اخبار چاپ سه بعدی بدون پوسته: نای، آلیاژهای آلومینیوم و چاپگرهای سه بعدی رنگی HP – 3DPrint.com


تحقیقات زیادی روی پرینت سه بعدی قطعات یا اسپلینت های نای انجام شده است. در حال حاضر مراقبت های بهداشتی کودکان آتلانتا به بیماران اسپلینت های نای قابل جذب زیستی ارائه می دهد. این محصول ممکن است PCL یا Evonik’s Resomer باشد و در حال حاضر تحت برنامه دسترسی گسترده FDA در دسترس است. از آن زمان بیمارستان روی این موارد کار می کند 2018 با گرجستان تک زم، که یک جراحی 10 ساعته منجر به قرار دادن این ایمپلنت ها در کودک می شود. درمان معمولاً برای تراکئوما،ی اطفال است که در آن کودک نای ¨فلاپی¨ دارد و اغلب باید سال‌ها در دستگاه تنفس مصنوعی قرار گیرد. پشتیب، و جایگزینی راه هوایی قابل رزرو فرصت بزرگی برای چاپ سه بعدی است.

محققان پوردو نحوه ساختن 3 را کشف کرده اندD چاپ aلومینیوم که هر دو است فوق قوی و بسیار تغییر شکل پذیر با قدرت 700 مگاپاسکال، فناوری ثبت اختراع ساخته شده توسط Xinghang Zhang، Anyu Shang و دیگران مطمئناً برخی از افراد علاقه مند را پیدا می کند و منتشر شده در نیچر.

چاپگرهای رنگی MJF HP چند سال پیش متوقف شدند. برخی از بازیکنان مانند Advanced3D چند مورد را انتخاب کرده است، در مورد آنها به ساخت پروتزهای شخصی رنگارنگ ادامه دهند. اما یک شرکت به نام Custom Color 3D Printing چند ده ،ید. شرکت دارد اکنون نام آن را به M، Persona تغییر داده است، در حال افتتاح یک مرکز جدید است و ارتش خود از سیستم های HP 580 Multi Jet Fusion را برای سفارشی ، چیزها در مقیاس برای مشتریان مستقر خواهد کرد.

مش، خبرنامه الکترونیکی ما شوید

در مورد آ،ین اخبار صنعت چاپ سه بعدی به روز باشید و اطلاعات و پیشنهادات را از فروشندگان شخص ثالث دریافت کنید.


منبع: https://3dprint.com/311265/3d-printing-news-un،led-trachea-aluminum-alloys-hp-color-3d-printers/