحول کننده است. او خاطرنشان می کند که حرکت از روش های ،ر سنتی به AM به دلیل محدودیت های فعلی در سرعت، هزینه و مقیاس پذیری زمان می برد. با وجود این چالش ها، او پتانسیل قابل توجهی را در بخش های خاص، به ویژه ف،ات و سرامیک ها می بیند.

میدلتون گفت: “ما کد را ش،ته ایم.” “این در مورد ساپورت محلول جت است که به راحتی شسته می شود.” این نوآوری کل فرآیند را ساده می کند و ف، AM را کارآمدتر و مقرون به صرفه تر می کند.

XJet نوید یک دوره جدید در تولید افزودنی (AM) را می دهد. اندرو میدلتون، مدیر ارشد بازرگ، XJet می گوید که جفت ، جدیدترین مواد با سخت افزار آن می تواند کلید آینده صنعت را باز کند. 3DPrint.com با مدیر اجرایی در مورد مسیر پیش رو شرکت و م،ای آ،ین راه اندازی آن برای صنعت پزشکی صحبت کرد.

میدلتون بینش عمیق تری در مورد سفر XJet و ارزش راه حل جدید فولاد ضد زنگ 17-4PH ارائه کرد که دارای یک ماده پشتیب، محلول جدید است که ج، زم، تولید انتها به انتها را کوتاه می کند. او XJet را همچنان در مرحله راه اندازی با تمرکز بر نفوذ به بازار سرامیک و ف، ،وان کرد. میدلتون خاطرنشان کرد: ما متوجه شدیم که می‌تو،م ف، را حتی بهتر از سرامیک چاپ کنیم و بر تغییر استراتژیک شرکت به سمت ف، AM تأکید کرد.

بازدیدکنندگان به 2024 RAPID+TCT رویدادی در لس آنجلس این فرصت را داشت تا مواد فولاد ضد زنگ XJet 17-4PH را در عمل ببیند و بیشتر از میدلتون بشنوید.

مش، خبرنامه الکترونیکی ما شوید

ابزار پزشکی چاپ سه بعدی با مواد جدید فولاد ضد زنگ 17-4PH از Xact Metal. تصویر از Xact Metal.

یکی از بزرگ‌ترین چالش‌ها در ف، AM، پس‌فرآوری فشرده‌ای است که برای برداشتن سازه‌های پشتیب، و رسیدن به پایان مطلوب مورد نیاز است. میدلتون تاکید کرد که این یک مانع بزرگ برای پذیرش گسترده‌تر بوده است. او توضیح داد: «بار پس‌فرآوری ذاتی در تولید افزودنی‌های ف،ی است. با این حال، XJet با پشتیب، محلول جت خود، ادغام شده در ماشین‌های خود و بدون زحمت حل می‌شود و نیاز به کار گسترده دستی را از بین می‌برد، به موفقیت دست یافته است.

میدلتون می‌گوید: «تولید افزودنی با فناوری ما جهشی بزرگ به جلو دارد. «پس پردازش همیشه چالش شماره یک در صنایعی مانند پزشکی، هوافضا و کالاهای لو، بوده است. وقتی قطعات را از دستگاه خارج می کنیم چه کار می کنیم؟ XJet به طور منحصربه‌فردی این مشکل را با فرآیند چاپ-شستشو-سینتر ما حل می‌کند و سطح بی‌نظیر و بهبود حفره را ارائه می‌کند.

با وجود کاهش 60 درصدی نیروی کار نسبت به سال گذشته، XJet درآمد خود را سه برابر کرده است و عملکرد کارآمدتر و موثرتری را به نمایش می گذارد. همانطور که میدلتون توضیح داد، این “ساختار لاغرتر” گسترش به کاربردها و صنایع جدید مانند کالاهای لو، را تسهیل کرده و حضور خود را در بازار آلمان، ایتالیا، سوئیس و آمریکای شمالی تقویت کرده است.

علاوه بر این، کارایی فرآیند XJet زمان تولید را به شدت کاهش می دهد. میدلتون توضیح داد: “ما هزاران و هزاران قطعه ف،ی و سرامیکی را با حداقل پس پردازش تولید می کنیم.” در تکنیک‌های معمولی، 20 روز زمان نیاز دارد، اما ما آن را به چهار و نیم تا پنج روز کاهش می‌دهیم. این صرفه جویی قابل توجه در زمان، برای صنایعی که نیاز به چرخش سریع و تولید با کیفیت بالا دارند، بازی را تغییر می دهد.

