ائتلاف AM: چاپ سه بعدی در زمینه رقابت جهانی ایالات متحده (و رقابت جهانی ایالات متحده در زمینه چاپ سه بعدی) – 3DPrint.com


ائتلاف تولید افزودنی (AM).، گروه حمایت از DC برای صنعت AM ایالات متحده، با مهرب، از من دعوت کرد تا در پانل هفته گذشته در RAPID + TCT 2024، با ،وان “مجموعه رقابت پذیری جه،، شیوه های تجارت ناعادلانه و استراتژی های IP برای AM: ایالات متحده چگونه باید پاسخ دهد؟”

اکنون، از زم، که از O’Hare خارج شدم، بدیهی است که پانل را به دلیل تاخیر چهار ساعته از دست دادم. با این وجود، فکر می‌کردم هنوز هم ارزش دارد که نظراتی را که برای پانل آماده کرده‌ام به اشتراک بگذارم:

اول از همه، می‌خواهم از ائتلاف AM برای این بحث تشکر کنم، و از سایر اعضای میزگرد که مایل به پیوستن به این موضوع مهم هستند، به خصوص که این موضوعی نیست که همه از فرصت شرکت در آن استفاده کنند. ائتلاف AM از من خواست تا در مورد گزارشی که AM Research، شرکت خواهر و برادر 3DPrint.com، به تازگی منتشر کرده است، بحث کنم.وضعیت تولید افزودنی چینی“.

تصویر از AM Research

در حالی که من آن را ننوشتم، مطمئناً به اندازه کافی با گزارش آشنا هستم تا بتوانم به نکات کلیدی آن صحبت کنم. علاوه بر این، من گزارش تحقیقاتی AM را که در سال گذشته منتشر شد، نوشتم AM برای دفاع و ارتشو اخیرا گزارشی نوشته است در AM برای بازار تج،ات سرمایه نیمه هادی: دو حوزه ای که رقابت استراتژیک ایالات متحده با چین در آنها به طور مرکزی مرتبط است.

برای مختصر نگه داشتن موارد، بدون وارد شدن به اعداد و ارقام سخت، مهم‌ترین برداشت از گزارش برای این بحث در اینجا این است که چین یکی از، اگر نگوییم سریع‌ترین بازارهای AM در جهان در حال رشد است، و این واقعیت را می‌توان تا حد زیادی به این موضوع نسبت داد. حمایت مالی ،ت چین از صنعت ساخت پیشرفته داخلی خود. بهترین راه برای اندیشیدن در مورد این وضعیت این است که وضعیت چین به ،وان یک هاب AM کمابیش متن، با وضعیت چین به ،وان رهبر تولید جه، است.

و به طور قابل توجهی، در حالی که من فکر می کنم قبلاً تصور عمومی این بود که چین بر بازار پرینت سه بعدی مصرف کننده تسلط داشت اما در پیچیده ترین زمینه های صنعت AM – به ویژه ماشین های ف،ی با فرمت بزرگ – از ایالات متحده و اتحادیه اروپا عقب بود. دیگر اینطور نیست، اگر همیشه بوده است. هیچ کدام از اینها نباید تعجب آور باشد.

تصویر از ائتلاف AM

یک داستان غیرمعمول درباره یک سارق بانک به نام ویلی ساتون وجود دارد که توسط خبرنگاری از او پرسیده شد که چرا سرقت از بانک ها را انتخاب کرد و ساتون پاسخ داد: “چون پول اینجاست.” در حالی که ممکن است واقعاً این اتفاق نیفتاده باشد، نکته منطقی است، و این نکته ای است که در اینجا نیز قابل اجرا است: چرا AM در چین بلند می شود؟ زیرا تولید در آنجاست.

و چین جایی است که به دلیل سیاست‌های عمدی که توسط همان ،ت‌های غربی که اکنون در تلاش برای رفع آسیب هستند، تولید می‌شود. واقعیت این است که سیاست‌هایی که ،ت بایدن اجرا می‌کند، در حالی که از بسیاری جهات در گستره خود در تاریخ معاصر ایالات متحده بی‌سابقه است، در عین حال احتمالاً می‌توان حداقل کاری را که باید انجام داد نیز در نظر گرفت. از این نظر، این نوع مواضع باید بخشی از سیاست تجاری آمریکا از زمان پیوستن چین به سازمان تجارت جه، (WTO) در سال 2001 باشد.

