اتلاف زیاد؟ Ecogensus زباله های خانگی را به پودرهای چاپ سه بعدی تبدیل می کند – 3DPrint.com

یک شرکت مستقر در کانکتیکات از ، های خانگی برای تولید پودرها و گرانول های کامپوزیت پلیمری برای پرینت سه بعدی و سایر فرآیندهای تولید استفاده می کند. با شعار «ج، تازه به اجزای سازنده دنیای ما»، زیست محیطی امیدوار است تا سال 2030 به دفن ، و دفن ، پایان دهد.

ما در حال تعیین استانداردهای جدید در بخش مواد، از جمله در تولید مواد افزودنی هستیم. ویلیام گرس، یکی از اعضای هیئت مدیره Ecogensus و مدیر عامل سابق شرکت تولید نمونه سریع، اظهار داشت: فرآیند Ecogensus ، ها را به یک کالای با ارزش تبدیل می کند، یک تغییر دهنده بازی برای صنایعی که هدف آنها نوآوری پایدار است. پروتوتک.

با توجه به Ecogensus، تبدیل ، به مواد قابل استفاده شامل چندین مرحله کلیدی است. ابتدا ، های خانگی مخلوط شده جمع آوری و دسته بندی می شوند. سپس، ، های طبقه بندی شده طی یک فرآیند اختصاصی قرار می گیرند که آن را به پودرهای ریز تجزیه می کند. این پودرها تحت درمان بیشتری قرار می گیرند تا به رزین های کامپوزیت پلیمری تبدیل شوند، که به طور یکپارچه در فرآیندهای تولید فعلی مانند چاپ سه بعدی، بدون به خطر انداختن کیفیت یا عملکرد، ادغام می شوند. بخش کلیدی این فرآیند، اتصال عرضی پلیمری برای افزایش استحکام و تطبیق پذیری مواد حاصل از ضایعات جامد فرآوری شده است. این مرحله پیوندهایی بین زنجیره های پلیمری ایجاد می کند و محصول نهایی را قوی تر و سازگارتر می کند.

مدیر عامل و بنیانگذار Ecogensus Bjørnulf Østvik. تصویر از Ecogensus.

“این یک مرز جدید را باز می کند – محتویات ، های آشپزخانه شما (حتی ، های مواد غذایی!) را تصور کنید که به پودرها و گرانول های پلیمری تبدیل شده و می توانند برای تولید کالاهای مصرفی و حتی مصالح ساختم، استفاده شوند.” این شرکت را در یک پست لینکدین توضیح می دهد.

Ecogensus زیر نام تجاری Elements. تصویر از Ecogensus.

Ecogensus که در سال 2015 تأسیس شد، به ،وان یک شرکت فناوری کوچک با تمرکز بر پایان دادن به ، شروع به کار کرد. این شرکت با شش برند و نزدیک به 80 پتنت به یک شرکت جه، تبدیل شده است. ماشین آلات صنعتی، امکانات بازیافت، انرژی زیستی، مواد پیشرفته، مدیریت منابع دیجیتال و مبلمان لو، پایدار را ارائه می دهد. برای آن شناخته شده است بازیافت کننده ها,—ماشین آلات شاخص اختصاصی برای بازگرداندن ، های جامد شهری مخلوط و طبقه بندی نشده— Ecogensus پردازنده هایی را برای انواع مختلف ، از جمله ، فاضلاب و زغال سنگ قهوه ای ارائه می دهد.

حق اختراعی که در 23 آوریل 2024 اعطا شد، روش Ecogensus را برای تبدیل ،‌های روزمره – مانند ،‌های مواد غذایی، پوشک، پ،تیک، کاغذ، مقوا و ،‌های محوطه- به پودرهای مهندسی شده در سطح مولکولی پوشش می‌دهد. این پودرها می توانند محصولات روزمره با کیفیت بالا را از طریق فرآیندهای تولید موجود ایجاد کنند.

سیستم شاخص از شرکت فناوری مدیریت ، Ecogensus. تصویر از Ecogensus.

در مورد آ،ین اخبار صنعت چاپ سه بعدی به روز باشید و اطلاعات و پیشنهادات را از فروشندگان شخص ثالث دریافت کنید.


منبع: https://3dprint.com/310986/waste-much-ecogensus-turns-،use،ld-trash-into-3d-printing-powders/

به همین ترتیب، در سال 2010، کتاب آنی لئونارد داستان چیزها چرخه حیات کالاهای مادی را روشن می کند و اینکه چگونه مصرف گرایی بیش از حد منجر به ت،یب محیط زیست، کاهش منابع و بی عدالتی اجتماعی می شود. با تبدیل ، های خانگی به پودرهای مهندسی شده، Ecogensus به بسیاری از این مسائل حیاتی رسیدگی می کند و منبعی پایدار برای تولید را ترویج می کند و اهمیت چنین راه حل هایی را برای آینده ما ثابت می کند.