میدلتون بر ماهیت تحول آفرین این فناوری تاکید کرد. صرفه جویی در زمان و نیروی کار به دست آمده با فناوری XJet را نمی توان دست کم گرفت، به ویژه حداقل نیازهای پس از پردازش که اکنون به شش ساعت کاهش یافته است.

به گفته این شرکت، ،یب سختی بالا و استحکام کششی آن را برای کاربردهای سخت ایده آل می کند. صنعت پزشکی بیشترین سود را از آن می برد، به ویژه در تولید دستگاه های پزشکی و ابزار جراحی، که در آن دقت و قابلیت اطمینان بسیار مهم است. توانایی تولید قطعات با هندسه های داخلی پیچیده و جزئیات دقیق بدون کار گسترده دستی، به XJet در این بخش برتری می بخشد و نیازهای خاص تولید کنندگان پزشکی را برطرف می کند.

نوآوری های XJet در بخش پزشکی عالی هستند، اما تأثیر آنها بسیار فراتر است. راه حل جدید فولاد ضد زنگ 17-4PH قرار است انقلابی در صنعت هوافضا، دفاع و نفت و گاز ایجاد کند، به خصوص اگر با دقت 50 میکرون فناوری NPJ ،یب شود.

اندی میدلتون CBO از Xact Metal. تصویر از Xact Metal.

میدلتون یک داستان موفقیت اخیر در مورد یک شرکت آلم، که نازل های پیچیده برای ماشین های قالب گیری تزریقی تولید می کند به اشتراک گذاشت. آنها با استفاده از فناوری XJet هزینه های تولید را تا دو سوم کاهش دادند.

XJet متکی به یک فرآیند سه مرحله ای سریع به نام Print-Wash-Sinter است که آن را از سایر برندهای موجود در بازار متمایز می کند. ابتدا، قطعات با استفاده از فناوری اختراع NanoParticle Jetting XJet در دستگاه Carmel 1400M خود چاپ می شوند. در مرحله بعد، مواد پشتیب، محلول با استفاده از یک سیستم شستشوی خودکار که به نام SMART (فناوری حذف خودکار مواد پشتیب، می‌شود) شسته می‌شود و زمان پس از پردازش را به شدت کاهش می‌دهد. در نهایت، قطعات در یک کوره تف جوشی جداگانه پخت می شوند. این رویکرد منحصر به فرد به این م،ی است که آنها می توانند هندسه ها و ساختارهای داخلی پیچیده را بدون کار گسترده دستی مورد نیاز سایر روش ها اداره کنند.

با تمرکز بر کاهش زمان پس از پردازش و افزایش کیفیت قطعات ف،ی، میدلتون معتقد است که این شرکت موقعیت خوبی برای هدایت صنعت به عصر جدیدی از نوآوری دارد. او نسبت به آینده خوشبین است و اشاره می کند که XJet از فوریه تغییرات سازم، قابل توجهی را تجربه کرده است. این شرکت کل هیئت مدیره و تیم مدیریت خود را کوچک و جایگزین کرده است. در حال حاضر، تیم مدیریت شامل گای زیمرمن، مدیرعامل و خود میدلتون است.

هیچ فناوری فعلی به طور کامل از تولید انبوه مورد نیاز برای پذیرش گسترده تولید پشتیب، نمی کند. تولید افزودنی یک حوزه و زمین بازی است که هیچ شرکتی به طور کامل به آن توجه نکرده است. فناوری های موجود برای تولید در مقیاس بزرگ بسیار کند و گران هستند. به همین دلیل است که من به XJet اعتقاد دارم و به همین دلیل در XJet هستم. هیچ فناوری مقیاس‌پذیر فعلی وجود ندارد که نیازهای صنعت را برآورده کند، اما ما در حال برداشتن گام‌هایی به سوی آینده هستیم.»

بر اساس این نوآوری، آ،ین ماده XJet، فولاد ضد زنگ 17-4PH، امکانات جدیدی را برای AM معرفی می کند. یکی از ویژگی های برجسته فولاد ضد زنگ 17-4PH، سازگاری آن با فناوری نانوذرات جت XJet است که امکان طراحی دقیق و پیچیده با حداقل پس پردازش را فراهم می کند.

در حال حاضر، XJet در ارائه این ،یب خاص از مواد پشتیب، محلول و یک سیستم شستشوی خودکار منحصر به فرد است. در حالی که سایر شرکت های چاپ سه بعدی نیز بر روی کاهش تلاش های پس از پردازش کار می کنند، ادغام XJet از این مراحل، به ویژه جت ، پشتیب، محلول، آنها را متمایز می کند و مزیت قابل توجهی در کارایی و کیفیت ف، AM ارائه می دهد.