دلیل اینکه سیاست‌های گسترده‌ای مانند آ،ین دور تعرفه‌ها و محدودیت‌های صادراتی تا زم، که ترامپ و بایدن اجرا نشدند، احتمالاً کمتر به ایدئولوژی در حال تغییر زیربنای سیاست‌گذاری جه، مربوط می‌شود – هرچند که قطعاً نقش خود را ایفا کرده است – تا با این واقعیت ساده است که همه مسائل واقعیت بسیار عملی تری را احاطه می کند که چین به طور مشخص بر بازارهای قرن بیست و یکم تسلط دارد. چین بیشترین تسلط را در خودروهای برقی و انرژی سبز دارد، که بازارهایی هستند که در دهه گذشته در مقایسه با تمام تاریخ گذشته آنقدر رشد کرده‌اند که می‌توان چین را تا حدی بنیان‌گذار این بازارها دانست.

چین اساساً زمینه بازی را برای آن بازارها ایجاد کرده است که اکنون در سطح جه، وجود دارند و از طریق یک استراتژی بلندمدت ،تی-خصوصی سیاست جامع صنعتی به این هدف دست می‌یابند. و از آنجایی که اینها بازارهای قرن 21 هستند که به تکنیک های تولید قرن 21 متکی هستند، کار هوشمندانه برای همه افراد دیگر در جهان این است که مواضع سیاست صنعتی خود را به روز کنند تا با قو،ن قرن 21 مطابقت داشته باشد.

این کاری است که ،ت بایدن با افزایش تعرفه‌های خودروهای برقی و غیره انجام می‌دهد و با محدود ، صادرات برخی فناوری‌های حیاتی انجام می‌دهد، و رک و پوست کنده، این فرآیندی است که ،ت ترامپ با تعرفه‌ها و محدودیت‌های خود در مواردی مانند تج،ات سرمایه نیمه‌رسانا آغاز کرده است. . این‌ها مرد، نیستند که شباهت‌های ایدئولوژیکی زیادی داشته باشند، اما در مورد مسائل جنگ تجاری در یک صفحه بوده‌اند. این امر تأکید می کند که همه سیاست های مرتبط با آنچه عموماً به آن تجدید قوا می گویند، اکنون اساساً مواضع سیاستی دائمی ،ت فدرال ایالات متحده هستند که همچنان از حمایت دو حزبی گسترده و داخلی برخوردار خواهند بود.

بنابراین، همه در حال حاضر در یک محیط تجاری کار می کنند که در آن سیاست فدرال به طور فزاینده ای بزرگترین عامل تفاوت بالقوه در اداره یک شرکت تولیدی است. در اداره یک شرکت تولیدی، یا حتی کار در یک شرکت، باید احساس کنید که حق دارید در فرآیند سیاست گذاری فدرال حرفی برای گفتن داشته باشید. این قابل درک است که شما ،وماً به آن به ،وان یک چشم انداز جذاب نگاه نمی کنید.

اما همه چیزهایی که در چندین سال گذشته دیده‌ام نشان می‌دهد که ،ت واقعاً به کمک شما در ایجاد سیاست صنعتی نیاز دارد. این نه تنها برای بازخورد در آن زمینه باز است، بلکه مستاصل است، بنابراین در ارتباط با آن تردید نداشته باشید، و در جستجوی راهنمایی ائتلاف AM برای دستیابی به آن تردید نکنید. دور از ذهن نیست اگر بگوییم که به ،وان سهامداران در شرکت های AM، شما یک فرصت بسیار واقعی برای کمک به ایجاد پایه ای دارید که می تواند سیاست صنعتی در ایالات متحده را تا حد امکان در درازمدت موثر کند.

مش، خبرنامه الکترونیکی ما شوید

در مورد آ،ین اخبار صنعت چاپ سه بعدی به روز باشید و اطلاعات و پیشنهادات را از فروشندگان شخص ثالث دریافت کنید.


منبع: https://3dprint.com/311024/am-coalition-3d-printing-in-the-context-of-us-global-compe،ion-and-us-global-compe،ion-in-the-context-of-3d-printing/