این برند اخیراً اعلام کرده است که مواد جدیدی از ، های مخلوط تولید خواهد کرد. این مواد ارزش بالقوه میلیاردها تن منابع بلااستفاده را باز می کنند. این پودرهای پلیمری که برای ادغام یکپارچه با چاپ سه بعدی، قالب‌گیری تزریقی و فناوری‌های مشابه طراحی شده‌اند، جایگزین پایداری برای پ،تیک‌های معمولی هستند و می‌توانند برای کاربردهایی مانند کالاهای مصرفی، محصولات صنعتی و ساخت‌وساز مهندسی شوند.

برند زیرمجموعه Ecogensus، Ecogensus Elements، پشت ایجاد این مواد و محصولات جدید به طور مستقیم از ، های خانگی است که “نهایی در پایداری” در نظر گرفته می شود. این شامل مواد کامپوزیت اختصاصی (جایگزین های الوار)، پودرها و گرانول ها می شود. به گفته این شرکت، Ecogensus Elements در لبه برش اقتصاد دایره ای قرار دارد و موادی را تولید می کند که به بحران ، جه، – از جمله توقف انتشار متان – و ارائه یک منبع تقریبا بی پایان و پایدار می پردازد.

محصولات نهایی از مواد خام برای فروش تا تولیدکنندگان شخص ثالث برای جایگزینی پ،تیک‌های مشتق شده از فسیل‌های استفاده اول گرفته تا جایگزین‌های چوبی برای مبلمان، دیوارپوش خانه، کف‌پوش و عرشه را شامل می‌شود. علاوه بر این، این شرکت در حال پیشروی با تحقیقاتی است تا مواد حاصل از ضایعات را افزایش دهد، مانند بازدارنده های شعله دوستدار محیط زیست و بیوسیدها.

با تبدیل ، های خانگی به پودرهای مهندسی شده، Ecogensus امیدوار است ضایعات را کاهش دهد و منبعی پایدار برای تولید ارائه دهد. اگر می‌خواهیم به اه، تعیین‌شده برای آینده‌ای پایدار و سازگار با محیط‌زیست برسیم، چنین ایده‌ای که ،‌های روزمره را به محصولات باکیفیت تبدیل می‌کند، باید در صدر فهرست برای ،ت‌ها و افراد قرار گیرد. اه، توسعه پایدار سازمان ملل متحد (SDGs)، به طور خاص هدف 12: مصرف و تولید مسئولانه.

ایجاد جایگزین‌های پ،تیکی پایدار از ،‌های خانگی به اقتصاد چرخشی کمک می‌کند و تضمین می‌کند که ،‌ها دور ریخته نمی‌شوند، بلکه به‌،وان منبعی ارزشمند استفاده می‌شوند. فناوری منابع Ecogensus تأثیر بالقوه عمیقی بر محیط زیست و بخش تولید دارد.

مش، خبرنامه الکترونیکی ما شوید

Ecogensus می تواند به منابع نامحدودی برای محصولات خود دسترسی داشته باشد، زیرا ، ها در سطح جه، در مقادیر زیادی تولید می شوند. ،ن زده سالانه 2.24 میلیارد تن ، جامد، ی،ی حدود 0.79 کیلوگرم برای هر نفر در روز. تبدیل ، های خانگی به مواد با ارزش از این مزیت استفاده می کند. Ecogensus ، های خود را از طریق مشارکت با ،ت های محلی و شرکت های مدیریت ، برای جمع آوری و پردازش کارآمد این ، ها دریافت می کند. این شرکت معاملات قابل توجهی از جمله قرارداد صدور مجوز و عرضه به ارزش بیش از 120 میلیون دلار را با ارزش قراردادهای چند ساله بالقوه بسیار بیش از 1.5 میلیارد دلار تضمین کرده است.

موضوع ، یک چالش جه، است. به ،وان مثال، مستند اخیر اوا اورنر، فیلمساز استرالیایی، برندی هلویل و فرقه مد سریع میزان عظیم ، تولید شده در سراسر جهان را برجسته می کند، به طوری که ایالات متحده و اروپا حتی لباس های مستعمل را به مکان هایی مانند غنا می فرستند، جایی که سواحل را آلوده می کند.

ماشین بازیافت راینو Ecogensus. تصویر از Ecogensus.

مدیر عامل و بنیانگذار Bjørnulf Østvik خاطرنشان کرد: “این توسعه یک لحظه مهم برای Ecogensus و بخش های تولید و محیط زیست گسترده تر است. پلت فرم فناوری ثبت اختراع ما نحوه تهیه و استفاده از مواد را مجدداً ابداع می کند و اقتصاد دایره ای را ترویج می کند و اثرات زیست محیطی را کاهش می دهد.