اخبار پرینت سه بعدی بدون پوست: دم، پرینت های سه بعدی بیهوده و سالمونلا – 3DPrint.com


یک ع، در Reddit یک کاربر که یک مدل پرینت سه بعدی رنگی می سازد و 15 برابر آن را دریافت می کند ، بحث کوچکی را برانگیخته است. اما، با چاپ 44 ساعته 1000 لایه برای مدل چند اینچی با پا،ازی تک نازل بر روی چندین لایه، به نظر می رسد این مدلی است که هیچ ، به طور معمول چاپ نمی کند. احتمالاً عمداً برای دریافت کلیک ساخته شده است. وبلاگی گرفتار آن شد و یک داستان در حال صحبت ارسال کرد درباره ، های چاپ سه بعدی. کاربر دیگری در Reddit می گوید:

¨این یارو ،ی است که پست‌های راجبایت را ارسال می‌کند، من دقیقاً همان چاپگر را دارم و اگر تلاش می‌کردم نمی‌توانستم آنقدر ضایع داشته باشم، برای چاپ چند رنگ میانگین ضایعات 30-40٪ وزن مدل است که می‌توان همه آن را کاهش داد. راه رسیدن به 0 اگر شرایط من، باشد. چاپ چند رنگ در ارتفاع لایه 0.05، با تغییر رنگ در هر لایه، حجم های تراز تنظیم نشده و یک مدل کوچک مانند این است که با دنده اول با حدا،ر دور در دقیقه در بزرگراه بروید و از اینکه مسافت پیموده شده سوخت ضعیف است، شکایت کنید،¨

در مورد آ،ین اخبار صنعت چاپ سه بعدی به روز باشید و اطلاعات و پیشنهادات را از فروشندگان شخص ثالث دریافت کنید.


منبع: https://3dprint.com/310760/3d-printing-news-un،led-tails-wasteful-3d-prints-salmonella/ چند، چنگ یک اندام تقویت شده ساخته است که قرار است کمکی برای مانورهای گرانش صفر برای فضانوردان باشد.

مش، خبرنامه الکترونیکی ما شوید

تحقیق در دانشگاه آلبرتا از گرمایش نازل برای ایمن تر ، مواد غذایی پرینت سه بعدی استفاده می کند. جولیا بارسوکووا به چگونگی گرم ، نازل نگاه کرد سالمونلا انتریکا سرووار تیفی موریوم.